سه آزادراه تعطیلی را آخر هفته از تاخیر ترافیک به هوستون

Houstonians خواهد شد که برای پیدا کردن مسیرهای جایگزین در سراسر چندین آزادراه تعطیلی این روز پدر آخر هفته.

من-610 و من-69 تبادل تعطیلی

همه عازم شمال mainlanes از من-610 غرب حلقه بین من-69 جنوب غربی اتوبان و خیابان ریچموند بسته خواهد شد آغاز و در 9 بعد از ظهر روز جمعه, ژوئن 19 تا 5 صبح دوشنبه, ژوئن 22. ترافیک خواهد بود detoured از طریق نمای ساختمان جاده ها است.

دو عازم جنوب mainlanes از من-610 غرب حلقه بین خیابان ریچموند و من-69 جنوب غربی آزادراه و من-69 باد از جنوب عازم شمال آزادراه اتصال به I-610 غرب حلقه عازم شمال نیز بسته می شود در طول ساخت و ساز در همان زمان.

با توجه به تگزاس بخش حمل و نقل, تعطیلی بخشی از من-610 غرب حلقه و من-69 جنوب غربی آزادراه تبادل پروژه.

TxDOT گفت: خدمه خواهد شد ادامه کار بر روی قرار دادن تیرهای پل جدید من-610 عازم جنوب غرب حلقه اتصال به I-69 باد از جنوب عازم شمال آزادراه.

من-69/من-610 تبادل عمده نقطه اتصال دو بزرگراه بسیار شلوغ و خدمت بیشتر منطقه هوستون. این یک $259 میلیون پروژه که “به طور قابل توجهی افزایش ایمنی و بهبود تحرک با گسترش اتصال رمپ به دو خط افزایش بینایی فواصل و ارائه راه حل برای از بین بردن بافی.”

جدید به هوستون ؟ پیوند راهنمای به نام هوستون بزرگراه ها و جاده ها

من-10 تعطیلی

یکی دیگر از عمده بسته شدن طول می کشد محل در شرق آزادراه به عنوان بخشی از وکو خیابان پل تخریب و بازسازی پروژه.

این رو به مشرق خطوط بین ایالتی 10 بسته خواهد شد آغاز در 8 یا 9 بعد از ظهر جمعه تا ساعت 5 شنبه. به عنوان یک مسیر انحرافی را طی رانندگان در ادامه من-10 رو به مشرق mainlanes خروج در وکو خیابان بر روی نمای ساختمان جاده و سپس دوباره وارد mainlanes در وکو خیابان ورودی شیب دار.

بین 69 عازم جنوب مستقیم اتصال به بزرگراه بین ایالتی 10 رو به مشرق را در 8 p. m. روز شنبه از طریق 5 صبح دوشنبه. رانندگان را ادامه خواهد داد و در I-69 عازم جنوب به I-10 westbound و سن جکینتو خیابان/خیابان اصلی خروج شیب دار. آنها را به u-نوبه خود در به من-10 رو به مشرق نمای ساختمان جاده و دوباره وارد I-10 رو به مشرق mainlanes در اولین ورودی شیب دار.

من-69 عازم شمال مستقیم اتصال به I-10 رو به مشرق نیز بسته شود. رانندگان را ادامه خواهد داد و در I-69 عازم شمال به من-610 حلقه شمالی, رو به مشرق و سپس I-610 حلقه شمالی رو به مشرق به من-10 رو به مشرق.

این گرگ و شارتر خیابان ورودی رمپ به من-10 رو به مشرق و Quitman خیابان ورودی شیب دار به من-69 عازم جنوب نیز بسته شود.

بعدی آخر هفته خدمه را به طور کامل نزدیک بین 10 westbound mainlanes در وکو به ادامه پیشرفت در این پروژه است.

پس از بازسازی پروژه آغاز شد و در فوریه TxDOT گفت: خدمه را حذف کرده وکو سنت پل I-10 منتقل شده و رو به مشرق و westbound خطوط به حذف موجود آسفالت بتن به محل حفر چاه و بتن اباتمنتهای. آخر هفته تعطیل هستند لازم برای خدمه به مجموعه ای از تیرهای چوبی و پانل های بتن و فرم خارج از لبه پل. این پروژه برنامه ریزی شده است به طور کامل در ماه دسامبر سال 2020 است.

خلیج فارس آزادراه تعطیلی

تعطیلی در آزادراه خلیج فارس نیز علت عمده تاخیر ترافیک.

بزرگراه میان ایالتی 45 عازم شمال را به طور کامل از برادوی به محل پارک از 9 بعد از ظهر روز جمعه تا ساعت 5 شنبه.

رانندگان را برادوی خروج عازم شمال به نمای ساختمان جاده و سپس ورودی رمپ از برادوی به عقب بر گردیم در من-45 عازم شمال به عنوان یک مسیر انحرافی را طی.

همچنین سه اصلی خطوط بسته خواهد شد در آزادراه خلیج فارس عازم جنوب از 610 جنوبی حلقه به محل پارک/برادوی رمپ خروج 39. این تعطیلی را اجرا خواهد کرد از روز جمعه تا روز دوشنبه در آغاز در 8 p. m. و در پایان 7 صبح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>