این مبتدی پسند مایکروسافت آفیس آموزش کمک خواهد کرد که شما تحت تاثیر قرار دادن استخدام

اگر شما می خواهید به گام در هر حرفه ای حرفه ای آموزش استفاده از Microsoft Office ضروری است. این مجموعه نرم افزار می توان کمی قریب به اتفاق قربانیان برای تازه واردان است.

نهایی beginner’s Guide to Microsoft Office به شما کمک می غلبه بر این احساس دلهره آور با بیش از 70 ساعت آموزش تصویری فعالیت ها, آزمونها ، به ارزش $2,400, آموزش در حال حاضر فقط $34.99 برای مدت زمان محدود.

برای میز-بر اساس شغل اکثر استخدام تنها در نظر نامزدها که می دانند چگونه به استفاده از مایکروسافت ورد و اکسل. این مهارت ها در حال حاضر به عنوان مهم به عنوان زبان انگلیسی و ریاضی و آنها می تواند باز کردن درب به پرداخت بالاتر نقش.

نهایی beginner’s Guide to Microsoft Office طراحی شده است برای کمک به کاربران تازه کار کنید تا به سرعت. آن شامل 12 جداگانه دوره از بالا مدرسان پوشش همه اغلب استفاده می شود برنامه. از طریق ویدئو مختصر درس شما کشف چگونه به فرمت اسناد در Word, ایجاد صفحات گسترده در اکسل, طراحی و قانع کننده ارائه در پاورپوینت. دیگر beginner-سطح دوره نگاهی به مرور چشم انداز و دست زدن به داده ها دسترسی داشته باشند.

این بسته همچنین شامل یک منوی پیشرفته تر آموزش. این دوره به شما کمک خواهد کرد قرار دادن شاخص ها در ورد با استفاده از فرمول و توابع در اکسل و اضافه کردن جلوه های ویژه در پاورپوینت. همراه با آموزش تصویری دروس ارائه برگه های آزمونها و دیگر مواد آموزشی, بنابراین شما می توانید سعی کنید چیزهایی که برای خودتان و یادگیری با انجامنه تنها به تماشای.

آموزش می آید از Webucator ثبت شده مایکروسافت خبره شریک برای راه حل یادگیری کمک کرده است که بیش از 65 ، 000 دانش آموزان از 12,000 سازمان – از جمله خطوط هوایی آمریکا AT&T و دانشگاه ایالتی اوهایو, فقط به نام چند.

شما می توانید ثبت نام برای تنها $34.99 و دسترسی برای زندگی است. که 98% off اصلی آن هزینه $2,400.

Hearst Newspapers شرکت های مختلف در برنامه های بازاریابی وابسته که بدان معنی است که ما ممکن است کمیسیون پرداخت می شود در سرمقاله انتخاب محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما به سایت های خرده فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>