“این کمپین را گرفته است.’ بایدن را blowout پیروزی در کارولینای جنوبی می تواند تغییر شکل نامزدی مبارزه

واشنگتن – معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به حال بنا انتخابات ریاست جمهوری در کارولینای جنوبی یک دولت با یک سهم بالایی از رای دهندگان به باراک اوباما برنده دوازده سال پیش توسط یک بهتر از دو به یک حاشیه.

ثانیه قبل از انتخابات بسته در دولت در روز شنبه روشن بود که استراتژی پرداخت.

77-در سال سه بار نامزد انتخابات ریاست جمهوری پدید آمده از کارولینای جنوبی با چنین قانع کننده سرب در خروج سنجی که شبکه های کابلی بینی پیروزی خود را قبل از رای تک شده بود محسوب می شود. فوران چاه نفت بود بایدن اولین پیروزی در انتخابات اولیه و هر چند از آن بود که انتظار آن می تواند در یک مطلب مهم لحظه.

“تمام کسانی که از شما که بوده ام زدم شمارش از سمت چپ در پشت این است که مبارزات انتخاباتی خود را” بایدن به هواداران خود گفت. “ما بسیار زنده است!”

“این کمپین گرفته شده,” او اضافه شده است.

بایدن تبدیل به فوق العاده روز سه شنبه در سه روز با قانع کننده پیروزی به اندازه کافی برای سرکوب پرسش – در حال حاضر – در مورد electability پس از ناامید کننده پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر. او هنوز هم چهره یک چالش دلهره آور هفته آینده که در آن سن. برنی ساندرز یک ملاحظه سرب در کالیفرنیا و تگزاس آمریکا با اکثر نمایندگان در بازی.

دموکراتیک تحلیلگران در توصیف بایدن پیروزی به عنوان داشتن پتانسیل برای تغییر شکل رقابت برای نامزدی. آن را پیچیده سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار پیشنهاد چند گفت و پتانسیل باد افشان مسابقه به نبرد میان بایدن رقابت برای مرکز خط حزب و ساندرز هل دادن برای ترقی خواهان.

“اگر این حرکت نگه می دارد و بایدن می توانید پیام خود را خارج وجود دارد, آن می تواند دو فرد مسابقه سوپر سهشنبه,” پیش بینی پاتریک مورای مدیر Monmouth University نظرسنجی موسسه.

بایدن را کارولینای جنوبی برنده شد ساخته شده است در پشتیبانی از رای دهندگان آمریکایی فقط به عنوان معاون سابق رئیس جمهور پیش بینی کرد. او را دستگیر خیره کننده 60 درصد از رای در پلمتو دولت, خروج, نظرسنجی نشان داد. جای تعجب نیست که بایدن متمرکز سفر خود را در روزهای آینده در آلاباما ویرجینیا و تگزاس – متحده با ملاحظه سیاه جمعيت.

موری گفت: آزمون بایدن توانایی به افزایش به عنوان تهدید اصلی برای ساندرز خواهد آمد در روز سه شنبه. اگر معاون سابق رئیس جمهور می تواند به پایین نگه ساندرز’ سرب در کالیفرنیا و انتخاب کنید تا برخی از نمایندگان وجود دارد باقی می ماند رقابتی در تگزاس و انجام به خوبی در ایالت های جنوبی که در آن برخی از 300 نمایندگان در خطر است, آن می تواند تغییر این دوره از مسابقه.

“شما نمی توانید برنده ’em all” ساندرز گفت: حامیان در کارولینای جنوبی پس از ذکر خود را قوی پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر و نوادا.

بایدن را قاطعانه برنده نیز مشکل جادوها برای بلومبرگ موری گفت و اشاره کرد که میلیاردر ساخته شده است یک کمپین در شک و تردید در مورد اینکه آیا بایدن می تواند ضرب و شتم ساندرز برای نامزدی.

“اگر بلومبرگ استدلال بود” من به این مسابقه به عنوان یک ناجی به دلیل نبود یک نسیم که می تواند حمل توپ,’ جو بایدن ساخته شده است یک بیانیه روشن است که او می تواند توپ” موری گفت.

ساندرز’ کمپین می دانستم که دست اول است که, کارولینای جنوبی خواهد بود یک چالش است. این سناتور ورمونت به حال مبارزات انتخاباتی در پلمتو دولت در برابر هیلاری کلینتون در چهار سال پیش و به شدت مورد ضرب و شتم. هنوز ساندرز در حال صرف زمان قابل توجهی بر روی زمین در این دولت کار به ساحل تا حمایت خود را به ویژه با آمریکایی های آفریقایی تبار.

به عنوان مبارزات انتخاباتی خود شک و تردید عمل در آیووا که در آن او قرار داده شده چهارم و در نیوهمپشایر جایی که او در دور پنجم بایدن در زمان به رد نتایج به دلیل عدم وجود تنوع در این کشورها است. کارولینای جنوبی گفت: به عنوان او به سمت چپ New Hampshire در این ماه خواهد بود این شانس را به “شنیدن از متنوع رای دهندگان که صداها باید شنیده شود.”

پس از تهاجمی مبارزه از بایدن ساندرز و چند تن از نامزدها برای رای دهندگان آمریکایی خروج سنجی یافت که بیش از نیمی از این ایالت رای دهندگان سیاه پوست بودند. که نشان دهنده کاهش از سال 2016 زمانی که آمریکایی های آفریقایی تبار ساخته شده 61 درصد از رای دهندگان در این ایالت است.

بایدن در اقبال بودند افزایش پنج شنبه زمانی که دموکرات کارولینای جنوبی در کنگره جیمز Clyburn D-S. C. تایید معاون سابق رئیس جمهور و شروع متقاطع دولت با او در روزهای آخر قبل از اولیه. Clyburn خانه اکثریت شلاق و بالاترین-رتبه بندی آفریقایی آمریکایی در کنگره نقطه عطفی شکل در یک دولت است.

خروج نظرسنجی نشان داد که تقریبا نیمی از دموکرات اولیه رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی گفت: Clyburn را تایید بود “مهم” عامل رای خود را. برای نزدیک به یک چهارم از این دولت رای دهندگان Clyburn حمایت شد مهم ترین عامل برای بایدن.

روز شنبه در نتیجه پتانسیل upend یک روایت از یک نامزد است که تلاش برای جمع آوری پول زمانی که او نیاز به آن و به ارائه آرا در هر زمان سنجی افتتاح شد. به عبارت دیگر چندین تحلیلگران گفت: بایدن نیاز به یک پیروزی بزرگ در کارولینای جنوبی به هر گونه شانس نگه داشتن مبارزات انتخاباتی خود زنده پس از سه شنبه.

او آن را کردم.

“آن را نگه می دارد نامزدی خود را زنده. او زندگی می کند برای جنگ در, گفت:” تری مدونا مدیر مرکز سیاست و امور عمومی در فرانکلین & مارشال کالج در پنسیلوانیا است. “اما وجود دارد مقدار زیادی از زمان. رای گیری بیرون می آید در روز سه شنبه برای گوش sakes.”

کمک: David Jackson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>