سه هوستون-منطقه دوچرخه مغازه ها سرقت شد در ماه گذشته

دوچرخه شده اند یک کالا در طول coronavirus بیماری همه گیر. در واقع به اندازه کافی داغ است که سه هوستون-منطقه دوچرخه مغازه ها سرقت شده در ماه گذشته است.

KPRC 2 گزارش می دهد که پرلند دوچرخه جامعه را از چرخه کار در زمین قند و شکر چرخه در میسوری شهر با دوچرخه به سرقت رفته از مغازه ها.

سه شرکت؟: Houstonians مشغول هستند و به دنبال رابطه جنسی در تروی در طول COVID-19 pandemic, مطالعه می گوید

سارق که رفت به پرلند دوچرخه به سرقت برده و حدود 20 دوچرخه در جولای 21, مالک گفت: در مجموع حدود $40,000 ارزش دوچرخه.

“آنها صرف حدود یک دقیقه کار بر روی درب با دیلم به آن را باز کنید و هنگامی که آنها در آنها فقط شروع به پراکندگی و گرفتن دوچرخه. به نظر می رسد مانند یکی از آنها او را به دستشویی” پرلند دوچرخه صاحب Daryl ساری گفت: TV station.

جامعه چرخه آثار صاحب Jennie Leveritt گفت: سارق در این ویدئو از پرلند دوچرخه شبیه به کسانی که از سرقت از مغازه او در ژوئن 27, همان, شب, شکر, چرخه, در, میزوری, شهرستان دزدیدند.

تا کنون هیچ کدام از سرقت دوچرخه پدید آمده اند هر چند هر فروشگاه دارای یک لیست از شماره سریال.

“وجود دارد به اندازه کافی از آنها به سرقت رفته بین ما و دیگر زن و شوهر مغازه ها شده اند که سرقت” ابتلا به گفته KPRC 2. “یکی از دوچرخه خود را باید به نوبه خود تا جایی و شاید منجر خواهد شد که به هر کس آنها را کردم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>