“این نمی تواند ما لایحه نهایی’: پلوسی به نظر می رسد پیش رو در حالی که جمهوری خواهان می خواهند برای دیدن اثر از 2 تریلیون دلار coronavirus بسته

واشنگتن – در حال حاضر که کنگره تصویب کرده است بزرگترین بسته نجات در تاریخ آمریکا به آدرس coronavirus همه گیر است و بیشتر به آمده است ؟

که بستگی دارد که شما بخواهید.

“ما می دانیم که این نمی تواند ما نهایی لایحه” مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: در این خانه طبقه, جمعه مدت کوتاهی قبل از قانونگذاران تصویب نزدیک به 2 تریلیون دلار بسته است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل های مختلف را.

“ما باید منتظر بمانیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد,” کنتاکی جمهوری خواه گفته فاکس نیوز که پرسید: شنبه اگر وجود خواهد داشت یکی دیگر از بودجه فاز.

هر دو مجلس در حال برنامه ریزی برای نیمه اول آوریل است. اما نه مانع. مک کانل گفت: او تماس خواهد سناتور بازگشت اگر نیاز به عمل می کنند.

$1,200 پرداخت نقدی و بیشتر: اینجا چه تاریخی بسته محرک برای coronavirus

Coronavirus بسته محرک: چه کسی خواهد شد $1,200 چک و زمانی که آنها فرستاده می شود ؟

پتانسیل بن بست است که دموکرات ها در حال حاضر یک لیست از مسائل اضافی آنها می گویند باید به آنها رسیدگی شود در حالی که جمهوری خواهان می خواهند برای اولین بار از دیدن اثرات سه بسته در حال حاضر تایید شده, خصوص, آخرین, عظیم لایحه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا جمعه.

“من امیدوارم هر کسی که صحبت کردن در مورد یک فاز چهار خواهد مکث در حال حاضر. ما فقط گذشت سه لوایح” خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا گفت: فاکس نیوز بعد از ظهر جمعه. “اجازه دهید مطمئن شوید که این است که در واقع کار می کند.”

آخرین بسته محرک اقتصادی ارائه خواهد شد $1,200 چک برای بسیاری از آمریکایی ها و بیشتر برای خانواده ها – در حالی که ساخت در دسترس صدها میلیارد دلار برای شرکت ها برای حفظ حقوق و دستمزد از طریق بحران است. آن را به طور قابل توجهی گسترش می یابد این کشور بیکاری ایمنی خالص و آن را هدایت یک تزریق پول نقد به دولت ها و به بیمارستان ها و دیگر امکانات پزشکی در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر.

پلوسی گفت: بسته به حال خودنمایی حذفیات است که باید تصحیح شود و این نیاز بوجود می آیند در هفته های آینده. کسانی که عبارتند از:

  • در حال گسترش است که کارگران واجد شرایط برای مزد, کار, محافظت ترک برای مراقبت از خود و یا اعضای خانواده تحت خانواده و پزشکی را ترک کنند.
  • قوی تر ایمنی برای حمایت از کارکنان مراقبت های بهداشتی.
  • رایگان خدمات مراقبت های بهداشتی برای coronavirus بیماران.
  • افزایش مواد غذایی تمبر مزایای.
  • بازنشستگی و حمایت.
  • کمک های مالی بیشتر برای دولت های ایالتی و محلی.
  • بیشتر بودجه برای بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی.

پلوسی همچنین با اشاره به این که خانه را نسخه اولیه از بسته نجات تا به حال بزرگتر محرک چک برای افراد کمتر بودند در این لایحه نهایی.

“من فکر نمی کنم ما دیده می شود در پایان از پرداخت های مستقیم” او به خبرنگاران گفت: پنج شنبه.

دموکراتیک رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو انتقاد کرده است بسته به سقوط به مراتب کمتر از آنچه خود-آمار دولت نیاز دارد.

“این واقعا وحشتناک برای ایالت نیویورک” کومو گفت. “این آن را ندارند.”

خواسته در مورد چنین شکایت از فرمانداران پلوسی گفت: بیشتر کمک خواهد آمد به عنوان کنگره حرکت از پرداختن به نیازهای اضطراری به یک “فاز بهبود.”

“بعد ما حرکت خواهد کرد, به, بهبود,” او گفت: دوباره در کف خانه جمعه “و امیدوارم که به زودی خواهد شد.”

برخی از دموکرات ها می خواهند برای افزایش مقدار از انتخابات بودجه متحده خواهد دریافت, همراه با یک نیاز است که آنها اجازه می دهد تا شهروندان برای رای دادن توسط پست الکترونیکی و یا از طریق یکی دیگر از راه دور روش این سقوط.

“رای دهندگان نباید مجبور به انتخاب بین سلامت خود و حق رای ایم” مینه سوتا بهداشت ، ctq که شوهر این است که دوره نقاهت بعد از COVID-19.

سناتور. دبی Neil Thomas D-Mich., گفت: این اشتباه است که بسیاری از کارگران هنوز هم نمی خواهد واجد شرایط برای پرداخت مرخصی استعلاجی یا مرخصی خانواده.

“این در مورد حمایت از افرادی که نیاز به ماندن در خانه” او گفت:. “ما برای حفظ فشار بر این است.”

پلوسی گفت: خانه کمیته ها ادامه خواهد داد به کار – اغلب از راه دور – در مسائل برجسته.

ماساچوست در کنگره ریچارد نیل دموکراتیک سر از خانه پنل که نظارت مالیات چهارم پاسخ بسته نیاز به انجام بیشتر برای افراد از جمله گسترش اعتبار مالیاتی برای خانواده ها با فرزندان و کمک برای کارگران کم درآمد است.

اما هر چیزی در دموکرات’ لیست خواسته خواهد شد که به مذاکره با ایران با کنترل سنای آمریکا تنش باقی می ماند با وجود قانونگذاران’ با هم به تصویب چنین مقدار زیادی از هزینه ها در یک دوره کوتاه از زمان.

گرگ والدن بالا جمهوریخواه در کمیسیون انرژی مجلس و تجارت کمیته که دارای صلاحیت گسترده بیش از مسائل عمده مانند بهداشت و درمان و بیمه و توسعه مواد مخدر و گردشگری گفت: آن را بیش از حد به زودی برای گفتن آنچه که می تواند در بسته های دیگر.

“بیایید ببینید که در آن ما 30 روز از هم اکنون” والدن ” در تلویزیون بلومبرگ پنج شنبه. او اشاره کرد که قانونگذاران هنوز هم می شود کار بر روی به طور منظم لوایح بودجه سالانه برای دولت فدرال است.

پلوسی گفت: نمایندگان مجلس باید در تماس با “آنچه ما نیاز داریم که ما به آن نیاز دارند .”

“و ما نمی دانیم که آنچه که ممکن است,” او گفت:. “اما هر چه که باشد ما آماده خواهید بود.”

کمک: Ledyard شاه و تاد Spangler ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

“شرم آور.’ “غیر مسئولانه: همکاران سلام تشکر. Massie برای وادار کردن قانونگذاران برای محرک رای

بیشتر: آنچه ما می دانیم درباره coronavirus را نگه می دارد در حال تغییر – از چه کسی بیشتر مستعد ابتلا به ویروس’ عمر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>