این برنامه شما را به بهترین منظره در تگزاس

در حالی که تگزاسی هستند که همیشه در lookout برای زمینه های زیبا از bluebonnets یا گلهای بهار سال 2020 به ارمغان می آورد و دوستداران طبیعت یک فرصت جدید برای پیگیری کردن بهترین نمایش ها: یک برنامه از Texas A&M خدمات جنگل.

تگزاس منظره برنامه رونمایی شد در ماه سپتامبر و هدایت کاربران به زیبا شاخ و برگ پاییز از طریق ماه های سرد. این خواهد بود که اول بهار که تگزاسی خواهد بود قادر به استفاده از ویژگی های برای پیدا کردن wildflowers همراه دولت ترین مسیرهای خوش منظره و زیبا.

مواج بازار مال فروشان: Partygoers سیل RodeoHouston برای اولین آخر هفته از کنسرت

کاربران می توانید تمام راه را انتخاب کنید و یا هر دو شاخ و برگ پاییز یا wildflower گزینه ها و تشخیص که درایوهای نزدیک به آنها را. درایوهای می تواند تا حد زیادی متفاوت است در طول این دسته ماهی تابه دشت مسیر پوشانده با گل پامچال و گل آفتابگردان اجرا می شود 481 مایل در حالی که غربی تپه کشور bluebonnets و بابونه ساعت در 115 مایل است.

در HoustonChronicle.com: ذرت سگ زنده بز برجسته زن و شوهر را نقطه عطفی RodeoHouston عروسی

آنلاین نرم افزار اجازه می دهد تا کاربران برای پیش نمایش مسیرهای, مشاهده عکس ها به عنوان خوانده شده بررسی کنید و ببینید جهات بر اساس crowdsourced اطلاعات مسیر.

این که آیا آن را برای یک عکس و یا یک پیک نیک ساده تگزاس’ قابل توجه ترین مناظر در حال انتظار.

دنی ارموسییو ٬ سونورا است Sr. اخبار دیجیتال, ویرایشگر برای Chron.com | خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @Dannyherm1| ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>