این چیزی است که چین را به ضرب و شتم coronavirus. کارشناسان می گویند که امریکا نمی تواند آن را اداره کند

در اواخر فوریه به عنوان coronavirus عفونت های نصب شده در ووهان چین مقامات محلی رفت و درب به درب برای سلامت چک – زور جدا هر اقامت موقت در بیمارستان ها و موقت قرنطینه پناهگاه حتی جدا کردن والدین از فرزندان جوان که نمایش داده می شود علائم COVID-19 مهم نیست که چقدر به ظاهر خفیف.

مراقبان در این شهر همه جا ساختمان بزرگ بودند فشرده به خدمات به عنوان ad hoc ماموران امنیتی نظارت بر درجه حرارت در تمام ساکنان تصمیم گیری است که می تواند در آمده و اجرای بازرسی از تحویل مواد غذایی و دارو است.

خارج از هواپیماهای بدون سرنشین ماند بالاتر از خیابان ها فریاد مردم به داخل و سرزنش آنها را برای پوشیدن ماسک صورت در حالی که در جای دیگر در چین صورت-نرم افزار تشخیص مرتبط اجباری برنامه تلفن که رنگی افراد بر اساس خطر سرایت تصمیم گرفت که می تواند وارد مراکز خرید و مترو ها و دیگر فضاهای عمومی.

“ما نمی تواند به خارج تحت هیچ شرایطی. حتی اگر شما یک حیوان خانگی” گفت: وانگ Jingjun, 27, یک دانشجوی کارشناسی ارشد که در بازگشت به ووهان از چینی ساحلی استان گوانگدونگ که هم مرز هنگ کنگ و ماکائو در اواسط ژانویه به زندگی با سالمندان مادر و پدربزرگ و مادربزرگ. “کسانی که با سگ تا به حال به بازی با آنها را در داخل و آنها را به استفاده از حمام در یک نقطه خاص,” او گفت:.

چین صفر تماس: ‘به نظر می رسد ، آن را با این نسخهها کار’

به عنوان کانون coronavirus همه گیر شده است به ایالات متحده نقل مکان چینی مقامات و کارشناسان بهداشت عمومی تاکید دارند که حتی اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بودند بلافاصله به اتخاذ تمام تست های سخت و مستند اقدامات غربی که علمی مشاوران در حال دفاع از این اقدامات هنوز کافی نیست برای جلوگیری از گسترش یک بیماری است که به سرعت نزدیک شدن به یک میلیون نفر در سراسر جهان موارد است.

مایک Pompeo: آمریکایی ها در خارج از کشور که مایل به بازگشت به خانه باید انجام دهید تا بلافاصله’

بیشتر شدیدی مراحل مورد نیاز در ایالات متحده این مقامات می گویند اگر چه آنها نیز شک و تردید در اینکه آمریکایی ها می تواند انجام آنچه چینی ها را برای مخلوطی از دلایل: اراده سیاسی و ریشه دار فرهنگی تمایلات در میان آنها.

برای کمک به سرکوب آن شیوع پکن سوار بر یکی از بزرگترین توده بسیج تلاش ها تاریخ بسته شدن تمام مدارس مجبور میلیون ها نفر از مردم در داخل به سرعت ساختمان بیش از یک دوجین گسترده موقت بیمارستان و استقرار هزاران نفر از کادر پزشکی به ووهان و اطراف آن هوبئی استان و با دقت تست و ردیابی هر کسی و هر کسی که ممکن است مواجه می شوند ویروس.

اما آن را بسیار بیشتر از این است.

“مستندات ممنوعیت در جمع های اساسی قرنطينه تست شستن دست این کافی نیست” Huiyao وانگ مشاور ارشد دولت چین گفت: آمریکا امروز در یک مصاحبه تلفنی از پکن است. “شما نیاز به جداسازی مردم در یک مقیاس زیادی در استادیوم های بزرگ سالن نمایشگاه و هر کجا که شما می توانید. به نظر می رسد ، آن را با این نسخهها کار,” او گفت:.

“‘No one left behind’ شعار بود در ووهان” او گفت:. “هیچ کس نیست.”

در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن به خواست آمریکایی ها برای جلوگیری از تجمعات از 10 یا بیشتر مردم و پیشنهاد بدترین آسیب دیده متحده باید شاتر مدارس, کافه ها و رستوران ها.

اما به طور کلی او تا حد زیادی آن را از چپ به فرد متحده و شهرستانها به تصمیم می گیرید که آیا به کسب و کار و یا به صراحت سفارش مردم به ماندن در خانه با وجود مدارک و شواهد از کشورهای آسیا مانند چین و سنگاپور و کره جنوبی و تایوان که به شدت محدود مجامع عمومی و تعاملات اجتماعی می تواند کمک به جلوگیری از انتقال COVID-19 زمانی که انجام می شود در ترکیب با آزمایش های گسترده و ردیابی این بیماری است.

واقعیت را بررسی کنید: می تواند برگ برنده استفاده از استافورد عمل به منظور اجباری 2 هفته قرنطینه?

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او انتظار دارد برای دیدن متحده موارد اوج “در اطراف عید پاک” اگر چه ادعای او در مورد چگونه به سرعت در ایالات متحده می تواند غلبه بر شیوع و جستن به عقب به نظر می رسد در تضاد با ارزیابی از بالا, مقامات بهداشتی مانند Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

واقعیت بررسی: مطالعه پروژه های کروناویروس اوج و سپس حرکت تاریخ

با شهر نیویورک جدید منبع از شیوع تهمت اعلام کرد در مارس 29 فرمت فدرال راهنمایی اجتماعی-دورى از طریق اقدامات مارس و با صدور یک “قوی مشاوره سفر” ترغیب ساکنان نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات به خودداری از غیر ضروری سفر به مدت 14 روز برای کمک به محدود کردن گسترش ویروس.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: محدودیت های جدید کمک خواهد کرد به سرعت گسترش بیماری تنفسی است که در حال حاضر آلوده تقریبا 190,000 آمریکایی کشته و بیش از 4000. روزانه مرگ و میر در ایالات متحده ممکن است شیب زیر 100 در هر روز قبل از ماه ژوئن با توجه به یک مطالعه جدید که توسط دانشگاه واشنگتن است.

آفریقا تناقض: در آن ممکن است بدترین و بهترین مکان برای سوار کردن coronavirus

چین در سراسر کشور پاسخ در مقابل آمریکا چهل تکه

وانگ دولت چین مشاور گفت: به عنوان مثال در ووهان که در آن مقامات در حال حاضر شروع به بلند کردن برخی از آنها سختگیرانه ضد ویروس کنترل است که نگهداری ده ها میلیون نفر از مردم در خانه برای دو ماه نشان می دهد که آمریکا و غرب به طور کلی نیاز به شروع به در نظر گرفتن مراتب رادیکال تر ویروس-تقلیل اقدامات است که بسیاری از مردم در خارج از چین ممکن است از نظر فرهنگی لجستیکی و احساسی ناخوشایند.

“آن بود و نه فقط خانواده های جدا شده بودن با هم در ووهان اما افرادی که جدا شده و دور از دوستان و خانواده خود را گفت:” اندی Mok یک همکار در مرکز چین و جهانی شدن یک سیاست عمومی در اندیشکده مستقر در پکن.

“چین در واکنش به شیوع واقعا در سراسر کشور پاسخ: نظام جامع و هماهنگ است.” “این است که چرا چین قادر به صاف منحنی’ بنابراین به طور چشمگیری” او افزود: با اشاره به انزوای اجتماعی اقدامات با هدف نگه داشتن تعداد coronavirus عفونت در سطح قابل کنترل برای بیمارستان ها و پزشکی کارگران که در غیر این صورت غرق شود با افراد بیمار.

فقیرترین رنج می برند: ایمنی-شبکه بهداشت و درمان درمانگاه قطع خدمات در میان coronavirus اپیدمی

Mok گفت که حتی در پکن حدود 750 مایلی شمال ووهان جدید کروناویروس قوانین تاسیس شد نیاز ساکنان به رسمی, تصویب به داخل و خارج از آپارتمان و خانه. در وقوع ارتفاع در ووهان هیچ کس اجازه داده شد در داخل یا خارج از شهر و دسترسی به فروشگاه های مواد غذایی محدود بود به یک بار در هر چند روز.

او سوال که آیا آمریکایی مطرح شده در یک رژیم غذایی از فردگرایی و آزادی های مدنی است که آگاهانه در هر جنبه ای از زندگی از سفر به موسسات اقتصادی خواهد بود مایل به رعایت تهاجمی ویروس-تشخیص و مهار روش که نیاز به یک تعهد قوی برای “collectivism” و خلاصه آزادی.

اقدام جهانی: رکود بزرگ نشان داد که سازمان ملل نمی تواند مبارزه با کروناویروس بحران تنهایی

اروپا به تصویب رسید اما نه همه از چین بیشترین محدود مراحل. در فرانسه به عنوان مثال ساکنان باید با پر کردن یک امضا گواهی برای توجیه ترک خانه های خود و یا آپارتمان. پلیس در حال توزیع جریمه بزرگ برای هر کسی که نمی قوانین را دنبال کنید.

“این بسیار هوشمندانه شکل از مهندسی اجتماعی برای مدنی اهداف: آن نیروهای شما را به فکر کردن در مورد و توجیه به خودتان و همچنین به جهان چرا شما در حال خروج از خانه گفت:” سارا Maza یک استاد تاریخ و شهروند ایالات متحده زندگی در فرانسه برای سال.

یانگ Junchao عضو یک هیئت چینی از COVID-19 پزشکان و کارشناسان پزشکی کمک به ایتالیا تلاش در توقف آن coronavirus عفونت – بدترین در اروپا – گفت: آن بیماری کنترل خواهد شد “تا زمانی که ایتالیایی همکاری.”

هنوز هم برخی از مقامات بهداشت عمومی باید اذعان کرد که به منظور این ویروس را تحت کنترل در خارج از دستیابی به موفقیت واکسن – اقداماتی که از حد خود تجاوز از مرزهای آنچه اکثر آمریکایی ها خواهد بود و راحت با مانند توده قرنطينه و دیگر محدودیت های شدید در جنبش ممکن است لازم باشد.

“رویکرد ما باید در حال حاضر است که اکثر مردم پیدا می شود بیش از حد شدید چرا که در غیر این صورت آن است نه به اندازه کافی شدید گفت:” فرانسیس کالینز مدیر موسسه ملی سلامت در اخیر ایالات متحده آمریکا امروز ،

“این ممکن است یک کشور مانند چین بیشتر از بالا به پایین توانایی به اصرار برخی از تغییرات رفتاری. اما ما باید قادر به انجام آن را در راه ما در پایین به بالا مد,” او گفت:.

NIH رئیس فرانسیس کالینز در COVID-19: Q&A با ایالات متحده سلامت رسمی

‘گسترده نارضایتی و نارضایتی در چین ؟

در حالی که چین و ارقام رسمی نشان می دهد که انتقال از coronavirus همه اما به پایان رسید در بسیاری از مناطق کشور, گزارش های تایید نشده و آنلاین عکس شروع به گردش نشان می دهد که چین مرگ و میر بسیاری از آنها در ووهان می تواند به مراتب بالاتر از 3,312 شکل منتشر شده توسط ملی چین کمیسیون بهداشت.

پکن-بر اساس Caixin روزنامه گزارش داد در تاریخ 27 مارس به طور قابل توجهی افزایش رسمی هولوکاست نرخ در ووهان احتمالا نشان می دهد بیشتر قابل توجه مرگ رقم هر چند در این گزارش اذعان افزایش مجمل. این نیز روشن نیست که چگونه گسترده چین شده است شمارش موارد بدون علامت هر چند از آن است که پیگیری آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت بارها و بارها محکوم چین اولیه سرکوب هشدار در مورد شیوع و سوال دقت پکن عفونت آمار و ارقام.

مغلوب ساختن پیشی جستن: استیضاح ‘احتمالا’ پریشان او را از مبارزه با کروناویروس

چین دولت مرکزی ضمن رد کرده است مداوم اتهامات که از آن شده است در تلاش برای تطهیر شدت عفونت اگر چه در آن است را تکذیب کرد, در ابتدا بازداشت افشاگری اطلاعات پزشکان و شهروند روزنامه نگاران در ماه دسامبر که سعی کردم به صحبت کردن در مورد یک ویروس مرموز در ووهان. ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: آن شروع خواهد شد از جمله بدون علامت coronavirus حامل در آن روزانه آمار و ارقام.

از 1 آوریل چین ثبت شده کمتر از نیم در مورد 82,000 – تعداد متحده coronavirus موارد است. اما به نظر می رسد نیروبخش برای یک پتانسیل موج دوم از عفونت و در طول چند روز گذشته چین تا به حال به دوباره نزدیک برخی از فضاهای عمومی و کسب و کار مانند سینما در میان خونتان خوشه از موارد بیشتر وارد شده است.

“چینی ها در تلاش هستند به رنگ روایت که مدل آنها دنبال شده است یک موفقیت بزرگ است و ما در حال شکست” از آنجا که ما در حالت حکومت گفت: Stephen J. موریسون مدیر بهداشت جهانی سیاست مرکز در مرکز استراتژیک و بین الملل (CSIS) در واشنگتن فکر می کنم تانک در یک جلسه رسانه.

موریسون گفته است که شواهد قابل توجهی وجود دارد که دولت چین را از دست داده و بحران را برانگیخته “نارضایتی گسترده و نارضایتی” با اشاره به طور خاص به مورد دکتر لی Wenliang که بازداشت شد زمانی که او برای اولین بار تلاش برای هشدار به دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در مورد رمان coronavirus. او بعد از درگذشت ویروس.

چینی, دکتر, شدت انتقاد: خود جرم است ؟ هشدار در مورد رمان coronavirus

و هدر کانلی مدیر اروپا برنامه در CSIS گفت که در حالی که پاسخ در کشورهای دموکراتیک مانند آمریکا ممکن است هرج و مرج وجود دارد قدرت در این رویکرد است. “شما باید همسایه, کمک به همسایه و شما باید متحده تصمیم گیری. گاهی اوقات آن را به سطح فدرال نیاز به گرفتن با کسانی که تصمیم گیری است که بسیار پویا تر زیرک و انعطاف پذیر پاسخ,” او گفت:.

PPE: انواع تجهیزات حفاظت فردی مورد استفاده برای مبارزه با COVID-19

Jan ارائه, 29, دانشجوی کارشناسی ارشد بود که در مطالعه سیاست چین در مرکزی چین طبیعی دانشگاه ووهان و airlifted در فوریه. 1 به خانه اش در بلژیک گفت که چینی ها پاسخ بود “بیش از حد سخت” و فاقد شفافیت است.

“در ووهان زمانی که همه چیز رفت به مستند هیچ کس نمی تواند و یا رفتن و که شامل بیماران. بيمارستان بودند غیرمنتظره و من مطمئن هستم که مردم به خاطر آنها نمی تواند حمل و نقل به بیمارستان های دیگر که در آن وجود دارد, اتاق گفت و اشاره کرد که بیمارستان ها باید شروع به مصرف coronavirus بیماران از بیمارستان به سر می برند در ایتالیا که در آن بیش از 12,400 که مردم از COVID-19 ترین در هر نقطه.

COVID-19: این کشورها انجام می دهند بهترین و بدترین مشاغل مبارزه با کروناویروس

در عین حال ادوارد بورس هنگ کنگ بر اساس بنیانگذار گائو فنگ مشاوره شرکت مشاوره مدیریت با ریشه در سرزمین اصلی چین گفت که او را درک است که در کل اکثر مردم در چین حمایت دولت است اقدامات سخت از جمله سیستماتیک جداسازی و quarantining حامل ویروس حتی اگر آنها از همان خانواده و یا بسیار خفیف و یا تنها مشکوک به عفونت کرونا ويروسی.

“انزوا کلید است,” او گفت:. “این فقط بستگی دارد که چگونه شما آن را انجام دهد. دولت چین تصمیم به انجام آن را در یک راه خاص. آن را تبدیل به بسیار موثر است.”

یک وبلاگ نویس تصویری ارسال شده یک ویدیو را در چین توییتر-مانند Weibo پلت فرم در هفته گذشته توضیح داد که چگونه چین اجرا سمت نرمتر از آن سیاست “لینگ jiechu” که ترجمه را به عنوان “صفر تماس بگیرید.” آن را اجازه محله کمیته را به اتهام ترتیبات برای خرید و تحویل. بزرگراه ساخته شد, تلفن رایگان بدون محدودیت برای تعداد اتومبیل ها در جاده قبلا در این مورد نیست. برای کسانی که بدون یک ماشین سفارشی مسیرهای اتوبوس راه اندازی شد که با توجه به تقاضا و با بلیط های خریداری شده در یک برنامه گوشی های هوشمند و ظرفیت مجموعه در 50٪. بسیاری از رستوران ها نصب اساسی اما موثر قرقره سیستم برای حفظ کارکنان-مشتری از راه دور.

وانگ دانش آموز که در بازگشت به ووهان از گوانگدونگ به زندگی با او بستگان سالمند گفت: بسیاری از مردم در چین “باید ایده و شاید این یک کلیشه است که مراقبت های پزشکی” در آمریکا و اروپا پیشرفته تر است از در چین است.

“من نگران هستم در مورد مکان هایی مانند شهر نیویورک و میلان,” او گفت:. “من نمی دانم چرا مرگ و میر بسیار بالاتر وجود دارد. من امیدوارم که آنها را قوی نگه دارید و آرام است.”

Hjelmgaard گزارش از لندن لیمان از رم و Shesgreen از واشنگتن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>