‘این است برای متوقف کردن’: هوستون ويژه پر کردن پس از افزایش COVID-19 بستری شدن در بیمارستان

فقط در این هفته تگزاس بیمارستان ها را تجربه کرده اند افزایش COVID-19 بستری شدن در بیمارستان صعود به یک رکورد تعداد 3,148 در روز جمعه با توجه به تگزاس بهداشت و خدمات انسانی.

تعداد تایید COVID-19 مورد افزایش یافته است به 103,305 در تگزاس است. شهرستان هریس در حال حاضر آگهی دولت با 18,552 موارد است.

به عنوان تعدادی از COVID-19 بستری شدن در بیمارستان باید صعود هوستون بیمارستان Icu را دیده اند افزایش هجوم بيماران. با توجه به هوستون متودیست ICU بیمارستان, رهبری, دکتر فیصل Masul ICU پذیرش شات در هفته گذشته است.

CORONAVIRUS به روز رسانی: قاضی هیدلگو به موضوع جدید ماسک سفارش

“در آخرین 5 روز بستری در آی سی یو پذیرش افزایش یافته است 30 یا 40 درصد” Masud گفت. “ما بسیار کامل است. در ابتدا چشم انداز مثبت شده است بیش از به طور منظم.”

هوستون یادبود هرمان بیمارستان نیز دیده می شود یک افزایش مشخص در ICU پذیرش به گفته دکتر جیمز مک کارتی.

“حجم را قطعا افزایش” مک کارتی گفت. “ما باید هوشیارانه تلاش برای افزایش ظرفیت است.”

Masud گفت هوستون متودیست است برنامه عمل شده است برای پاسخگویی به این نیاز در جامعه هوستون.

“استراتژی ما این است که ما می رویم به اضافه کردن بیشتر تخت,” او گفت:.

Masud گفت: هجوم بيماران بستری است در مورد.

“این باید متوقف شود. این خوب نیست” Masud گفت. “بعد از روز یادبود این چیزی است که اتفاق افتاده است. همه چیز بستگی به مردم مطابق با این ماسک سفارشات و کسب و کار در واقع اجرای دستورات است.”

COVID-19 موارد افزایش: پارک های تفریحی, کارناوال بازگشایی در تگزاس به عنوان COVID-19 بستری شدن در بیمارستان و موارد افزایش

Masud تصریح کرد که Houstonians باید هوشیار ماندن و جلوگیری از یک از امنیت کاذب.

“ما مانند یک کار خوب به عنوان یک شهر و یک کشور در اوایل” Masud گفت. “در حال حاضر ما یک مقدار زیادی به انجام. به از دست دادن این همه زمین از آن نگران کننده است.”

پیام او می خواهد به ارسال به Texans ساده است.

“توقف فکر تنها در مورد خودتان. فکر می کنم از هر کس دیگری در اطراف شما” Masud گفت. “لطفا از قرار دادن ماسک خود را در. این یک معامله بزرگ است. لطفا در حفظ و اجتماعی خود را در فاصله. اگر هیچ چیز تغییر انتخاب خواهد شد از دست ما. کمک به ما کمک کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>