این بالا دارای امتیاز برنامه بهداشت خیاط تمرین و تغذیه برنامه ای برای نیازهای خود را

برای مدت زمان طولانی یک مربی شخصی بود و لوکس است که تنها چند می تواند استطاعت. امروزه همه شما نیاز دارید این است که گوشی های هوشمند خود را برای دسترسی به قدرت پردازش یک مربی شخصی ، k.a., غذایی مناسب و ورزش برنامه دارد.

در حالی که وجود دارد مجموعهای از برنامه های طراحی شده به آینه مزایای یک زندگی واقعی شخصی مربی هیچ یک تحویل کاملا مشابه پانچ به عنوان BetterMe. این برنامه که دارای امتیاز 4.5 از 5 ستاره در فروشگاه App ارائه می دهد فرصتی برای در شکل شما را بدون نیاز به بلند کردن انگشت.

این BetterMe برنامه همه کار را برای شما. برای شروع, به سادگی ورودی خود را, سن, وزن, مواد غذایی, ترجیحات و اهداف. سپس فقط به نظاره نشست و به عنوان دیده بان این برنامه ایجاد یک شخصی مجموعه ای از تمرینات فقط برای شما. آیا شما می خواهید به از دست دادن حفظ یا به دست آوردن وزن تن یا تن کردن این برنامه به سادگی یک روال منحصر به فرد به شما. البته شما خواهد شد که به واقع انجام تمرینات خود را, اما آنچه شما انتظار دارند ؟

چرا که کار کردن تنها نیمی از نبرد وقتی که می آید به گرفتن (و ماندن!) در شکل BetterMe برنامه همچنین curates یک راهنمای تغذیه برای شما. اگر شما یک MasterChef نگران نباشید. این برنامه های غذایی شامل غذاهای که فوق العاده آسان به لطف دقیق دستور العمل های ویدئویی. به علاوه از آنجا که وعده های غذایی در حال برداشت با توجه به اولویت های غذایی خود را, شما نمی توانید گیر با غذاهای شما را دوست ندارم.

آن را بسیار آسان برای استفاده است. خودتان ببینید.

پیگیری پیشرفت خود را یک انگیزه بزرگ این BetterMe برنامه به طور مداوم باعث می شود توجه خود را پیشرفت. این برنامه آهنگ های مصرف آب خود را به اطمینان حاصل شود که شما اقامت هیدراته به خصوص به عنوان شما شروع به کار کردن بیش از شما ممکن است مورد استفاده برای. نیز وجود دارد که یک گام شمار است که می تواند کمک به شما پیگیری از مقدار زمان شما صرف در پای خود را.

برای یک مدت زمان محدود شما می توانید نمره یک عمر از دسترسی به BetterMe خانه تمرین و رژیم غذایی برای تنها $39.99 -96% از آن قیمت معمول. و اجازه دهید صادق باشیم: $40 برای یک عمر به دنبال و احساس بزرگ است که ارزش هر پنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>