سه دموکرات خود را پایان 2020 مناقصه در حدود 12 ساعت است. در اینجا به همین دلیل آن را مسائل

واشنگتن – در عرض چند ساعت از نظرسنجی بسته شدن در نیوهمشایر سه دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آن را به نام ترک در پشت زمینه تنها با یک نامزد از رنگ و مستحکم گروه رقیب بالا.

کارآفرین اندرو یانگ و بهداشت ، مایکل بنت D-Colo., پایان مبارزات انتخاباتی خود را نزدیک به یک ساعت پس از ترین نظرسنجی بسته شده روز سه شنبه در نیوهمپشایر. صبح روز چهارشنبه سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود و پس از گفتن سه شنبه او به بحث در مورد آینده اجرا خود را با همسر خود.

هر سه نامزد با اشاره به کم خود را در پایان اولین-در-این-ملت اولیه دولت است. یانگ کردم 2.8% از رای, در حالی که پاتریک و بنت کردم 0.4% و 0.3 درصد بود.

“شما می دانید من ریاضی و روشن است امشب از اعداد است که ما در حال رفتن به برنده شدن در این مسابقه” یانگ گفت: حامیان در یک شب انتخابات تجمع شنبه شب.

“ما انجام داده ایم بسیار با هم,” او گفت:. “ما به ارمغان آورده اند یک پیام بشریت اولین و چشم انداز اقتصاد و جامعه است که برای ما کار می کند و همکار آمریکایی است.”

در اینجا آنچه در آن همه به معنی به عنوان مسابقه حرکت به سمت نوادا:

این مسابقه بالابر

برای اولین بار در تقریبا یک سال و دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری به هشت نامزد.

اما آنچه که روشن تر از همیشه است که در ردیف بالا از نامزدها – و چه کسی نیست. پس از دو رقابت پنج نامزد به دست آورده اند ملی نمایندگان.

ملی دیابت برنی ساندرز منجر بسته در نظر گرفتن که گوشته از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. یک کلمبیا کلمبیا نظرسنجی نشان می دهد ساندرز با 25% پشتیبانی در میان دموکرات ها و دموکراتیک متمایل مستقل پیش از بایدن در 17%. است 9-نقطه قطره به صورت بایدن از اواخر ماه ژانویه و در 4 نقطه پرش برای Sanders. این سناتور ورمونت فشرده یک پیروزی در نیوهمپشایر پس از قرار دادن در بالا و دو در آیووا و به ارمغان می آورد که دو دولت حرکت به نوادا در هفته آینده.

بایدن هنوز بصورتی پایدار و محکم در بالا و دو در سراسر کشور با توجه به اکثر مراکز رای دهی اما معاون سابق رئیس جمهور مواجه شده مشکل در رای گیری اولیه متحده Iowa (جایگاه چهارم) و نیوهمپشایر (جایگاه پنجم) و آورده است که سوالات خود را در مورد electability. در دو نظر سنجی های ملی پس از آیووا پایان بایدن کاهش یافته و به دوم پس از برگزاری وهله اول نقطه برای تقریبا یک سال. او دوخته ریاست جمهوری امیدوار است در بعد اولیه رای گیری در ایالت های نوادا و کارولینای جنوبی به عنوان نماینده غنی از سه شنبه.

شهردار سابق پیت Buttigieg پدید آمده است به عنوان یک توانمند نامزد پس از به پایان رساندن اولین بار در آیووا و دوم نزدیک در نیوهمپشایر. او دارای بیشترین ملی نمایندگان لبه ساندرز ، Buttigieg که رقابت معتدل جناح حزب به آرامی دیده می شود خود را در قد و قامت رشد بیش از گذشته چند ماه اما هنوز هم در تلاش برای کسب حمایت از رای دهندگان از رنگ. او به دست آورده است حدود 10 درصد در میان تمام دموکراتیک رای دهندگان در نظر سنجی های ملی اما مسیرهای ساندرز و بایدن توسط دو رقمی.

سنسور. ctq و الیزابت وارن نیز باقی می ماند در ردیف بالا و نگاه به آینده به نوادا و کارولینای جنوبی به افزایش خود را نماینده می شمارد.

وارن سوم قرار گرفت در آیووا شبکههای او هشت نمایندگان اما موفق به شکستن دو رقمی در نیوهمپشایر. او مسیرهای ساندرز و Buttigieg در ملی نماینده تعداد و ثابت قدم باقی می ماند که مبارزات انتخاباتی او ساخته شده است برای مدت طولانی بازی. در زمان او یک پیشتاز در آیووا و نیوهمشایر اما او ملی نظرسنجی شماره درنگ در اواسط نوجوانی ،

بیشتر: Klomentum و دیگر takeaways از مقدماتی نیوهمپشایر

Klobuchar در زمان مکان پنجم در آیووا و سپس رسید در مقدماتی نیوهمپشایر قرار دادن سوم با نزدیک به 20% پشتیبانی می کند. او جهش به سه نفر برتر به او کمک کرد تا در مبارزات انتخاباتی به دست آوردن وجوه و کشش او نیاز به رفتن به نوادا و کارولینای جنوبی است. اما Klobuchar تلاش کرده است به امواج با سیاه پوست و لاتین در رای دهندگان و به بازی گرفتن تا به برخی از رقبای دموکرات.

عدم حالت اولیه رای گیری و تعداد کم نظر سنجی در سراسر کشور آن را سخت به بگویید که آیا دیگر دموکراتها مبارزات به دست آوردن کشش. هیچ یک به دست آورده است هر ملی نمایندگان.

آنچه هنوز حل و فصل نشده?

بزرگترین ناشناخته است که در آن مایک بلومبرگ متناسب.

سابق شهر نیویورک شهردار تصمیم گرفتند از رقابت در رای گیری اولیه متحده و تمرکز در درجه اول در سه شنبه متحده است. معلوم نیست چگونه او را کرایه اما مشخصات خود را در سراسر کشور افزایش یافته است و او لذت می برد دو رقمی پشتیبانی در چندین نظر سنجی های ملی.

بلومبرگ نامزدی تست نشده است. او تا حد زیادی اجتناب از حملات دیگر دموکرات و او هنوز به واجد شرایط برای یک بحث مرحله است که می تواند یک مجموعه از آتش. رکورد خود را در مورد مسائل مربوط به مسابقه شده است به سوال نامیده می شود اخیرا زمانی که نظرات خود را در مورد شهر نیویورک توقف-و-frisk سیاست مطرح است.

تنوع در این زمینه است که تقریبا کاملا از بین رفته

2020 دموکراتیک ریاست جمهوری در میدان بود و هنگامی که در میان بزرگترین و متنوع ترین گروه از نامزدهای این حزب تا به حال دیده بود.

در حال حاضر Rep. Tulsi Gabbard که از ساموآیی تبار است که تنها نامزد رنگ سمت چپ بعد از یانگ و پاتریک کاهش یافته است. Gabbard هنوز chugging با وجود کم او پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر و هل دادن به جلو به کارولینای جنوبی است.

قبل از اولین قفقاز در آیووا زمینه دیدم سه نفر دیگر از نامزدها از رنگ رها کردن: سابق مسکن و توسعه شهری, منشی, Julián Castro دیابت کامالا هریس و بهداشت ، Cory Booker. سه ذکر شده کمبود بودجه مبارزه انتخاباتی.

کسانی که سه نامزد و همچنین کارکنان خود را با انتقاد از قوانین برای نامزدهای دریافت دموکراتیک اولیه بحث مرحله و همچنین پوشش رسانه ای.

کاسترو ارتباطی مدیر Sawyer هاکت انتقاد نیوهمپشایر نتایج اواخر سه شنبه شب.

“تصور کنید که در چه زمینه و frontrunners می خواهم اگر نگاه رسانه ها صرف نمی کند 4 سال گذشته به ما گفتن فقط سفید مردان electable,” هاکت توییتی.

تاییدیه می تواند حرکت بدن

یکی از عمده ترین چیزی که به تماشای رفتن به جلو است که بدست آورده تاییدیه از نامزدها که کاهش یافته است.

به عنوان زمینه تدابیر دموکراتیک نامزد خواهد شد نیاز به دادگاه به عنوان بسیاری از تازه ازاد رای دهندگان به عنوان امکان پذیر است.

کاسترو تایید وارن چند روز پس از ترک نژاد در اوایل ژانویه.

یانگ که نه نشانه اینکه او را تایید نامزد دیگری می تواند برای دریافت دموکراتیک مدعی هنوز در این زمینه است. یانگ دارای پرشور و فداکار زیر شناخته شده به عنوان یانگ باند و این احتمال را تایید می تواند فشار و پیروان خود را نسبت به آن نامزد.

بسیاری از اعضای یانگ باند نیست به طور معمول درگیر در انتخابات قبلی است. برخی سابق جمهوری خواهان و تهمت حامیان و یا برای اولین بار رای دهندگان. نامزدی خود را مفید خواهد بود به هر نامزد به عنوان به خوبی به عنوان حزب دموکرات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر