سه تگزاس, زندان, واحد کامل مستند مرتبط با ممکن است COVID-19 قرار گرفتن در معرض

سه تگزاس, زندان, واحد هستند در یک کامل مستند پس از بسیاری از زندانیان قرار گرفتند در پزشکی محدودیت های ممکن برای قرار گرفتن در معرض coronavirus با توجه به یادداشتی از وزارت امور خارجه بهداشت ، جان Whitmire دفتر به دست آمده توسط هوستون کرونیکل.

این Rufe, اردن, واحد دکتر لین موری واحد و جورج Beto واحد تمام شده است قرار داده شده در یک کامل مستند با توجه به یادداشتی که بر اساس جلسات از تگزاس بخش عدالت کیفری و ارسال به رهبران دولت. Whitmire D-هوستون است صندلی مجلس سنا عدالت کیفری کمیته.

این مستندات دستور داده شد “از آنجا که وجود دارد به اندازه کافی از موارد و یا شواهد نشان می دهد که خردمندترین حرکت به ادامه حاوی ویروس” TDCJ سخنگوی جرمی Desel گفت.

اردن, واحد, مردان زندان در پمپا گزارش 993 زندانیان در پزشکی به عنوان محدودیت از شنبه. واحد حداکثر ظرفیت 1,008 با توجه به TDCJ وب سایت.

این موری واحد یک زندان زنان در سن خوان با حداکثر ظرفیت 1,341 گزارش 1,144 زندانیان در پزشکی محدودیت شنبه. در نهایت Beto واحد مردان زندان در نزدیکی Tennessee Colony با حداکثر ظرفیت 3,471 گزارش 3,356 زندانیان در پزشکی محدودیت.

همه زندانیان در آن واحد شده اند محدود به سلول های Desel گفت.

پزشکی محدودیت یکی از دو سطح قرنطینه ایجاد شده توسط TDCJ به سرعت گسترش coronavirus. زندانیان قرار می گیرد در پزشکی محدودیت اگر به آنها نمایانده یک مورد تایید شده و یا کسی نشان دادن علائم ویروس. به طور معمول کسانی که زندانی هستند و محدود به یک بخش از واحد و کارکنان پزشکی چک بر روی آنها دو بار در روز.

زندانیان فرستاده شده به پزشکی انزوا در آنها قرار داده شده در یک سلول واحد در بخش دیگری از این واحد در صورتی که تست مثبت و یا نشان می دهد علائم و نشانه های این ویروس است. آنها داده می شود ماسک صورت و پرستاران به طور منظم خود را بررسی کنید تنفسی, وضعیت, مقامات گفت.

TDCJ در حال حاضر دستور داد یک مستند برای همه زندانیان در پزشکی محدودیت و پزشکی جداسازی اما مستند گسترش یافته بود برای اردن موری و بتو واحد است.

با توجه به TDCJ که تنها اهل بیت در پزشکی انزوا در اردن واحد تا به حال آزمایش مثبت است. هفده موری واحد زندانیان در پزشکی انزوا از شنبه, از جمله چهار با تست مثبت.

در Beto واحد شش 34 زندانیان در پزشکی انزوا را آزمایش مثبت است برای بالاترین مورد کل در میان تمام زندان فردی واحد است.

سه شنبه مجموع 29 TDCJ کارکنان, کارکنان و یا پیمانکاران و 26 مجرم در بازداشت به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. Desel گفت: یک ایالت مستند شده است لازم است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>