این برنامه متوقف می شود مزاحم robocallers در آهنگ های خود را

اگر شما یک تلفن وجود دارد یک فرصت خوب شما اسپم و کلاهبرداران خواستار آن روز و شب. در واقع robocallers محل به طور متوسط 35 میلیارد تلفن به خانه های آمریکا در هر سال پس از آن باید به عنوان جای شگفتی نیست که شما یکی از آنها هستید — مگر شما تماس کنترل برنامه ،

کنترل تماس تلفن برنامه است که با استفاده از هوش مصنوعی به بلوک و صفحه نمایش تماس به طور موثر خلاص شدن از مزاحم robocaller مشکل است. و برای یک مدت زمان محدود یک طرح اشتراک برای دادن-رایگان سال تنها هزینه $19.99.

در اینجا چگونه کار می کند: کنترل تماس جامعه با بهره گیری از گزارش و انجام تماس نیست شکایت برای جلوگیری از هزاران دادن و تماس های ناخواسته و پیام های متنی. شبیه به چگونه Waze کاربران گزارش حوادث در جاده ها کنترل تماس کاربران پرچم هر robocall اعداد اضافه کردن آنها را به پایگاه داده های جهانی در عرض چند دقیقه.

کنترل تماس همچنین ویژگی های شخصی تماس و اس ام اس لیست سیاه برای جلوگیری از scammers و همچنین شماره تلفن معکوس گرین کارت آمریکا, بنابراین شما هرگز غافلگیر مرموز اعداد دوباره.

انتظار برای یک تماس تلفنی مهم? گرفتن ثابت تماس ها و پیام ها از scammers ؟ می خواهید لوکس هرگز تلفن را برداشت و دریافت یک “پیام فوری” است که شما نیاز به دادن شماره امنیت اجتماعی خود را? اگر شما بله به هر یک از این سپس آن زمان برای بازگشت به کنترل گوشی خود را با کنترل تماس بگیرید.

کنترل تماس مورد اعتماد است با 12 میلیون کاربر و دارای هزاران نفر از ستارگان رتبه در Google Play و App Store. برای یک بیمه با تخفیف, تجربه, تماس کنترل کمک خواهد کرد که شما گوشی خود را در گذشته است.

ثبت نام برای یک سال تمام از دادن تلفن رایگان-استفاده برای تنها $19.99 – بیش از 30% از هزینه های معمول.

Hearst Newspapers شرکت های مختلف در برنامه های بازاریابی وابسته که بدان معنی است که ما ممکن است کمیسیون پرداخت می شود در سرمقاله انتخاب محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما به سایت های خرده فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>