این قابل حمل AC واحد طول می کشد تا فضای کمی اما بسته پانچ قدرتمند

خنک نگه داشتن خود در تابستان می تواند یک چالش اگر شما زندگی می کنند در یک جذاب ساختمان قدیمی و بدون تهویه مطبوع مرکزی و یا اگر شما به شدت متعهد به دوستدار محیط زیست تلاش. اما این evaLIGHT قابل حمل هوا کولر هر دو سازگار با محیط زیست و ساخت آن در تابستان مناسب همراه است. شما می توانید به کاهش انتشار کربن خود را و خنک نگه داشتن خود را بدون شکستن بانک.

اگر پیدا کردن گزینه های سازگار چیزی است که تجدید نظر به شما بیشتر شما لذت بردن از یادگیری در مورد evaLIGHT EvaBreeze مواد. آن را کاملا امن و بهبود بهره وری. این سیستم حتی موفق به کسب یک محصول سبز جایزه. همه از آن بهره وری نیست در هزینه عملکرد هر دو. این واحد کار می کند سه وظیفه به عنوان یک ابزار تصفیه و تهویه کولر آبی فن آوری است. این جای تعجب نیست که این دستگاه چند منظوره به دست آورده خود آمازون را انتخاب نشان با 4/5 امتیاز ستاره.

به عنوان یک کاربر نوشت:”آنچه از بزرگ و کوچک محصول! در دورترین اتاق از ما.c. واحد آن می تواند ناراحت کننده زمانی که هوا واقعا گرم است. Evapolar حل این مشکل نشستن در کنار من مانیتور کامپیوتر دمیدن هوای سرد به صورت من. طراوت!”

رتبه خوب هستند مهم برای یک خرید که در نظر گرفته شده برای حفظ آسایش خود را. هیچ کس می خواهد به صرف پول در تجهیزات است که به پایان می رسد تا کار ضعیف و به سادگی طول می کشد تا فضا. این evaLIGHT واحد باعث می شود یک رد پای کوچک است که شما را به سختی متوجه آن نبودند برای آن آرام بخش چراغ لهجه نور است. به علاوه آن را به عنوان آسان برای استفاده به عنوان آن را به نگاه. فقط اضافه کردن آب به سیستم وصل کرده و آن را به یک منبع قدرت و شروع را فشار دهید.

خودتان ببینید در یوتیوب!

این گجت کوچک سرد خواهد شد یک منطقه میز یا تخت در زمزمه-سطح و حجم. نگه داشتن آن در کنار شما در هنگام صبح خود را به روال یوگا, Netflix و لرز با آن و یا حتی آن را در کنار شما در حالی که شما عرق بیش از اجاق گاز ساخت یک وعده غذایی (تابستان پخت و پز کشیدن).

کوچک قابل حمل هوا کولر ممکن است اما آن را بسته به مقدار زیادی از عملکرد و بهره وری. این evaLIGHT شخصی و هوا کولر در دسترس است برای تنها $128.99 (به طور منظم $149) را به شما و سیاره کمی سردتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>