این ابزار کوچک را نگه داشتن دستان خود را germ-free در حالی که در خارج و در مورد

آن است که دیوانه به فکر می کنم که فقط چند ماه پیش ما همه دست زدن به دستگیره های درب و سوپر مارکت چرخ دستی بدون مراقبت در جهان است. پس از رمان coronavirus شروع به گسترش در سراسر جهان, جهان به عنوان ما آن را می دانم اتحادش را تغییر بسیار کمی می باشد. امروزه شما نمی شجاع فروشگاه مواد غذایی بدون پوشش چهره و شما به طور مداوم استفاده Clorox دستمال مرطوب قبل از تایپ کردن pin خود را در دستگاه خودپرداز. این راه های جدید از جهان است.

به عنوان همه چیز شروع به باز دوباره تا شما به احتمال زیاد به صرف زمان بیشتری را خارج از خانه اما شما هنوز هم باید گارد خود را. شما احتمالا تعجب که چگونه شما می توانید بهترین از خودتان محافظت کنید حتی زمانی که اجتماعی فاصله دستورالعمل شل. نگران نباشید; شما را تحت پوشش داریم. گذشته از ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست یکی از مورد علاقه ما ابزار است که می تواند کمک به نگه داشتن شما جوانه-رایگان در حالی که شما دور از خانه خود را است SafeFinger ضد میکروبی برنج Keychain لمسی ابزار.

این ابزار قابل حمل می توان به فشار دکمه های جلو و دسته یا دستگیره های درب با فشار درب نوشتن امضا تلنگر سوئیچ نوری و تقریبا هر چیز دیگری که شما با استفاده از دست خود را برای در حالی که در فضاهای عمومی. علاوه بر آن قلاب به طور مستقیم بر روی keychain شما بنابراین شما می توانید آن را با شما را هر کجا که شما بروید. آه و آیا ما به ذکر است که آن را ساخته شده با ضد میکروبی برنج که می تواند کمک به کشتن و سرعت انتقال میکروب ها و باکتری ها ؟ نمره!

در حال حاضر شما می توانید یک SafeFinger ضد میکروبی برنج Keychain لمسی ابزار برای عنوان کمی به عنوان $19.99 (33٪).

Hearst Newspapers شرکت های مختلف در برنامه های بازاریابی وابسته که بدان معنی است که ما ممکن است کمیسیون پرداخت می شود در سرمقاله انتخاب محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما به سایت های خرده فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>