‘Tiger King’ aftershow: جان فینلی متنفر ‘دارو-out’ تصویر, Jeff Lowe رد راه اندازی نظریه

وجود دارد تنها یک راه برای Joel McHale, میزبان از “ببر پادشاه” aftershow “ببر و من” به همه چیز لگد کردن: درست مثل Big Cat Rescue, موسس, Carole Baskin فرد جو عجیب و غریب گفته که به کشته اند.

“سلام به همه شما سرد گربه ها و بچه گربه ها” گفت: McHale, استقراض Baskin را تبریک اسیر در “ببر پادشاه است.”

سابق میزبان “سوپ” گفت که او “بلعید” قسمت محور در جو و سابق خود را باغ وحش در Wynnewood اوکلاهما.

جو که نام واقعی یوسف Maldonado-پاساژ خدمت از 22 سال در زندان اقدام به قتل برای استخدام و کشتن پنج ببر در میان اتهامات دیگر.

McHale شوخی که به ویژه در آینده آیات می باشد اگر مصاحبه خود افراد تا به حال به اندازه کافی قوی سیگنال WiFi به صحبت از طریق چت تصویری.اما البته ما آموخته است که خیلی بیشتر.

این ‘Tiger King’ داستان: جو عجیب و غریب سفر از گربه های بزرگ به خانه پس از قتل برای استخدام

Coronavirus تلویزیون: Netflix بکشد ‘Tiger King’ فراتر از انزوا به ساخت جامعه

جو عجیب و غریب به حال خوب و بد طرف

جو هر دو panned و ستایش در قسمت خاص.

اریک Cowie سر حافظ در G. W. باغ وحش می گوید: جو تا به حال یک فیوز.

“شما نمی تواند به او صحبت می کنید و بدون گرفتن در فریاد می زدند:” Cowie به یاد می آورد. “او می خواهم اجرا کردن مردم در 20 دقیقه با شدت زمخت چیزهایی که بیرون آمدن از دهان او.” این Cowie شرکت اعلام کرده که جو باید باقی می ماند در زندان پیش بینی: “(جو) gonna die در آن وجود دارد بنابراین … خوب رهایی.”

سابق باغ وحش مدیر جان Reinke همچنین صحبت از جو بد خوی گفت: “همیشه تحقیر کسی. همیشه.”

در مقابل Kelci “Saff” Saffery سابق حافظ حیوانات باعث می شود ذکر جو خوب طرف.

“من دیده ام او را به ژاکت خود را برای مردم می گوید:” Saffery. “و من فکر می کنم که نیست به اندازه کافی برجسته.

“جو انجام بسیاری از خراب کردن مسائل” Saffery اضافه شده است. “این یک واقعیت است و این که نشان داده شده است و در حال حاضر تمام جهان آن را می داند. اما او بسیاری از چیزهای خوب بیش از حد.”

شاید تکان دهنده ترین خصوصیات می آید حسن نیت ارائه میدهد از ریک کیرخم که تولید جو عجیب و غریب تلویزیون. کیرخم ادعا می کند “جو وحشت زده از گربه های بزرگ” و “ترس به مرگ شیرها و ببر” اوه خدای من!

با توجه به Kirkham, وقتی که جو فیلم برداری شده بود با ببرها آنها تسکین یافته یا مطرح شده هیچ تهدید.

“در این عکس که می بینید در آن وجود دارد, که در آن او را در با دو تا ببر یکی سفید و یکی سفید یکی کور است و دیگری این است که در داروهای آرام بخش گفت:” کیرخم. “این ساده لوحانه به فکر می کنم چگونه او را تبدیل به معروف به عنوان “ببر پادشاه” زمانی که او خیلی وحشت زده از گربه های بزرگ.”

‘Tiger King’:Sarah Hyland, Wells, Adams بازی لباس تا کانال جو عجیب و غریب و کارول Baskin

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته مورد عفو ‘Tiger King’ جو عجیب و غریب در طول coronavirus کنفرانس

Jeff Lowe مبتلا تصویر

لاو که در زمان بیش از این باغ وحش از جو نیست با او چگونه می آید.

“من فکر می کنم آنها سعی sensationalize داستان کمی به آن تبه کار” او گفت:. او همچنین به چالش کشیده کسانی که بر این باورند لاو مجموعه جو در قتل-برای-استخدام طرح.

“شما بچه ها دیدم همه (تهدید) فیلم که جو شد ارسال” لاو گفت. “آن فیلم که در آن (جو) تیراندازی کارول, دار زدن, Carole باد کارول ، … جو بود و خود را بدترین دشمن است.”

لاو کارمند فعلی Cowie به نظر می رسد به یک فن از رئیس خود را توصیف لاو به عنوان یک “خیلی آرام مرد.” اما جو سابق مدیر کمپین جاشوا شماره معتقد است که docuseries است “عادلانه” و “متعادل است.” او نوشت: لاو انتقادات با ضرب المثل “حقیقت لطمه می زند.”

جان فینلی ناراحت است در مورد او چگونه نشان داده شده در این مجموعه

جان فینلی بود که قبلا ازدواج به جو گفت: او binged “ببر پادشاه” در آماده سازی از همه چیز آمده است.

“من در واقع آن را تماشا کردند که شب و من و نامزدم هر دو شراب خواری-آن را تماشا در هفت دقیقه,” او گفت:. “من تا به حال به می دانم آنچه در آن بود و پس از او. و ما تا به حال به نوع آماده به دانستن آنچه که خواهی رفت.”

اما پس از او شراب خواری Finlay ناراحت شد بیش از چگونه او در سراسر روی صفحه نمایش.

“من به تصویر کشیده شده به عنوان یک دارو به بیرون جنگلی و بود که من پس از آن,” او گفت:. “در آن زمان من چهار تا پنج سال پاک است.”

بریتنی?! بله یک ببر پادشاه ” شخصیت مشترک مرحله با بریتنی اسپیرز در سال 2001 VMAs

‘Tiger King’ آهنگ: جو عجیب و غریب است که در اینجا با موسیقی کشور ما نمی دانیم که ما نیاز

تراویس مالدونادو مرگ هنوز ثابت جاشوا شماره گیری که شاهد آن

شماره گیری مشترک طولانی تحت تاثیر قرار می شاهد جو شوهر, Maldonado خود تحمیل مهلک تفنگ زخم. شماره گیری دیدم مالدونادو شوت خود را در سر تا سال 2017. به گزارش آسوشیتد پرس مقامات حکومت 23 ساله در, مرگ یک حادثه است.

“من تا به حال برای رفتن به آن اتاق هر روز و نشستن در همان صندلی و نگاهی که گلوله سوراخ در دیوار هر روز برای یک سال و نیم پس از تراویس خود را کشتند” شماره گیری یاد می شود. “من هرگز قادر به دریافت مشاوره از آنجا که جو نیست به من کمک کند و نه Jeff Lowe.”

پس از مالدونادو مرگ جو “صحبت به یک شمن” به جای دیدن یک درمانگر شماره گیری گفت که شماره گیری اعتقاد “بدتر وضعیت خود.”

شماره گیری امید به جمع آوری پول به طوری که او می تواند پرداخت هزینه برای مشاوره و دارو و بازگشت به کار در مبارزات سیاسی زمانی که او قادر است.

شماره معتقد است مالدونادو مرگبار اقدامات شد اتفاقی بود که در تلاش برای اثبات خود تفنگ نمی خواهد آتش بدون یک کلیپ.

“من به دنبال او در زمانی که او آن را انجام داد و من می توانم ببینم تعجب و ترس در چشمان او گفت:” شماره گیری نمایید. “منظورم این است که اساسا ترجمه او را مانند… ‘چه من فقط انجام دهید؟'”

اریک Cowie ادعای کشته شدن ببر سالم بودند

وقتی پرسیده شد که در مورد حسرت در حالی که کار با جو مرگ او ببرهای بالای ذهن Cowie.

“بسیاری از اوقات هنگامی که ما با قرار دادن گربه ها, آنها می خواهم مرا چون … من می تواند یک گربه به سمت یک قفس که در آن ما می توانیم dart آن و فرو نشاندن آن به طوری که آنها می تواند قرار داده می شود و مسائل” او گفت:. “این گربه ها به من اعتماد تا پایان. و به نوعی گاهی اوقات من قسم می خورم, آنها مانند, ” Dude, you let me down.’ من می توانید ببینید اگر در چهره و چشمان خود را.”

زمانی که McHale آورده با این فرض که یک ببر بود قرار اگر پزشکی بود یا دلایل دیگری از قبیل اگر حیوانی را مطرح کرد تهدید Cowie پاسخ داد: “شما فکر می کنم اما هیچ.”

مانند دیگران Cowie است تنظیم به خود نوظهور شهرت پس از انتشار “ببر پادشاه است.”

“این نه عجیب و غریب – رفتن را از طریق پارکینگ و هر کسی در زمینه تلفن های همراه خود را,” او گفت:. “من فقط یک (expletive) مرد.”

Reinke نیز به رسمیت شناخته شدن. که در حال حاضر “بسیار متفاوت, در واقع,” او گفت:.” شما در انتظار کسی برای آمدن به شما. آنها اهمیتی نمی دهند در مورد COVID. آنها می خواهند به تکان دادن دست خود را, گرفتن یک عکس با شما. آن را بسیار دیوانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>