سه نوجوان اشاره به اتهام تیراندازی و کشتن حیوانات در گلوستون پناهگاه بیش از آخر هفته عید پاک

سه جوان شده اند اشاره کرد به اتهام تیراندازی و کشتن حیوانات در گلوستون-منطقه پناهگاه پرنده بیش از آخر هفته عید پاک.

دو 18 ساله و 15 ساله صادر شد و در مجموع نه استناد و دو هشدار از تگزاس بازی نگهبانان پس از آنها به اتهام جرم جنایی تجاوز و کشته شدن حیوانات مختلف با شلیک بیش از دو دوجین عکس های با کالیبر تفنگ در Smith اوکس پناهگاه پرنده در جزیره با توجه به بیانیه ای از هوستون Audubon.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: هوستون SPCA حیات وحش مرکز تگزاس می بیند سنبله در مجروح و یتیم حیوانات در طول همه گیر

کارکنان در محل انجام یک بررسی حیات وحش و کشف یک تمساح آمریکایی, Great Egret و Roseate Spoonbill ضرب گلوله کشته شده بود. تمساح تنها حیوانی بود که بلافاصله کشته شدند و انتظار می رود که برای زنده ماندن است.

تقدیر نامه صادر شده شامل قتل محافظت پرنده نگران کننده تودرتو پرندگان و اذیت و آزار تودرتو پرندگان. هر استنادی ممکن است در $500 خوب است. نه یکی از 18 ساله تا به حال معتبر مجوز شکار.

هوستون Audubon حفاظت کارگردان ریچارد گیبسون گفت: گذشته از اسمیت اوکس محل خرابکاری گزارش شده است که دو بار در یک هفته در بولیوار آپارتمان Shorebird محراب با وسایل نقلیه مختلف گزارش ورود تودرتو و roosting مناطق وجود دارد.

حیوانات خانگی هفته: دیدار با وایلی & Oaklynn دو آلوین پناهگاه حیوانات طولانی ترین اقامت سگ و دیگران که نیاز به خانه

مقامات گفت: کسانی که با استفاده از اقامت در خانه سفارشات به ضرر حیات وحش است که “نگران کننده” و امیدوارند نوزادان از پرندگان که کشته شدند زنده خواهد ماند.

“به رغم همه گیر و این حادثه هوستون, Audubon همچنان ثابت قدم در تلاش های خود برای حفاظت از حیات وحش از طریق زیستگاه حفاظت, توسعه و آموزش و پرورش” هوستون, Audubon, مدیر اجرایی, هلن دروموند گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “ما امیدواریم که یک روز هر کس می خواهد ارزش و قدردانی از نقش مهم حیات وحش و طبیعت, نقش در انسانیت مشترک ما و حوادث مانند این خواهد بود چیزی از گذشته است.”

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>