این هوستون مادر در خانه درس 6, کودکان و نوجوانان, و راهنمایی های او برای پدر و مادر این سقوط طلا

خسته از پدر و مادر حوصله بچه ها و زمان روی صفحه نمایش بیش از حد— اینها فقط تعداد کمی از شکایت در مورد آموزش آنلاین.

پس از coronavirus همه گیر شده است به طور چشمگیری تغییر چشم انداز آموزش و پرورش برخی از هوستون والدین و دانش آموزان تاکید دارد در مورد آموزش آنلاین برای سال تحصیلی آینده. نگرانی های خود را اجرا حیطه از ساخت مطمئن شوید که بچه های خود را نمی افتد به کشیدن دو وظیفه با کار و تدریس خصوصی آنلاین.

آن را دوست دارم یا نه, آنلاین, آموزش راه اندازی خواهد شد در سپتامبر. 8 برای HISD مدارس.

اما یکی هوستون, مادر, Sherri رابرتز انجام شده تا حدودی از یک کار بسیار نیرومند در طول سال: او با موفقیت در خانه درس شش فرزند.

مورگان, نوح, Alexandra پریسیلا کاتارینا و دوستانم نبودند آسان به صفحه اصلی-مدرسه اما رابرتز می گوید: آن همه چیز در مورد multi tasking و حفظ تعادل به بعد.

آن را دوست دارم یا از آن متنفرم: هوستون پدر و مادر بحث HISD را بازگشایی برنامه ریزی برای آموزش آنلاین

“برای من صفحه اصلی-تحصیل شد یک راه به آنها را در معرض بسیاری از چیزهای شگفت انگیز,” رابرتز گفت. “شما محدود به سلول های درس. من فکر می کنم این کمک می کند تا به نقد و بررسی طرح های خود را و می دانم چه ساختار خود را روز خواهد بود.”

سرمایه گذاری در صفحه اصلی-تحصیل پرداخت برای رابرتز.

الکساندرا شروع سال اول خود را در مدرسه پزشکی در دانشگاه تگزاس جنوب غربی مرکز پزشکی. نوح دارای یک صدا در رشته مهندسی و پریسیلا یک دانشجو در دانشگاه تگزاس در آستین. مورگان مشغول به کار در اپل و کاتارینا دریافت یک بورس تحصیلی برای حضور در آمریکا موسیقی دراماتیک آکادمی در لس آنجلس. کالیب است که مصرف AP کلاس در مدرسه بالا است.

رابرتز تأکید می کند که این مهم برای ساخت در زمان استراحت در طول آموزش آنلاین و صفحه اصلی-تحصیل.

“ساخت معافیت برای چیزهایی است که به شما شادی” رابرتز گفت. “ما مقدار زیادی از خواندن با هم سعی کنید به انجام این کار است. متوجه خواهد شد که وقفه. همچنین بود و مهربان با خودتان است. این می تواند بسیار پر تنش و شدید بسته به برنامه درسی شما با استفاده از.”

برای رابرتز وجود دارد که پنج چیز است که بسیار مهم برای ساخت آموزش آنلاین و صفحه اصلی-تحصیل موفقیت:

“خواندن کتاب واقعی (ادبیات) با فرزندان خود در موضوع تحصیل می کنید و به جای تکیه بر یک کتاب درسی به تنهایی برای اطلاعات.

یک کتاب واقعی قدرت به جرقه علاقه خود را در یک موضوع. یکی از مورد علاقه من, منابع برای این کار با کودکان بود Sonlight درسی. حتی اگر شما با استفاده از برنامه درسی خود را راهنماهای شرکت فروشگاه با کتاب واقعی توصیه ها و منابع برای هر سن در جغرافیا, نوشتن, هنر, آموزش و فراتر از آن.

آموزش به فرزند خود منافع و هدیه.

برای مثال پسر نوح را دوست داشت به منظور جلب. من دیکته خوب نوشته شده است جمله را به او را از یک کتاب, ما خواندن شد و او را به رسم یک تصویر برای رفتن با آن. این تقویت دانش خود و استفاده از دستور زبان و املا در حالی که پرورش خلاقیت خود را. پس از او نوشت: این جملات من دیکته شده به او من اصلاح هر گونه خطا و او را بازنویسی آن را به درستی و اضافه کردن تصویر خود را.

هنگامی که با کیفیت بالا و ادبیات خود را از منابع این فعالیت همراه با اولین توصیه نیز کمک می کند تا برای تدریس به کودکان خود را خوب نوشتن. اگر فرزند شما دوست دارد با او کار/دست های خود را اجازه دهید آنها را و یا ساخت چیزی مرتبط با موضوع.

نمونه های دیگر: ایجاد یک شام با هم شامل آشپزی از منطقه جغرافیایی شما در حال مطالعه است. و لذت بردن از موسیقی از آن منطقه از جهان/عصر تاریخچه در حالی که شما ناهار خوردن در بشقاب شما هم. این یک بازی سرگرم کننده راه برای یادگیری در حالی که همچنین ساختمان ویژه خاطرات با هم.

تماشای یک فیلم مستند یا فیلم مرتبط با موضوع خود را از مطالعه.

تاریخچه کانال و آمازون پر از منابع است. به سادگی در نوع خود موضوع مورد علاقه شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن مجموعهای از انتخاب هر دو داستانی و غیرداستانی.

ساخت در 1 ساعت چرت زدن و یا زمان آرام که در آن هر کس در خلوت به اتاق خود را به چرت زدن خواندن یک کتاب ، اجازه دهید این زمان را به یک استراحت از یکدیگر استراحت و تازه کردن خودتان است.

یک برنامهاما نمی سعی کنید به تکرار یک محیط مدرسه.

و سعی کنید به ضرب و شتم خود را تا زمانی که وقفه به ناچار اتفاق می افتد. اجازه دهید کودکان خود را کمک به شما را در ناهار و شام. با هم کار کنند تا همه چیز به تمیز کردن— کارهای اختصاص شاید اجرای یک سیستم پاداش برای کار به خوبی انجام می شود. شاید یک کودک می تواند به شما کمک کند با یک جوان با خواندن آنها. یادگیری و کار برای خدمت به دیگران— رسیدن به عملی مهارت های زندگی— بخشی از آموزش و پرورش بیش از حد.”

رابرتز گفت که آن نیز بسیار مهم برای ایجاد خرابی است که پر کردن شما و فرزندان شما است.

“سعی کنید به زمان برای چیزهایی که خود را بازگرداندن صلح” رابرتز گفت. “تحقیقات آموزگار برای مناطقی که قریب به اتفاق به شما.”

رابرتز افزود که سه تن از تاثیرگذارترین افراد و منابع در صفحه اصلی-تحصیل هستند که به خوبی آموزش دیده ذهن سوزان حکیم بائر Sonlight درسی و آموزشی مشاور کارول شادی Seid.

HISD شروع مدرسه تقریبا در سپتامبر. 8 و همچنان از طریق حداقل Oct. 16. چهره به چهره و آموزش است که میله میله برای شروع در اکتبر. 19 اما این موضوع به تغییر با توجه به وضعیت بیماری همه گیر کوروناویروس.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>