هزاران نفر همگرا در اعتراض به فرماندار میشیگان اقامت-صفحه اصلی سفارش در ‘عملیات ترافیکی’

و لانسینگ, میشیگان. – تظاهرکنندگان سوار هزاران نفر از وسایل نقلیه – بسیاری از ادارات با نشانه اعتراض به میشیگان دولت و کنگره آمریکا روز چهارشنبه با صدای بلند اعتراض رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer را stay-at-home منظور در نظر گرفته شده برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

پلیس تماشا به عنوان شاخ honked و تجاری و وسایل نقلیه خصوصی از سراسر کشور مسدود کاپیتول خیابان و دیگر خیابان های اطراف میشیگان دولت در لنسینگ.

“پس از آزادی از دست رفته است از دست رفته برای همیشه لطفا برای” خواندن نشانه بخور سراسر تجاری ون. “امنیت بدون آزادی به نام زندان” جزئیات دیگری کشیده در سراسر کنگره چمن جلو. “به یاد بیاورید Whitmer” یک سوم ثبت نام گفت.

واقعیت را بررسی کنید: میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer نمی ممنوعیت فروش پرچم ایالات متحده و گیاهان دانه ها

Whitmer گفت: احترام او حق اعتراض اما معتقد است که بسیاری از معترضان قرار دادن خود و دیگران در خطر ابتلا COVID-19.

“من واقعا نا امید به دیدن مردم تجمع و با پوشیدن ماسک” Whitmer گفت.

او گفت: او را دیدم یک نفر “توزیع آب نبات با دست خالی.”

“ما می دانیم که این تظاهرات در حال رفتن به می آیند در هزینه به مردم و سلامت” Whitmer گفت. “هنگامی که مردم جمع آوری است که راه بدون ماسک … که چگونه COVID-19 گسترش می یابد.

“غمگین طنز در اینجا این است که … آنها دوست ندارند که در این stay-در-خانه نظم و ممکن است آنها فقط ایجاد نیاز برای کشیدن آن چیزی است که ما در حال تلاش برای جلوگیری از در همه هزینه ها.”

سازمان دهندگان گفت که انتظار می رود هزاران نفر از وسایل نقلیه و کسانی که بینی به نظر می رسد دقیق است.

سرهنگ دارن سبز از ایالت میشیگان پلیس حدود چند هزار خودرو شد بخشی از تظاهرات با 100 تا 150 نفر در این کنگره چمن. سبز گفت: ترافیک بود و حمایت کردن برای بیش از یک مایل در اطراف کنگره آمریکا در جهات مختلف.

“آنها در حال انجام یک کار خیلی خوب از حفظ فاصله اجتماعی” سبز گفت. “آنها در حال محترمانه و نه ایجاد هر گونه مسائل در همه.”

هنوز هم بسیاری در پیاده رو بودند گذراندن نزدیک به یکدیگر بیشتر شد و نه با پوشیدن ماسک.

نه ایالتی میشیگان پلیس و نه لنسینگ اداره پلیس گزارش شده بود هر گونه دستگیری 2 p.m محلی کنونی.

سوالات پاسخ داده شده: من هنوز هم می توانید برای یک پیاده روی اجرا تحت ماندن در خانه دستور ؟ من باید یک ماسک?

در اوهایو: دولت کاندیدای سنا حملات DeWine را “استبداد” در coronavirus پاسخ

اقامت-صفحه اصلی سفارش از لحاظ مالی فلج کننده برای برخی از

جاستین Heyboer از آلتو میشیگان صاحب ویلدوود مزارع خانوادگی گفت: خانواده اش شده است در کسب و کار برای چهار نسل و منظور این است که از نظر مالی فلج کننده در جبهه است. شرکت می کند, محوطه سازی دارای گلخانه میزبان مراسم عروسی است و یک مشروب مجوز, او گفت:.

“این است که ما در شلوغ ترین زمان از سال است” گفت: Heyboer که سوار به لانسینگ برای تظاهرات لقب “عملیات ترافیکی” از آنجا که سازمان دهندگان گفت: آنها می خواستند برای به دست آوردن توجه توسط بستن ترافیک.

“من می خواهم به جای مرگ از coronavirus از دیدن یک نسل شرکت رفته باشد.”

Meshawn مادوک ، یک عضو هیئت مدیره از میشیگان محافظه کار ائتلاف این گروه غیر انتفاعی است که سازماندهی این تظاهرات گفت: این تظاهرات باید ارسال یک پیام قوی به فرماندار که وقت آن است که اجازه می دهد تا Michiganders به بازگشت به کار در مواردی که آنها می توانید انجام دهید تا با خیال راحت.

“همه از این مردم هنوز هم باید برای رفتن به خانه به هوشیار واقعیت است که آنها نمی باید درآمد در آینده” مادوک ، گفت:. “آن دلخراش است.”

مادوک ، گفت: افزایش منحنی COVID-19 عفونت شده است پهن و آن زمان برای دریافت میشیگان بازگشت به کار و تفریح و سرگرمی به خصوص در مناطق کشور بوده که کمتر سخت رسید.

دولت عفونت اعداد به نظر می رسد تا حدودی صاف رفتن به آخر هفته گذشته اما هر دو عفونت و مرگ تعداد آنها دوباره در روز دوشنبه. مقامات بهداشت به تازگی ابراز خوشبینی محتاطانه اما باید اضافه کرد که آن را بیش از حد به زودی به می گویند که این عفونت به اوج خود رسیده است در میشیگان.

مادوک ، گفت: به منظور گسترده از جمله اثر ایجاد مشکلات در به دست آوردن درمان پزشکی برای کسانی که با غیر coronavirus مربوط, مشکلات پزشکی است.

“آن احساس می کند مانند فرماندار انجام شده است و این مطلب تقریبا مانند یک شیرین کاری تبلیغاتی,” مادوک ، گفت:. “آن را نیز احساس می کند مانند او را مسخره Michiganders.”

Whitmer شده است مورد انتقاد جمهوریخواهان برای ساخت متعدد ملی و حضور در تلویزیون در طول این بیماری همه گیر که شامل انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او در پاسخ به این بیماری همه گیر.

لورا کاکس رئیس میشیگان حزب جمهوریخواه را متهم Whitmer که یک ملی co-صندلی جو بایدن دموکرات انتخابات ریاست جمهوری از تستها به صورت یک نقطه خود را به عنوان همسر در حال اجرا.

جو بایدن نیاز خود جو بایدن: در اینجا نگاهی به زنانی که می تواند در معاون ریاست جمهوری کوتاه

Whitmer را رد کرده است کسانی که اتهامات گفته او رانده است داده های علمی و توصیه های بهداشت حرفه ای و متمرکز شده است صرفه جویی در زندگی. او اشاره کرد که در میشیگان است که سومین شماره از coronavirus مرگ و میر در کشور است و در صورت عدم وجود کافی تست, اجتماعی, فاصله موثر ترین راه کاهش گسترش یافته است. او همچنین گفت که هر یک تلویزیون ملی ظاهر منجر به کمک های بیشتر برای میشیگان در به دست آوردن لوازم مورد نیاز مانند هواکش و فولاد ماسک.

فرماندار همچنین گفت که این تظاهرات را نقض نمی کند, اقامت در خانه اما او به نام روز چهارشنبه معترضان به قانون با خیال راحت به طوری که به افزایش عفونت های رای و یا قرار دادن پلیس و یا دیگر پاسخ اول در خطر است.

Whitmer اعلام وضعیت اضطراری در میشیگان در مارس 10 و اعلام کرد “stay-at-home” سفارش مارس 23 که به کارگردانی ساکنان به ماندن در داخل به جز برای اهداف ضروری و گفت: کسب و کار تلقی غیرضروری برای جلوگیری از تماس کارکنان به کار می کنند. هفته گذشته او گسترده است که سفارش تا مارس 1 در حالی که اعمال سخت تر محدودیت های غیر ضروری سفر و برخی از رسانه های خرده فروشی.

دو ملکی از جکسون, میشیگان, Rhonda مایل و DeAnn Gumbert با حضور و تظاهرات و هر دو گفتند که به اعتقاد آنها خواهد بود قادر به ادامه نشان دادن خانه اگر میشیگان به دنبال فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“من فقط آماده برای رفتن به کار” گفت: Gumbert که گفت او فروخته است چند خانه اما تنها با دشواری بزرگ پس از اجرایی سفارش او را مجبور به نشان دادن خانه ها به صورت مجازی با استفاده از عکس و ویدیو.

مایلز گفت که او نگران است که ارائه می دهد به خرید خارج خواهد شد چرا که خریداران علاقه مند هستند قادر به شخصا بازدید و بازرسی خانه.

معترضان مختل کنتاکی توجیهی

در کنتاکی در همین حال ده ها تن از معترضان را جمع آوری در چمن کنگره آمریکا در فرانکفورت روز چهارشنبه بعد از ظهر برای محکوم کردن رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر.

معترضان شنیده میشد در داخل کنگره که در آن Beshear بود به روزانه خود را coronavirus جلسه در 5 p. m.

یک مضمون مشترک در اعتراض شد و این تصور که کسب و کار در کنتاکی باید بازگشایی در سرپیچی از Beshear منظور برای آنها را به طور موقت اقامت بسته شده است.

معترضان که به نظر می رسد ایستاده کمتر از 6 فوت جدا از یکدیگر شعار می دادند “ما می خواهیم به کار” و “حقایق بیش از ترس.” آنها شعار می دادند بدون توقف در طول Beshear یک ساعت نشست خبری تعویض تا شعارهای و گاهی اوقات صدایی یک شاخ.

Beshear اذعان معترضان و گفت که “برخی از سر و صدا در پس زمینه.”

“ما برخی از مردمی تا در اینجا در کنتاکی امروز – و همه باید قادر به بیان نظر خود را – که به اعتقاد ما باید بازگشایی کنتاکی بلافاصله در حال حاضر” Beshear گفت. “مردمی که کشتن مردم است. که کاملا کشتن مردم است.”

همچنین وجود داشته است تظاهرات در جاهای دیگر در سراسر کشور در این هفته از جمله

کمک: کاتلین خاکستری, Detroit Free Press; Morgan واتکینز لویی پیک مجله

دنبال خبرنگاران پل اگان (@paulegan4) و کارا برگ (@karaberg95)

نظر: کنگره نیاز به یک راه برای رای دادن از راه دور پس از قانونگذاران می توانید شغل خود و جلوگیری از coronavirus

دل شکستگی, نماز و عزاداری: ما منجر جهان در coronavirus مرگ و میر پس از مرگبارترین هفته

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>