فکر می کنم شما باید coronavirus? اول تماس بگیرید! در اینجا چیزی است که انتظار در مطب دکتر.

او پس از بازگشت از سفر در آسیا و احساس افتضاح پس از 25 سال به او رفت مطب دکتر و در اجواتر, New Jersey. او گفت: کارکنان در مورد آنفولانزا مانند علائم و پرسید که آیا او ممکن است به این ویروس فراگیر از طریق چین و باعث ترس از پتانسیل همه گیر.

کارکنان در مراقبت های اولیه تمرین خود را در زمان نگرانی جدی است. پس از همه آن بود Jan. 23 برای اولین بار در ایالات متحده مورد رمان coronavirus اعلام شده بود تنها چند روز قبل از همه مضطرب است. یک بیمارستان بهتر خواهد بود مجهز به تشخیص و درمان آنها استدلال به طوری که آنها به نام یک آمبولانس او را به هکنساک مرکز پزشکی دانشگاه.

Coronavirus: ثبت نام برای ایالات متحده آمریکا امروز, خبرنامه برای ایمن ماندن و اطلاع

که برای اولین بار مشکوک نیوجرسی مورد COVID-19 تبدیل به یک هشدار اشتباه است. اما هنوز هم ارائه یک عمده تجربه یادگیری برای همه درگیر در مراقبت از او.

اقدامات انجام شده در درب جلو از سیستم پزشکی در مراقبت های اولیه, شیوه های مراقبت فوری درمانگاه و مطب در سراسر کشور — می تواند تمام تفاوت در بیمار درمان حفاظت از مراقبت های بهداشتی کارگران از قرار گرفتن در معرض و گسترش ویروس به جامعه گسترده تر.

اولین مورد از COVID-19 تایید در ایالات متحده در واقع 35 سال که رفت به یک مرکز مراقبت های فوری. او گله و شکایت از چهار روز از سرفه و تب پس از مراجعه به خانواده اش در ووهان چین. دقیق پزشکان در اسنوهومیش ایالت واشنگتن او را به حال تست شده است.

“کسی که با دیدن یک بیمار سرپایی به طور بالقوه می تواند که کسی در راه رفتن” با علائم رمان کروناویروس گفت: دکتر دانیل Varga پزشک ارشد اجرایی در هکنساک نصف النهار بهداشت و درمان است که برخی از 1,000 پزشکان در 300 بالینی مکان در نیوجرسی.

این که آیا آن یک متخصص زنان-متخصص زنان ارائه مراقبت به 30 سال, یک متخصص قلب و عروق انجام به طور منظم چک آپ در 70 سال یا یک پزشک در یک فوری-مرکز مراقبت از دیدن یک هزاره برای اولین بار همه باید آماده, او گفت:.

“چلیپا است که شناسایی و جداسازی مناسب انتقال” از بیماران مشکوک به COVID-19 هر کجا که آنها نشان می دهد تا Varga گفت.

Coronavirus: به روز رسانی های زنده

ساخت برنامه سفر? چگونه coronavirus ترس گسترش است و قرار دادن سفر در برزخ

گرفتن دقیق سابقه بیمار است ‘بسیار مهم’ دکتر می گوید:

25-سال-پیر زن بیمار بود که مشخص نیست با معیار در محل که در آن زمان برای ارسال یک نمونه از خلط به مراکز فدرال برای کنترل بیماری برای تست — او تا به حال سفر در چین در طول دوره زمانی از نگرانی. مقامات در هکنساک مرکز پزشکی andNew نیوجرسی وزارت بهداشت گفت: بعد از آن شب که او نمی باید این ویروس.

پس “ما پیاده سازی یک پروتکل بسیار به سرعت گفت:” دکتر راج Brahmbhatt, افسر ارشد پزشکی در بیمار ارائه دهنده مراقبت های اولیه ریورساید گروه پزشکی.

او در دیدار با مدیران گروه 65 شمال نیوجرسی دفاتر و صحبت با همه این گروه ارائه دهندگان. او گفت که او به آنها یادآوری است که آنفولانزا بسیار شایع تر از coronavirus در ایالات متحده در این زمان “وجود دارد هیچ چیز مانند خوب گرفتن تاریخچه از بیمار با توجه به خطر از قرار گرفتن در معرض.”

“است که رفتن به بسیار مهم در شناسایی آن دسته از بیماران,” او گفت:.

با ایالات متحده گزارش مرگ برای اولین بار از COVID-19 و جامعه گسترش ویروس در کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن بیماران نگران هستند در مورد چگونه آنها را به مراقبت از.

در اینجا چیزی است که انتظار می رود و آنچه در مطب در حال انجام برای آماده سازی.

تلفن تریاژ

اول یک نفس عمیق گفت: دکتر Sean طبخ صاحب Green Brook, خانواده, پزشکی و عضو آکادمی نیوجرسی پزشکان خانواده.

اگر شما احساس می کنید شما نیاز به مشورت با یک پزشک تماس بگیرید برای اولین بار و آماده برای پاسخ به سوالات در مورد علائم خود سفر خود را, تاریخ و خود را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس. این است که به نام تلفن تریاژ به عنوان پرسشنامه ارزیابی ضرورت از وضعیت خود ، بزرگ سیستم های بهداشتی و بیمارستان ها باید اسکریپت برای کارکنان خود به دنبال آن لیست سوالات آنها باید بپرسید.

“هر کسی که در تماس با علائم عفونت تنفسی فوقانی ما بپرسید:” آیا شما تب و لرز و شما سفر؟'” دکتر گفت: کندی Ganti یک پزشک مراقبت های اولیه و عضو هیئت مدیره جامعه پزشکی در نیوجرسی. لیست کشورهایی که برای سفر یک نگرانی است اغلب به روز شده است. یکشنبه, آن شامل چین, کره جنوبی, ایران, ایتالیا و ژاپن.

پزشک شما به طور منظم می توانید ترکیب خود و یا آگاهی از تاریخچه سلامتی خود را با نشانه های جدید برای ارزیابی خطر خود را. “ما می دانیم که اگر آنها در حال پیر یا جوان دیگر چه داروها آنها را چه شرایط دیگر آنها” گفت: طبخ. “که نقش زیادی در triaging مردم است.”

انتظار می رود به در خانه بمانند

“هشتاد تا هشتاد و پنج درصد [از مردم با آلوده کروناویروس جدید] در حال رفتن به پایین سطح سرماخوردگی علائم” گفت: Varga از هکنساک نصف النهار سلامت. “آنها فقط نیاز به جدا به طوری که آنها نمی کنند.”

زمانی که بیماران با ثبات هستند بهترین مکان برای آنها است گفت: Brahmbhatt. که به حداقل می رساند بالقوه گسترش ویروس و تاخیر احتمالی تخلیه از منابع محدود مانند ماسک و تجهیزات حفاظت فردی و کیت های آزمایش.

صحبت کردن با کودکان در مورد کوروناویروس: اقامت صادقانه و ساده برای جلوگیری از وحشت

مانیتور علائم شما اگر در صفحه اصلی

پزشکان و نظام سلامت باید از شیوه های مختلف برای نظارت بر بیماران خود را پس از بحث است که در طول اولیه خود تماس بگیرید. معمولا نظارت به معنی چک کردن دمای بدن خود و علائم دو بار در روز. برخی می خواهند شما را به تماس با دفتر به گزارش دیگران را انتظار یک تماس تنها اگر مشکلات توسعه.

هکنساک نصف النهار نظام سلامت است و با توجه به اینکه برای استفاده از یک “مجازی سلامت” پلت فرم مانند اسکایپ و یا FaceTime به طور فعال نظارت بر بیماران مبتلا به تایید COVID-19 تشخیص نشانه های که نیازی به بستری Varga گفت.

نگه داشتن در ذهن است که برخی از بیماران — 15 تا 20 درصد — توسعه بیشتر مشکلات جدی مانند ذات الریه و تنگی نفس. آنها را باید در بیمارستان بستری شود و ممکن است نیاز به تنفس کمک کند. که کاهش ممکن است رخ دهد نه یا 10 روز پس از اولین علائم بوجود می آیند با توجه به برخی از گزارش ها.

در این موارد بیمار خواهد شد مراجعه کننده به اورژانس. اکثر پزشکان می خواهید به بیمار از طریق فرآیند پذیرش. بیمارستان می خواهید به می دانم که شما در حال آمدن بنابراین شما می توانید جدا شود.

شناسایی خطر خود را بنابراین شما می تواند جدا شود

توجه به علائم در حال حاضر ارسال شده در دفاتر مراقبت های فوری و مراکز اورژانس که بخواهید بیمارانی که مربوط به سفر تاریخچه و یا مشکوک coronavirus خود را شناسایی. میز جلو کارکنان آموزش دیده برای پاسخ به سئوالات به طوری که فوری اقدامات احتیاطی می شود.

انتظار می رود به یک ماسک صورت, اگر شما علائم تنفسی در نظر گرفته در معرض خطر است. انتظار در یک منطقه جداگانه و یا در یک اتاق معاینه و یا شاید حتی در اتومبیل خود را تا آن زمان مورد بررسی قرار گیرد. که در آن که ممکن است اقامت حداقل شش فوت از سایر افراد است.

پرستاران و پزشکان که بررسی هر بيماران مشکوک به داشتن COVID-19 پوشیدن, شخصی, لباس شب, دستکش, ماسک صورت و چشم سپر.

اما در برخورد با بیماران عفونی غیر معمول نیست برای مطب. “این بسیار کسب و کار به طور معمول” برای کارکنان خود گفت: طبخ سبز بروک ، “ما آنفلوانزا در هر روز است.”

پیگیری خبرنگار Lindy Washburn در توییتر: @lindywa

پیت Buttigieg قطره: کدام نامزد است ابتدا به ارث هواداران خود را?

جک ولش: سابق مدیر عامل شرکت جنرال الکتریک ساخته شده است که شرکت را به یک نیروگاه درگذشت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>