این متخصص-آموزش تدریس خواهد شد به شما آموزش چگونه به rewire مغز خود را

برای مدت زمان طولانی مردم اعتقاد خود را قدرت مغز مشخص شد به طور کامل توسط ژنتیک. اما ما می دانیم که در حال حاضر با یک بیت از کار شما در واقع می توانید خود را بهبود حافظه و افزایش تمرکز و افزایش توانایی های شناختی.

اگر شما علاقه مند به تقویت مغز خود را و سپس شما باید چک کردن آموزش آنلاین مانند استاد علم حافظه رهبری و تمرکز بسته نرم افزاری. این بسته نرم افزاری شامل نه دوره های شکسته 259 درس های منحصر به فرد.

در اینجا یک شکست سریع از آنچه به شما خواهد آموخت که در هر دوره:

  • علم رهبری: بهبود ارتباطات خود را و توانایی های رهبری توسط غواصی به ناخودآگاه خود انگیزشی فرآیندهای.
  • بازاریابی و دستکاری: خودتان را از بازاریابی دستکاری با یادگیری فهم و outs از چرا بازاریابی کار می کند.
  • قدرت تمرکز: بهبود تمرکز خود را از طریق بررسی سیستم های مغز و neurochemicals.
  • اعترافات سابق Procrastinator: ضرب و شتم تعویق یک بار و برای همه با استفاده از یک مجموعه جدید از استراتژی است که شامل درک ناخودآگاه خود را.
  • اعصاب برای پدر و مادر: ایجاد حس چرا کودکان عمل می کنند.
  • چگونه به بهبود خود را مغز: تغییر مغز خود را با ساخت خارجی تغییرات در زندگی خود را.
  • استاد مغز شما: ببینید ذهن خود را (و جهان!) با چشم های تازه با یادگیری چگونه مغز خود را با این نسخهها کار در زندگی روزانه.
  • مدیریت استرس: یادگیری بیش از 40 راه منحصر به فرد برای مقابله با انواع استرس و اضطراب است.
  • Neuroplasticity: تغییر عادات قدیمی و یادگیری مهارت های جدید از طریق rewiring از مغز خود را.

چه چیزی باعث این دوره خیلی با ارزش است باور نکردنی مربی: Gregory Caremans. او یک روانشناس با تخصص در Neurocognitive و رویکرد رفتاری (NBA) و مدیر سابق موسسه Neurocognitivism در بروکسل. اعمال نفوذ خود را تجربه Caremans آموخته است بیش از 290K دانش آموزان و رتبه عظیم 4.5 از 5 ستاره. اجازه دهید فقط می گویند با او به عنوان یک معلم مغز خود را در دست خوب است.

به طور معمول این بسته نرم افزاری هزینه $1,791 اما شما می توانید بریده بریده 98% از قیمت که برای یک مجموع از تنها $34.99. که قیمت های کوچک به پرداخت به منظور استفاده بیشتر از مغز شما با متولد شدند.

Hearst Newspapers شرکت های مختلف در برنامه های بازاریابی وابسته که بدان معنی است که ما ممکن است کمیسیون پرداخت می شود در سرمقاله انتخاب محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما به سایت های خرده فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>