“این خواهد شد بیش از’: در کشورهای بدون stay-at-home سفارشات آمریکایی ها در جشن آزادی به عنوان زخمی

همانطور که از ظهر دوشنبه, 90% ملت — که حدود 300 میلیون نفر از شهروندان — تحت هر دولت و یا شهرستان موظف پناهگاه در محل سفارش در تلاش برای متوقف کردن گسترش رمان coronavirus.

پس چه زندگی مانند دیگر 10%? برخی از آمریکایی ها هنوز هم چت در محلی آرایشگاه جلسه برای پست-کار خوشحال ساعت و جمع آوری برای کباب کردن حیاط خلوت?

نه آنقدر. واقعیت پیچیده است و حتی تضاد مخلوط احترام مرگبار پاتوژن نگرانی بیش از آن پیامدهای اقتصادی و تمایل به حفظ یک حس استقلال آمریکا در صورت یک فاجعه جمعی.

بسیاری از مردم دیگر تکان دادن دست و یا ازدحام به فروشگاه های, اما آنها هنوز هم رفتن خرید, خرید اتومبیل و برخی از آنها حتی رفتن به کار هر روز.

“ما در حال انجام آنچه که ما را برای آنفولانزا با افراد مسن پناه در محل و بقیه از ما گرفتن بهترین مراقبت ما می توانیم” می گوید: برایان Joens, که, آیووا, شهرستان eatery Joensy است و انجام سریع از کسب و کار از آن افسانه مازو گوشت خوک.

“اما اجازه دهید صادقانه آنچه در کشور ما زندگی می کنند ؟” می گوید Joens. “این آمریکا است که آزادی و آزادی انتخاب است. هنگامی که ما دریافت یادداشت از دولت گفت: انجام این کار و یا انجام آن احساس می کند مانند این چیزی است که این کشور ساخته شده است. مردم باید هوشمند باشد و شما با زندگی خود را انتخاب کند.”

آیووا و چهار دیگر آمریکا — داکوتای شمالی, داکوتای جنوبی, نبراسکا و آرکانزاس — هنوز هیچ دولتی گسترده سفارشات. هفت متحده — وایومینگ, یوتا, تگزاس, اوکلاهما, Missouri, آلاباما و کارولینای جنوبی — حداقل یک شهرستان با پناه-در-محل قوانین. همانطور که در حال حاضر 38 متحده باید کامل قفل کردن دستور از بالا.

اولیه شک و تردید در مورد اینکه آیا اجتماعی فاصله سفارشات مورد نیاز برای مبارزه با این ویروس در حال محو شدن سریع. روز چهارشنبه 80 درصد از آمریکایی ها تحت نسبی یا کامل مستند. توسط دوشنبه این رقم رشد به 90 درصد پس از فلوریدا و گرجستان افزود دولت مقرر.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به ساکنان در هشت متحده بدون خاص مستند سفارشات برای به دست آوردن یک حس چگونه مردم در حال مقابله با رشد شیوع کروناویروس.

در هر مورد وجود دارد درک روشنی از کشنده طبیعت COVID-19 که به تاریخ آلوده حدود 230,000 آمریکایی و کشته 5,648 از قهرمان پزشکان به هنرمندان برجسته مانند جاز ایلخانی الیس مارسیاس.

اما بسیاری نیز ناراحت بودند با دولت دستور بهداشت, بخشنامه ها, با این استدلال که ساکنان باید تصمیم گیری هوشمند برای خود. و برخی از سرزنش رسانه ها برای overplaying یک بیماری همه گیر است که انتظار می رود به تهدید زندگی در سراسر جهان برای بسیاری از سال 2020 است.

“من به دنبال از پنجره به بیرون از نمایندگی و مردم در همه جا آن را غیر قابل باور می گوید:” کریس Mayes که صاحب بزرگ قرمز کیا و اوکلاهما Motorcars در امتداد مایل از خودروهای تجاری در نورمن. “ما در مستند اینجا.”

در بزرگ قرمز کیا, که باقی می ماند باز Mayes باعث می شود مطمئن شوید که فروشندگان اقامت شش فوت دور از مشتریان. با نزدیک به 900 مثبت ویروس موارد و 34 مرگ اوکلاهما را در اعداد نیست در میان بدترین ها در این کشور است. اما Mayes نگران است این آمار باعث می شود برخی به از خود راضی.

“زمانی که من دیدن تصاویر از دیگر شهرهای ایالات متحده, که در آن وجود دارد فقط هیچ کس در خیابان ها تعداد بسیار کمی از ماشین که به کل مخالف آنچه ما می بینیم در اینجا” او می گوید:, و اضافه کرد که او به ندرت دستگیر میشوند از خود نمایشگاه. “و من کاملا در مورد آن نگران است.”

در برخی از ایالتها ساکنان پیش بینی coronavirus ‘را منفجر بیش’

در گوشه شمال غربی آلاباما در نزدیکی تنسی مرز اندرو سورل می گوید خیابان های فلورانس در حال تکان دهنده ای مشغول است. او ویژگی های است که به ترکیبی از خوش بینی و شدید فردگرایی. هنوز هم او می گوید: ساکنان را متوقف کرده اند تبریک یکدیگر بدون دست دادن و یا در آغوش گرفتن برای هم بودن.

“من فکر می کنم اکثر مردم انتظار این را بیش از هر چند زمانی که آن را نشانی از آن خواهد شد که مفاهیم ما را درک نمی کنند و در عین حال می گوید:” سورل یک دولت جمهوری نماینده از میفیلد و مالک طلا اسلحه و گیتار دو مغازه ها پیاده انجام یک کسب و کار در فروش تفنگ. “هنگامی که ما دست تکان دادن دوباره؟”

سورل می گوید که با وجود داشتن هیچ دولت گسترده ای به منظور ماندن در خانه بسیاری از ترکیبات خود را انجام می دهند درست است که به خصوص در افراد مسن. خود پدر و مادر کاهش یافته و به دعوت در قوانین خود را به زندگی می کنند جریان یک سرویس کلیسا روز دیگر.

اما دیگران او می گوید: ادعای خطراتی هستند که به کرات توسط رسانه ها. او خودش نیست برای یک دولت گسترده ای در دستور بلکه بیشتر مسئولیت شخصی است.

“من آزادی نگرانی با یک پناهگاه در محل سفارش” سورل می گوید. “مردم فقط باید بیشتر مسئول خود را با آنچه آنها انجام می دهند, جایی که آنها در حال رفتن است.”

برای برخی از کسانی که زندگی در آمریکا با هیچ فرمانداری حکم در COVID-19 رفتار خشم نیست و به سوی یک دولت نهادی است که ممکن است محدود کردن حقوق خود بلکه در ویروس خود را.

“من می خواهم به امن است اما من نمی خواهم این ویروس دیکته آنچه که من می تواند و نمی تواند انجام دهد می گوید:” تسا Moberg که اجرا می شود Wolf Pup مهدکودک در واتفورد شهر یک شهر کوچک 6,500 در شمال غرب میدان نفتی غنی بخشی از داکوتای شمالی. دولت تا کنون 150 یا بیشتر coronavirus موارد و سه مرگ و میر.

به طور معمول Moberg کسب و کار, نظارت بیش از 200 کودک; در حال حاضر او اسکلت کارکنان است که به دنبال پس از نه بیشتر بچه ها از ضروری کارگران که هنوز سر به شغل خود. در حالی که او به نگرانی در مورد ویروس او همچنین ادعا می کند سیستم ایمنی بدن خود را که “از طریق پشت بام” پس از سال ها کار با کودکان خردسال است.

Moberg می گوید او کاهش کارکنان خود را “با پاشنه حفر عمیق و اگر من از دست این بچه ها خیلی من نمی فهمم چه می گذرد حتی اگر من آن را دوست ندارم.” Moberg اذعان می کند که زمانی که او می رود به مغازه “این فقط عجیب و غریب در حال حاضر شما نمی خواهید به صحبت و یا حتی نفس کشیدن حتی اگر آن را متروک را در اینجا.”

در مناطق خشک سنگ و کوه نکردم ایالت یوتا است که تنها 37 نفر در هر مایل مربع دولت چهل تکه مجموعه ای از دستورات است که در نتیجه طیف وسیعی از عوامل از جمله غربی ناهموار فردی ذهنیت و بسیاری از جدا شده های روستایی شهرستانهای ساکنان می گویند.

به جای صدور یک دولت گسترده COVID-19 سفارش به پناهگاه در محل یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت در هفته گذشته مصرانه از شهروندان را به “ایمن ماندن در خانه بمانند” و ارائه راهنمایی در بستن امکانات عمومی و محدود کردن مواد غذایی کسب و کار خدمات به take-out تنها.

تا کنون از 13 دولت بهداشت و درمان است که بخش نظارت یوتا 29 شهرستان تنها سه خواسته اند که خود را در استان ها به فراتر از فرماندار گسترده بخشنامه می گوید: کامرون Diehl, مدیر اجرایی, یوتا, لیگ شهرستانها و شهرهای کوچک که نشان دهنده 249 یوتا شهرستانها.

“هر کس می بیند چه اتفاقی می افتد خارج وجود دارد در جهان است, اما چگونه شما پاسخ واقعا بستگی به جایی که شما زندگی می کنند می گوید:” Diehl با توجه به تفاوت ذاتی بین یوتا توریستی meccas مانند اجلاس شهرستان مناطق اسکی و موآب دوچرخه سواری در کوهستان منطقه به مراتب بیشتر کم ساکنان بخش هایی از دولت است. “هر کس به نظر می رسد نگاهی به وضعیت خود وقتی که می آید به مراقبت های بهداشتی و باعث می شود تصمیم گیری.”

رهبران محلی برخی از اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از شیوع کروناویروس

گیل تری در زندگی کلاسیک روستایی شهر مرزی کودی فقط در شرق وایومینگ پارک ملی یلوستون و به نام پس از غربی آیکون بوفالو بیل کودی.

تری می گوید که در حالی که تنها مقصد گردشگری شهرستان جکسون است که در زیر خود قرنطینه مردم در کودی مصرف coronavirus بسیار جدی است. کسانی که به فروش مواد غذایی محدود کردن تعداد زیادی از مردم در آینده به فروشگاه تحویل پا کرده اند و کمک های نقدی به بانک مواد غذایی محلی او کمک می کند تا نظارت بر این کودی کمد را افزایش داده اند به عنوان مواد غذایی تبدیل شده کمیاب تر.

“اطلاعات خوب به نظر می رسد برای ما در حال حاضر می گوید:” تری اشاره کرد که با وجود 150 COVID-19 موارد در دولت و تنها یک در شهرستان است. “ما را به نگه داشتن انجام آنچه که ما نیاز به در خود ما است. اما اگر فرماندار خواسته هر یک از ما به پناهگاه در محل, من فکر می کنم مردم خواهد بود. ما به تماشای اخبار می بینیم چه خبر است.”

بسیاری می گویند منطقه ای در واکنش به COVID-19 زیادی برای انجام این کار با همه چیز از متنوع دیدگاه های سیاسی وجود دارد که در سراسر کشور به سختی که برخی از برخورد سالانه به دلیل جغرافیا.

“ما در tornado alley, بنابراین شما می توانید یک روز زیبا و سپس یک طوفان وحشتناک, بنابراین ما به آن استفاده می شود برای Arkansans می گوید:” مگ ماتیوز معاون ارتباطات برای, آرکانزاس, گروه, پارک, میراث فرهنگی و گردشگری. “ما در حال محکم کردن مردم ما را از وضعیت و بهترین از آن.”

ماتیوز می گوید که اگر چه هیچ دولت گسترده ای جهت اقامت خانه بخش های مختلف هستند اقدام به عنوان مورد نیاز است. پارک دولت تا به حال شروع به دیدن هجوم بازدید کنندگان از مردم محلی و کسانی که در خارج از دولت در هفته گذشته که منجر به چند بسیار شلوغ مسیرهای پیاده روی است که پس از بسته شده است.

“احساس من از اکثر مردم این است که ما در مورد 6 نفر از 10 اگر 10 کاملا ناجور می گوید:” ماتیوز که دولت بیش از 500 مورد و هشت مرگ و میر. “ما همه در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی و عملی بودن.”

در آمریکا lore وجود دارد شاید چند متحده با عنوان شدید مستقل خط به عنوان تنها ستاره ایالت تگزاس است. متولد شده از یک تاریخ پر از درگیری با کشورهای دیگر مردمان بومی و یکدیگر بسیاری از اهالی تگزاس بهگزارش انجام آن را به خودتان اخلاق است که یک عنصر کلیدی در آمریکا mythos.

پنی مک براید متولد و بزرگ شده در تگزاس هیل شهر شهرستان از فردریکسبورگ که حل و فصل شد 174 سال پیش توسط مهاجران آلمانی که نام آن پس از شاهزاده فردریک پروس.

وجود دارد تا کنون بوده است تضاد در پاسخ به کروناویروس در یک دولت است که هیچ دولت دستور به پناهگاه در محل.

مک براید که اجرا می شود اتاق بازرگانی محلی می گوید که در حالی که بسیاری از کسب و کار در این منطقه بسته شده, از جمله تپه گردشگری کشور-قرعه کشی از wineries برخی از خرده فروشان مشتاق بودند باز بماند در حالی که به دنبال سلامت رسمی توصیه هایی برای نگه داشتن مشتریان از هم جدا و قفسه گیرد.

“به عنوان مجلسی که ما را در اجرای آژانس بنابراین ما در حال کار با سازمان های مختلف در حال حاضر به درک برخی از وضوح” او می گوید:, و اضافه کرد که یک درخواست به تازگی ساخته شده توسط بیمارستان محلی, Hill, کشور, یادبود برای یک پناهگاه در محل سفارش برای شهرستان گیلیسپی تا کنون بوده است نه در عمل.

“وجود دارد 900 نفر از اعضای اتاق بازرگانی و تجارت به معنی کسب و کار من درک می کنم که” او می گوید. “اما اگر ما crater ما سیستم مراقبت های بهداشتی است که تاثیر ما فقط نمی تواند.”

مک براید با اعتماد به نفس باقی می ماند که با وجود ادامه بحث بر سر اینکه چگونه به بهترین مقابله با بحران هیچ کس نمی تواند پیش بینی خود را همکار تگزاسی’ خواهد کار درست را انجام دهید حتی اگر احکام دولت نیست صادر شده است.

“تمام کلیشه های واقعی ما بسیار مستقل هستند افرادی که دوست دارند به فکر می کنم خودمان را مثل همیشه انجام کارهای راه خود ما را می گوید:” مک براید. “اما کسانی که ریشه آلمانی نیز به معنای ما تنگ گره. بنابراین تگزاس maverick طرف بلکه یک بخشی از ما است که کاملا گام به گام برای مراقبت از خود ما است.”

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز ملی خبرنگار مارکو دلا اجوف: @marcodellacava

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>