رعد و برق رعد و برق و برف: طوفان شدید سیستم نوردد سراسر جنوب ما طول می کشد هدف در شمال شرقی

شدید آب و هوا انتظار می رود که در آخر هفته عید پاک در ایالت های جنوبی مانند لوئیزیانا, آرکانزاس, می سی سی پی و تنسی.

تگزاس بود و گرفتن فشار از سخت طوفان در روز پنج شنبه. رعد و برق زده عمده خط گاز و انفجار آن در نزدیکی Adkins, فقط شرق از سن آنتونیو با توجه به روباه سن آنتونیو وادار به تخلیه برخی از ساکنان از خانه های خود. بیش از 31,800 مشتریان بدون قدرت بودند اواخر پنج شنبه شب در تگزاس با توجه به poweroutage.ما.

“هنوز هم وجود دارد برای رفتن به برخی از رگبار و رعد و برق در سراسر جنوب غربی تگزاس (روز جمعه) که تا سطح شیب دار به عنوان طوفان سیستم حرکت می کند به دشت یکشنبه,” AccuWeather هواشناس مایکل Leseney گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

طوفان سیستم نیز آماده به تخلیه تا به پا از برف در بخش هایی از شمال انگلستان در روز جمعه. قوی ترین طوفان به احتمال زیاد روز دوشنبه به طور بالقوه برف سنگین در سراسر ویسکانسین در میشیگان بالایی شبه جزیره و به آیووا Leseney گفت.

علم از طوفان: چگونه 2% tornado خطر تبدیل به هفت مقدس که به کشته شدن 25 نفر و وارد هزاران ساختمان

بیش از 285,600 مشتریان بدون قدرت بودند دوشنبه شب در درجه اول در مین تگزاس و لوئیزیانا با توجه به poweroutage.ما.

بخش هایی از ایندیانا و آرکانزاس احساس نیروی طوفان سیستم اوایل روز شنبه به عنوان آن را نقل مکان کرد به سمت شرق آوردن قوی وزش باد و بارش باران و تگرگ در سراسر غرب میانه.

در بخش هایی از مرکز شهر مورسویل در مرکزی, ایندیانا, خیابان پهن بود با آجر و باقی مانده پس از باد بالا — احتمالا یک گردباد — زدم داستان دوم یک ساختمان خالی از مورسویل دکتور-گزارش.

ایندیانا اقامت-در-خانه سفارش در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به احتمال زیاد نگه داشته و مردم را از خطر به عنوان طوفان کرد گفت: رئیس بخش جان رابینسون از مورسویل آتش نشانی.

“ما برخی از رستوران های کوچک اینجا مرکز شهر و مردمی خواهد بود در آن تحت شرایط عادی است. خوشبختانه از آنجا که از virus هر کس رفته بود. راستش که مرتب از برکت” رابینسون گفت WXIN-تلویزیون.

چه چیزی در فروشگاه برای فصل طوفان 2020: پیش بینی انتظار می رود ‘بالاتر از حد متوسط’ طوفان فعالیت است.

طوفان در یک نقطه بود زدم از قدرت به بیش از 100 ، 000 مشتریان ابزار در مرکز و جنوب ایندیانا.

در هریسبورگ آرکانزاس در مورد 105 مایلی شمال شرقی Little Rock بیش از 30 خانه های آسیب دیده بودند و دو نفر مجروح شدند جنسبرو ایستگاه تلویزیون KAIT گزارش شده است. مقامات مشغول به کار بودند برای تایید اینکه آیا یک گردباد باعث آسیب.

برف در انگلستان

سنگین کولاک تحمل پایین بر روی مین و بخش هایی از شمال انگلستان آغاز شد و با مخلوط برف و باران دوشنبه بعد از ظهر در حال تغییر به برف به عنوان یک فشار هوا سردتر می رسد با توجه به AccuWeather.

“شبیه به الگوی از این گذشته زمستان مین و بخشهایی از شرق کانادا را تحمل فشار از بارش برف از این طوفان” AccuWeather هواشناس رنه داف گفت.

کمک: Lance گیدئون در مورسویل دکتور-بار; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>