تظاهرات در ویسکانسین دولت و کنگره در اعتراض به کروناویروس محدودیت

MADISON, Wis. – هزاران نفر از مردم تشویق “ایالات متحده آمریکا” و “باز کردن” جمع آوری شده در مراحل Wisconsin State Capitol روز جمعه در اعتراض به رژیم صهیونیستی است. تونی Evers’ محدودیت در زندگی روزمره خود محوری در محله های نزدیک در یک روز از دولت دیدم بالاترین افزایش روزانه در موارد مثبت coronavirus.

جمعیت ایستاده بود و شانه به شانه جسمی و در همبستگی – در تمرد از فرماندار دموکرات را به نگه داشتن کسب و کار و مدارس بسته شده و مردم از هم جدا در تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس بسیار مسری است که برای آن هیچ واکسنی وجود دارد.

گردش در میان جمعیت بودند دادخواست به یاد Evers و نشانه هایی است که گفت: “همه کارگران ضروری” و “مرگ … بهتر است به کمونیسم.”

ده ها تن از پرچم آمریکا همراه معترضان و برخی آشکارا انجام حمله به سبک تفنگ.

“من فکر می کنم این را Evers پاسخ” سیندی وارنر از میلواکی گفت. “مردم از زمینه های مختلف و نژادها و فرهنگ ها همه می خواهم به بازگشت به کار. آنفولانزا می تواند شما را بکشند اما نمی تواند غذا خوردن.”

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند هیچ کس نباید جمع آوری در گروه های بزرگ این عنوان بسیار مسری coronavirus همچنان به گسترش از طریق ویسکانسین — اما این محدودیت که تا حد زیادی رانندگی آنها را به انجام این کار.

نمرات کسب و کار بسته اند و یا به شدت کاهش می یابد کارکنان خود منجر به صدها نفر از هزاران نفر از مدعیان بیکاری. کلیساها درهای خود را بسته اند. و در حدود 900,000 کودکان نیست ،

این ویروس نیز آلوده کرده است 5,356 مردم در ویسکانسین کشته و 262. اما آن را تا حد زیادی تحت تاثیر جوامع با بزرگتر جمعیت – رانندگی خشم در میان افرادی که در مناطقی زندگی می کنند بسیاری از موارد کمتر از این ویروس هستند و موضوع را به همان محدودیت های اقتصادی.

‘ما در حال winging این’: Coronavirus تظاهرات tout استقلال به عنوان گروه های ملی چشم انتخابات

در همان روز به عنوان اعتراض ویسکانسین دیدم بالاترین افزایش روزانه در تایید موارد مثبت ویروس – 304. پنج شنبه شب پرستاران در صف دولت و کنگره گام با 1,300 الکترونیکی شمع در ادای احترام به کسانی که در حال حاضر در بیمارستان بستری با COVID-19 در ویسکانسین. شمع شد به معنای سکوت counter-اعتراض.

روز جمعه در اعتراض نیز دارای انگیزه های سیاسی محافظه کار فعال باب Dohnal در خبرنامه ارائه رایگان حمل و نقل برای هر کسی که می خواست برای شرکت در این اعتراض.

در یک پارکینگ در Waukesha County چند صد شرکت کنندگان در یک برنامه ریزی کسب و کار صاحبان تجمع جمع جمعه قبل از رانندگی به عنوان یک گروه به کنگره مربع است. نشانه های کشیده شده بر روی ویندوز خودرو گفت: “اجازه دهید آزادی حلقه” و “تعطیل ترس باز کردن ویسکانسین.”

در میان آنها بود تام Rakowski یک متصدی بار ساکت وزش باد از دریاچه که در لباس پوشیدن به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این است که رفتن را به آگاهی به دولت” Rakowski گفت. “ترک آن را به صاحبان کسب و کار.”

در نزدیکی پایتخت سابق وزارت امور خارجه تشکر. همین Pridemore و همسرش, تینا, شد, جمع آوری امضا در حمایت از تشکیل اکتشافی کمیته به یاد Evers و سرهنگ رژیم صهیونیستی است. ماندلا بارنز.

پرسید: اگر او می خواست به یاد Evers, Pridemore که در حال اجرا برای دولت سنا و پس از فرار در برابر Evers برای مدارس دولتی سرپرست, گفت:, “خواهد بود که هدف نهایی است اما ما در این مرحله است.”

کری پول از میلواکی دستیار اجرایی در ارزیابی شرکت است که قادر به کار از راه دور, با حضور, با مادر, دبی Kauer.

“من فکر نمی کنم این یک حزبی موضوع” پول گفت. “من فکر می کنم این بیماری در افراد یکسان است. من فقط در اینجا به ما اجازه فرماندار و قانونگذاران می دانیم که مردم در سراسر ویسکانسین می خواهید شروع به باز کردن دولت است.”

علامت چاق شدن – یک fabricator جوشکار و steamfitter از میلواکی – حمل علامت “ما فراموش نخواهد شد, تونی.”

“اعداد اصلا توجیه (بسته شدن)” چاق شدن گفت: “آن است که بر اساس هیستری نه منطق.”

معترضان همچنین ماند در اتومبیل های خود را پوشش تا در شرق و غرب خیابان واشنگتن و در مقابل کنگره آمریکا تجمع بوق می زدند و با تکان دادن پرچم.

کاپیتول پلیس در دست برخی از پوشیدن پلاستیک صورت, سپر, اما, اجرای, فیزیکی, فاصله, قوانین, در, جمعیت, بسیاری از آنها نمی شد با پوشیدن ماسک.

حداقل دو زنان با پوشیدن بیمارستان مالش ایستاده بود در میان جمعیت با ماسک صورت برگزاری نشانه هایی است که خواندن “لطفا بروید صفحه اصلی” و “غرق در بیمارستان بیشتر مردم می میرند.”

مشابه تظاهرات ظهور کرده اند تا در سراسر کشور به خصوص در کشورهای دموکراتیک با فرمانداران.

Evers پنجشنبه به خبرنگاران گفت او معتقد است که معترضان متمم اول قانون اساسی حقوق “مقدس” و نمی خواهد مستقیم کاپیتول نیروی پلیس برای اجرای فیزیکی, فاصله, قوانین او دستور داده است تا برای جلوگیری از انتقال ویروس است.

کمک: Ricardo Torres; دنبال مولی بک در توییتر: @MollyBeck.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>