سه ماهه سوم سوخت بهار باز گشت برنده بیش از کلاین بلوط

پس از از دست رفته در پلی آف در 2018-19 کلاین بلوط مشخص شد در بازی گذشته فصل به طور منظم برای چهارمین بار در پنج سال.

بهار بود و تثبیت در رقابت هر بازی با وجود ورود به فصل کاملا متفاوت از سال گذشته کامل منطقه 16-6A تیم.

بهار یک بازی در یک زمان ذهنیت ادامه داد: سهشنبه شب.

بانوی شیرها غلبه 10 نقطه حاصل کار دو تیم با outscoring بانوی Panthers 26-5 در سه ماهه سوم به عنوان بهار را شکست داد کلاین بلوط 56-45 در کلاس 6A منطقه 2 دو منطقه دور Feb. 18 در جنگل دبیرستان.

“من بسیار خوشحال برای کودکان و نوجوانان از آنجا که ما تا به حال شانس به سقوط از هم جدا و ما نمی,” بهار سر مربی مایکل Prejean گفت. “اعتبار به تمام کسانی که بچه ها که در اتاق قفل برای بدانند آن. پیروزی بزرگ برای آنها است.”

بهار (16-13, 11-3) به پایان رسید در بالا و دو در منطقه 16-6A پشت وستفیلد با فقط یک زن و شوهر از سالمندان در جلو Kayla دایر و جید McAlister پس از رفتن 14-0 در 2018-19 رهبری شش سالمندان است.

بانوی شیرها شد 10 در حاصل کار دو تیم اما رفت 39-18 بقیه راه برگزاری بانوی شیرها به پنج امتیاز در سه ماهه سوم.

“واقعا ما فقط در مورد صحبت با هم ماندن نیست, سقوط از هم جدا و به صورت جداگانه و یا به عنوان یک تیم و به آنها پاسخ داد:” Prejean گفت.

دانشجوی سال اول گارد Kierra تاجر led بهار با 21 امتیاز McAlister تا به حال 13 امتیاز و تاریخ و گارد Brandi دان اضافه شده نه امتیاز در سه ماهه سوم.

“تا زمانی که او همچنان به کار سخت و اقامت فروتن, او می تواند به عنوان خوب به عنوان او می خواهد به” Prejean گفت: در مورد تاجر است. “او بسیار coachable او پرشور او هم تیمی های او را دوست دارم پس او همچنان به کار سخت و اقامت فروتن.”

کلاین بلوط (19-9, 13-3) بازگشت به پلی آف زیر سر مربی Adrianna Bendick پس از اتمام پنجم در منطقه 15-6A سال گذشته است.

این تیم از دست داد و هفت بار در سال گذشته پنج نفر از کسانی که تحت چهار امتیاز اما Bendick می گوید که تلاش پرداخت و در طول فصل به طور منظم به عنوان بانوی Panthers بسته به جایگاه دوم با کلاین کالینز در سختی منطقه.

اکثر کلاین بلوط را فهرست خواهد بود در سال آینده به عنوان تنها دو بازیکن تحصیلات تکمیلی در گارد لین برنج و گارد wwe sasha banks هربرت.
برنج به ثمر رساند اما یکی از خانم Panthers’ امتیاز در افتتاحیه سه ماهه به عنوان کلاین led 11-7.

تاجر شش امتیاز از بازی در اوایل سه ماهه دوم در 13-13 اما کلاین پاسخ با 14-4 اجرای گرفتن 27-17 halftime سرب در برنج سبد خرید. برنج به رهبری خانم Panthers با 25 امتیاز 17 آمدن در نیمه اول و دانشجوی سال اول گارد Aaliyaiah Durden بود نه امتیاز.

بهار پاسخ با 12-4 اجرا به شروع نیمه دوم و بازی در 31 بر تاجر لیآپ. و سپس بازگشت به عقب سه نقطه نمایشنامه توسط تاجر و دان بهار را تا شش و سه layups از آن ساخته شده 43-32 رفتن به چهارم نهایی.

برنج را لیآپ کاهش کسری بودجه به نه امتیاز 49-40 اما بهار مهر و موم شده بازی از طریق رایگان می اندازد.

“ما در نهایت برخی از پرتاب آزاد اما ما در این وضعیت شده است قبل از” Prejean گفت.

Prejean اضافه شده که هر تیم از آنها در غیر منطقه ساخته شده برگشتی.

“ما بازی بسیار خوب تیم ما شده ایم در شرایط دشوار,” Prejean گفت. “ما کار بر روی آن در عمل ما بحث در مورد ارزش اموال ارزش توپ و آنها را از کسب و کار است.”

بهار برنامه ریزی شده است به صورت ویستا ریج در منطقه دور Feb. 20 در 8 p. m. در A&M تثبیت دبیرستان.

“ما رو ویستا ریج پنج شنبه ما از دست داده و تمام سکه پایین بپرد اما این خوب است چرا که ما به آنچه که ما می خواستیم امشب” Prejean گفت. “در حال حاضر ما فقط نیاز به بازیابی و آماده شدن برای رفتن به یک بازی خوب ویستا ریج تیم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>