این بالا دارای امتیاز برنامه به شما کمک می استاد جدید زبان از طریق هر دو متن و صدا

وجود دارد بسیاری از مزایای مرتبط با یادگیری یک زبان جدید است. برای یک, شما می توانید برای پرسیدن از مردم محلی در یک کشور دیگر بدون لکنت زبان. دیگر آن spruces خود را آتش زنه زیستی. و آن را نیز افزایش قدرت خود را افزایش حافظه خود نگه می دارد و ذهن خود را واضح تر. در کوتاه: گرفتن به مقابله با یک روش کاملا جدید زبان شما را یک کل بسیار دقیق است.

شاید تنها به تسلط بر یک زبان جدید است که شیب منحنی یادگیری است که چرا Beelinguapp آموزش زبان برنامه توسعه داده شد به این فرایند بسیار ساده تر است.

در اینجا یک دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در یوتیوب!

درآمد قابل توجه رتبه بندی در هر دو App Store و Google Play Store Beelinguapp آشنا شما را با زبان خود را انتخاب در راه است که هیچ برنامه دیگر می توانید. این طراحی با اعتقاد به این که خواندن یک راه خوب برای یادگیری پس از آن به شما نشان می دهد دقیقا همان متن به دو زبان در کنار هم. در حالی که شما به عنوان خوانده شده آن را نیز پخش کتاب صوتی با منحصر به فرد خواندن کارائوکه اجازه می دهد تا شما به دنبال صدا در متن در هر دو طرف. که راه شما می توانید خود را بهبود مهارت های خواندن و درک مطلب, همه در حالی که یادگیری کلمات جدید به طور همزمان. صوتی ضبط شده توسط زبان مادری سخنران آن نیز کمک خواهد کرد که شما را در درک دقیقا چگونه کلمات را به درستی تلفظ می شود.

به یادگیری کمتر از یک امر کسل کننده شما می توانید با انتخاب نوع متن شما می خواهید به خواندن و گوش دادن به. شما می توانید انتخاب خود را از افسانه ها و رمان ها به علم مقالات و اخبار جدید با متن و صدا اضافه شده در هر هفته. و با 14 زبان در دسترس, شما همچنین باید این فرصت منحصر به فرد برای یادگیری زبان های متعدد در یک بار.

برای یک مدت زمان محدود شما می توانید یک عمر برای به اشتراک Beelinguapp برای تنها $39.99 (به طور منظم $100).

Hearst Newspapers شرکت های مختلف در برنامه های بازاریابی وابسته که بدان معنی است که ما ممکن است کمیسیون پرداخت می شود در سرمقاله انتخاب محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما به سایت های خرده فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>