‘این است که رفتن به پرل هاربر’: جراح عمومی هشدار ایالات متحده آمریکا بدترین چهره هفته از شیوع کروناویروس

جراح عمومی جروم آدامز گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس رقبا برخی از تاریک ترین لحظات در تاریخ ایالات متحده از جمله دو بدترین خارجی حملات در خاک آمریکا: حمله ژاپن به پرل هاربر و هفت. تروریستی 11.

“این است که رفتن به سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی کاملا رک و پوست کنده” آدامز گفت: “فاکس نیوز دوشنبه” میزبان کریس والاس. “این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه تنها آن را نمی توان ترجمه شده است. آن را به اتفاق می افتد در سراسر کشور است. و من می خواهم به درک که.”

آدامس تاکید کرد که مردم و دولت هنوز هم “قدرت برای تغییر مسیر از این بیماری همه گیر” و این امید وجود دارد که بدترین پیش بینی ها می تواند اجتناب شود اگر آمریکایی ها به دنبال سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“من می خواهم آمریکایی به درک که به عنوان سخت به عنوان این هفته در حال رفتن به وجود یک نور در انتهای تونل اگر هر کس به سهم خود برای 30 روز آینده” آدامز گفت.

بدترین پیش روست: دکتر دبورا Birx هشدار نقاط داغ را ببینید سنبله در coronavirus مرگ و میر بیش از بعد 6-7 روز

وجود دارد بیش از 312,000 تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده و بیش از 8,500 فوت کرده اند از این بیماری با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

شنبه دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus نیروی کار گفت که او انتظار مرگ عوارض برای افزایش سرعت در هفته آینده.

“این رفتن به یک بسیار مرگبار دوره متاسفانه” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس خبری.

در تلاش برای اطمینان حاصل شود که شهروندان خود عمل اجتماعی فاصله بیشتر فرمانداران صادر stay-at-home سفارشات محدود کردن همه اما فعالیت های ضروری. نه فرمانداران باید در برابر این حرکت باعث بسیاری از تماس برای مغلوب ساختن پیشی جستن به شماره سفارش مردم به ماندن در خانه در سراسر ایالات متحده آمریکا.

آدامز تکرار خود را در دفاع از این دولت تصمیم به صدور چنین دستوری گفت که تحت این سیستم در ایالات متحده از فدرالیسم این حرکت باید به سمت چپ متحده است.

“من فقط نمی فهمم’: Anthony Fauci نشان می دهد حمایت بیشتر دولت stay-at-home سفارشات

این جراح عمومی گفت: دولت دستورالعمل که تماس برای سخت اجتماعی فاصله حداقل تا مارس 30 “اساسا ملی ما ماندن در خانه ،

“این مهم است به درک که بسیاری از مردم در سراسر کشور در حال انجام کار درست” آدامز گفت. “بیش از 90 درصد از کشور در خانه ماندن. و خوب به نسبت بیشتر از متوسط هستند و ماندن در خانه و حتی در کسانی که نه متحده است.”

او گفت: کسانی که نه متحده که در آن یک مادر اقامت در خانه سفارش شده است صادر شده “در واقع تولید مقدار زیادی از مواد غذایی ما” و ایجاد توازن میان نیاز به “برای ارائه و بقیه از کشور” را با نیاز به جلوگیری از گسترش این ویروس.

کروناویروس در آمریکا: چگونه تمام 50 ایالت در پاسخ و به همین دلیل هیچ فدرال اقامت در خانه سفارش

“فرمانداران به شدت محافظ از حق خود و به درستی قادر به تصمیم می گیرید چه بهترین برای کشورهای خود را,” او گفت:. “و ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم به عنوان دانشمندان و پزشکان به عنوان حرفه ای پزشکی برای کمک به آنها در درک آنچه که ما فکر می کنیم درست است برای آنها را به انجام.”

آدامز گفت: فرمانداران مقاومت در برابر یک مادر اقامت در خانه سفارش می توانید کمک اگر آنها مایل به “به ما چه شما می توانید” نظر به درخواست مردم برای ماندن در خانه.

“ما یک هفته است. ما هر آنچه که شما می توانید به ماندن در خانه در این خصوص دشوار است زمانی که ما در حال رفتن به ضربه اوج ما,” او گفت:. “من فقط می خواهم همه بدانند که از ملی چشم انداز جراح عمومی شد و گفت: بدون توجه به جایی که شما هستند و در خانه بماند. حداقل به ما یک یا دو هفته اگر شما می توانید. ما می خواهیم شما را به انجام آن را برای 30 روز اما حتی در آن نه دولت به ما چه شما می توانید به طوری که ما می توانید این قله و شروع به پایین آمدن در طرف دیگر.”

کمک: مایکل کالینز جان Fritze و دیوید جکسون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>