وقتی پرسید که چه او می گفت به تارا Reade که او را متهم کرد, از تجاوز جنسی, جو بایدن, نگاه به دوربین کرد و گفت: “این هرگز اتفاق افتاده است.”

بایدن که در صبح جو روز شنبه برای رسیدگی به اتهامات برای اولین بار صحبت می کرد برای بیش از 20 دقیقه در مورد این اتهامات در یک محدوده گسترده ای از مصاحبه.

“این هرگز اتفاق افتاده است می شود.” “من نمی دانم چه انگیزه است ، اما آن را بی ربط است. آن را هرگز اتفاق افتاده است. آن را هرگز اتفاق افتاده است. دوره. “

در اولین بیانیه پس از Reade اتهام او حمله و او هنگامی که او در مجلس سنا کارمند در سال 1993 بایدن نیز نامیده می شود در آرشیو ملی به انتشار “هر رکورد از شکایت او مدعی او ثبت و در دسترس را به مطبوعات هر گونه سند است. اگر تا کنون وجود دارد هر گونه شکایت ثبت وجود خواهد داشت.”

در بیانیه طولانی خود را قبل از MSNBC ظاهر او گفت: “مسئول سازمان های خبری باید بررسی و ارزیابی کامل و رشد رکورد از تناقضات در داستان خود را تغییر داده است بارها و بارها در هر دو راه های بزرگ و کوچک.”

بیشتر بخوانید جو بایدن کامل بیانیه تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی

طی سخنان در MSNBC بایدن گفت: “من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است.”

پرسید که “صبح جو” شرکت میزبان مایک برژینسکی اگر مبارزات انتخاباتی خود رسیده بود به Reade بایدن گفت: “نه من نمی رسید برای این بود که 27 سال پیش. آن را هرگز اتفاق افتاده است.”

Reade آسوشیتدپرس گفت که در حالی که او در آوردن یک کیسه ورزشگاه به بایدن در کاپیتول هیل ساختمان اداری در سال 1993 بایدن تحت فشار قرار دادند و او در برابر دیوار, groped او و دیجیتالی نفوذ خود را بدون رضایت.

او گفت که او به یاد می آورد او را به دنبال شگفت زده هنگامی که او کشیده و دور است و او به او گفت, “بیا, مرد, من شنیده ام شما دوست من.”

چند نفر گفته اند که آنها به یاد داشته باشید گفتن آنها را مورد تجاوز و یا آزار و اذیت و قصاص و قبل از او رفت و با او داستان از جمله سابق همسایه است که در این هفته گفت که Reade به او گفت در مورد حمله در سال 1995 یا 1996.

“این اتفاق افتاده و من می دانم که آن را از آنجا که من به یاد داشته باشید صحبت کردن در مورد آن,” فیلم آموزش LaCasse گفته خودی کسب و کار.

آنچه ما می دانیم: کارمند سابق تارا Reade می گوید جو بایدن sexually assaulted او در سال 1993. می کند و چرا حالا ؟

Reade ادعای میان می آید اولین انتخابات ریاست جمهوری پس از افزایش #MeToo که دفاع و پشتیبانی اهمیت گوش دادن به زنان و برگزاری قدرتمند معتادان به حساب. بایدن در میان بسیاری از دموکرات آمار و ارقام است که طرفدار جنبش است.

جنبش نیرنگ سابق هالیوود مغول Harvey Weinstein, رسانه های شخصیت مانند سابق “امروز” نشان می دهد لنگر Matt Lauer و سیاستمداران به طور یکسان. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم شده است تجاوز جنسی و یا ناخواسته پیشرفت بیش از یک دوجین از زنان است. او ادعا کرده است او قربانی “اتهامات نادرست است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در اتهام علیه بایدن روز پنج شنبه نشان می دهد که این می تواند نادرست است. مبارزات انتخاباتی خود به تقویت Reade ادعا می کند چندین بار در رسانه های اجتماعی شده است.

“من نمی دانم هر چیزی در مورد آن نمی دانم دقیقا. من فکر می کنم او باید پاسخ دهد, شما می دانید ؟ آن می تواند اتهامات نادرست است. من می دانم همه چیز در مورد اتهامات نادرست است. من به دروغ متهم شده اند که چندین بار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

سنا مقالات مستقر در دانشگاه اما بایدن می گوید نمی پرسنل فایل

بایدن به ذکر است که مقالات از وقت خود را در سنا از جمله سخنرانی, سیاست های پیشنهادی و موقعیت اظهارات و نوشتن صورتحساب اهدا شد به دانشگاه دلاور به عنوان “آن عمل از سناتورها برای ایجاد یک کتابخانه از مقالات شخصی که سند را ثبت عمومی است.” او افزود که این مقالات اهدا شده را شامل نمی شود فایل های پرسنل.

بایدن تصریح کرد که هر گونه شکایت خواهد بود نگهداری در آرشیو ملی.

“من نگران آن را در همه. اگر شکایت وجود دارد که در آن باید” بایدن گفت: در MSNBC. “و اگر آن وجود دارد قرار داده و آن را. اما من هرگز آن دیده می شود.”

در بیانیه خود پیش از تلویزیون ظاهر بایدن گفت: “به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری من پاسخگو به مردم آمریکا است. ما به اندازه کافی طولانی زندگی با یک رئیس جمهور که فکر نمی کند که او کسی جوابگو و مسئولیت برای هیچ چیز. که نه من. من معتقدم پاسخگو بودن به معنای داشتن مشکل مکالمات حتی زمانی که آنها ناراحت کننده است. مردم نیاز به شنیدن حقیقت است.”

برژینسکی فشرده بایدن چندین بار در مورد پاسخ خود را به کریستین Blasey فورد اتهام تجاوز جنسی علیه برت Kavanaugh که آمد به نور در طول جلسات تایید به دیوان عالی کشور.

“چرا از آن است که واقعی برای Dr فورد, اما نه برای تارا Reade?” برژینسکی پرسید.

“زنان باید معتقد بودند با توجه به نفع شک به عنوان آنها جلو آمده و می گویند چیزی است که که به گفته آنها اتفاق افتاده است به آنها می شود.” “آنها باید شروع به خاموش با فرض آنها در حال گفتن حقیقت است. سپس شما باید نگاهی به شرایط و حقایق است. و حقایق در این مورد وجود ندارد. آنها هرگز اتفاق افتاده است. و بسیاری از تناقضات است.”

گزارش: بایدن با شاکی صحبت کرد و به همسایه در مورد اتهام حمله

Reade در میان زنانی که متهم بایدن از نامناسب محبت

Reade یکی از یک گروه از زنانی که جلو آمد یک سال پیش با داستان در مورد بایدن نمایش نامناسب نشانه ای از محبت فیزیکی و اما اشاره نمی کند ادعای او را بیشتر رفت تا زبان با پادکست میزبان کتی Halper در ماه مارس و در مصاحبه های بعدی.

Reade گفت: AP او نمی آورد تا او حمله اتهام از یک سال پیش به دلیل “در حال حاضر من در حال تهدید و نوع آغشته و من فقط من آماده نیست.” در آن زمان بایدن اذعان کرد که ادعا می کند و علنا گفت او خواهد بود “توجه و احترام” رفتن به جلو.

‘یک فرد از تمامیت بزرگ’: برجسته دموکراتیک زنان در حال ایستاده جو بایدن در میان تارا Reade جنسی حمله ادعا

پس از ابراز شکایت خود را مورد آزار و اذیت جنسی, اما نه حمله به ناظران در بایدن در سال 1993 Reade می گوید: او انتقام در مقابل و در نهایت گفت به پیدا کردن شغل دیگری. او می گوید: او گزارش شده از آزار و اذیت به مجلس سنا پرسنل دفتر اما اخبار تحقیقات یافت نشد چنین سابقه و چندین سابق بایدن کارکنان می گویند که آنها به یاد نمی آورند گفتگو در مورد آن, نیویورک تایمز گزارش داد.

بایدن کمپین قبلا رد اتهام در بیانیه ای به رسانه ها برجسته کار گذشته خود را علیه خشونت نسبت به زنان و تشویق سازمان های خبری به بررسی بیشتر است.

“او قویا معتقد است که زنان باید حق شنیده می شود و شنیده می شود با احترام. این ادعا نیز باید مجدانه بررسی مستقل را فشار دهید. آنچه روشن است در مورد این ادعا: آن نادرست است. این اصلا اتفاق نمی افتد گفت:” معاون مدیر کمپین و مدیر ارتباطات کیت Bedingfield.

بایدن تکرار آن احساسات جمعه.

“از همان ابتدا به من گفت: زنان مؤمن به معنی گرفتن زن ادعا می کنند به طور جدی” بایدن گفت: در MSNBC, و اضافه کرد که پس از اتهامات ساخته شده, آنها باید بررسی. “درست است که در این مورد و همچنین … اما در هر صورت حقیقت این است که چه چیزی مهم است. در این مورد حقیقت این است که این ادعا نادرست است.”

Reade انگیزه و اعتبار شده اند در زیر میکروسکوپ برای چند هفته با مخالفان با اشاره به راه داستان او تکامل یافته و پشتیبانی از سابق 2020 نامزد بهداشت ، برنی ساندرز در میان چیزهای دیگر.

مادام العمر دموکرات Reade گفت: انگیزه او برای آمدن به جلو بود نه سیاسی. او گفت: رهگیری را Ryan گریم او صحبت نمی کنم در مورد آن زمانی که بایدن بود که در طول دولت اوباما چرا که او نمی خواست به او صدمه دیده است و سپس-دختر نوجوان و او دوست داشت رئیس جمهور سابق باراک اوباما ، او همچنین اشاره کرد که قبل از ظهور #MeToo عصر که قدرت زنان بیشتر به داستان خود را.

چند برجسته دموکراتیک ارقام ایستاده اند توسط بایدن با وجود این ادعا از جمله برخی از زنان که شایعه شده است به عنوان پتانسیل در حال اجرا ميباشد. Reade گفت: پاسخ به “ویرانگر” و او در حال حاضر “سیاسی بی خانمان.”

“گریه کردم در حالی که به خاطر آنها مهم در زندگی من است. آنها بوده است و آمار و ارقام که من نگاه کردن به,” او گفت: BuzzFeed News.

ایالات متحده آمریکا امروز/Suffolk نظرسنجی: حدود 1 در 4 ساندرز حامیان نه در هیئت مدیره و در عین حال با رای دادن به بایدن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de