این دارای امتیاز بالا نرم افزار کمک می کند تا شما بخوابید در دقیقه

با توجه به CDC متوسط بالغ نیاز به حداقل هفت ساعت خواب در هر شب. اما تکان دهنده یکی از سه بزرگسال نیست و برای رسیدن به این آستانه است. در حدود 33 درصد از بزرگسالان در حال افزایش خطر شرایط مزمن مانند حملات قلبی, سکته مغزی, بیماری, سرطان, آرتروز, افسردگی و دیابت حتی بدون تحقق آن.

در سمت تلنگر, خواب کافی می آید با یک تنوع از مزایای: این افزایش سیستم ایمنی بدن خود را کاهش می دهد خطر ابتلا به بیماری های مزمن را کاهش می دهد و استرس و بهبود خلق و خوی خود را و حتی می تواند کمک به شما اقامت در یک وزن سالم است.

اگر شما در حال سقوط کوتاه از مقدار مناسب از shut-eye, اول از همه بدانید که شما تنها نیستید. دوم از همه, شما باید چک کردن Relax Melodies یک پزشک-توصیه می شود برنامه طراحی شده برای کمک به شما خواب رفتن در فقط چند دقیقه.

وقتی که شما خرید این برنامه شما نمره خواهد شد دسترسی به طیف گسترده ای از تسکین دهنده برای تلفن های موبایل bedtime stories, تنفس, تکنیک های مراقبه هدایت و خیلی بیشتر. با خواب متخصص تایید مطالب شما را در غلبه بر بی خوابی و شب اضطراب و وزوز گوش در حالی که همچنین کاهش استرس های روزمره خود را.

می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد Relax Melodies مدیتیشن برنامه ؟ یک دقیقه به اتمام سریع این ویدئو:

آیا ما به ذکر است که Relax Melodies ترین مثبت-بررسی برنامه در تاریخ فروشگاه App ؟ با بیش از 196.7 K نظرات به Relax Melodies برنامه دارای عظیم 4.8/5 ستاره. به علاوه در فروشگاه Google Play با 288K+, بررسی, برنامه همچنین دارای امتیاز 4.6/5 ستاره. این برنامه نیز توصیه شده توسط پزشکان برجسته و neuropsychologists بنابراین شما می توانید احساس اعتماد به نفس در خرید خود را.

به طور معمول یک عمر اشتراک خواهد شما هزینه $250, اما شما می توانید شروع به خواب بهتر فقط برای $79.99.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>