“آنها در حال کشتن ما,’ ساکنان تگزاس می گویند تهمت rollbacks

هوستون (AP) — دانیل نلسون بهترین مانیتور برای تولید گازهای گلخانه ای مواج از پالایشگاه های نفت و شیمیایی گیاهان اطراف خانه او: این تاب قفسه سینه از او 9 ساله مبتلا به آسم ،

در برخی از شب پسر قفسه سینه shudders به عنوان او مبارزه می کند برای نفس در خواب خود را. نلسون مظنون قوی گیاهان و پالایشگاه به سرزنش و افزایش مانند روشن کردن شهر در شب در اطراف او چمباتمه زدن آجر ساختمان آپارتمان در ناهموار تگزاس در ساحل خلیج فارس در شهرستان پورت آرتور.

نیروی ضربت: ببینید که چه کسی است که در تگزاس فرماندار گرگ ابوت اعتصاب نیروی

درخواست نلسون چه حمایت دولت فدرال و گیاه اپراتورهای ارائه آفریقایی جامعه و پاسخ او غیر نافذ است. “آنها اساسا کشتن ما می گوید:” 37 ساله که خودش تشخیص داده شده است با مشکلات تنفسی پس از حرکت به سمت جامعه پس از 2017 طوفان هاروی.

“ما حتی نمی دانیم که آنچه ما تنفس,” او می گوید.

تگزاس ساحل خلیج فارس است که ایالات متحده پتروشیمی راهرو با چهار کشور 10 بزرگترین نفت و گاز و پالایشگاه و هزاران ماده شیمیایی امکانات.

ساکنان عمدتا سیاه پوست و لاتین در جوامع نزدیک به پالایشگاه ها و صنایع شیمیایی می گویند که آنها را در خط مقدم از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت rollbacks از دهه بهداشت عمومی و محیط زیست حمایت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فدرال تغییرات قانونی در حال کاهش مورد نیاز در صنعت برای نظارت و گزارش و کاهش آلاینده های سمی فلزات سنگین و آب و هوا-آسیب رساندن به سوخت های فسیلی تولید گازهای گلخانه ای و کار شفاف با جوامع برای پیشگیری از حوادث — مانند نیم دوجین عمده مواد شیمیایی آتش سوزی و انفجار که به کشته شدن کارگران وحشت ساکنان و زندگی مختل همراه تگزاس ساحل خلیج فارس در سال گذشته به تنهایی.

فاجعه متخصص: برخورد با هوستون ترس از COVID-19 و ممکن است شورش

و شیرجه رفتن در بهداشت عمومی و اجرای قانون ممکن است در مورد به دست آوردن حتی بیشتر چشمگیر است. ماه گذشته سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler زغال سنگ لابی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب و او را به آژانس اعلام کرد اجرای چشم پوشی صنایع, نظارت, گزارش و به سرعت رفع خطرناک منتشر شده در موارد که در آن سازمان حفاظت محیط زیست تصمیم می گیرد که مشکلات نیروی انسانی مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس ساخته شده اند انطباق دشوار است.

پس از آلاینده های هوا در هوستون بیشتر به شدت صنعتی مناطق رسید تا آنجا که 62 درصد تگزاس A & M و تحلیل امور خارجه هوا نظارت بر خوانش یافت.

سازمان حفاظت محیط زیست می گوید آن است که تعادل عمومی و منافع کسب و کار در پیرایش چه برگ برنده دولت در نظر مقررات غیر ضروری.

“حفظ بهداشت عمومی و اجرای موجود زیست محیطی حمایت از بیشترین اهمیت برای سازمان حفاظت محیط زیست” سخنگوی آژانس Andrea جنگل گفت: از طریق ایمیل. “این دولت deregulatory تلاش ها متمرکز بر ریشه کن کردن ناکارآمدی نه بریده شده پشت حمایت برای هر بخش از جامعه است.”

در تگزاس سواحل خلیج فارس آفریقایی آمریکایی ها تحت تبعیض نژادی بودند shunted به کم ارتفاع ساحلی و مناطق در معرض ابتلا به آب بالا پورت آرتور فعال هیلتون کلی می گوید که او تور خود را و صنعتی, محله. به عنوان تگزاس شهرهای بزرگ پالایشگاه interstates و دیگر صنایع آلوده منتقل به آن مناطق.

توقف در محل نشانید عمومی پروژه مسکن که در آن او در یک اتاق خواب به دنبال در پالایشگاه کلی به یاد می آورد, “همیشه از شنیدن در مورد کسی که در حال مرگ از سرطان, همیشه, بوی بوی, تماشای بچه کوچک با استفاده از نبولایزر.”

در طول دولت اوباما کلی سفر به واشنگتن برای امضای مراسم برای قوانین سفت مقررات آلاینده ها و دیگر تهدیدات سلامت و نیاز صنایع به انجام بیشتر برای گزارش انتشار گازهای خطرناک. این روزها کلی در سفر به واشنگتن در اعتراض به حرکت صعودی آرامش بخش این قوانین است.

“که حکم اعدام برای ما” کلی می گوید رانندگی گذشته را رنجور نور زرد یک پالایشگاه سوزاندن گاز متان.

در هوستون یکی از بزرگترین کشور شهرستانها بدون ى قوانین, قرار گرفتن در معرض سموم مرکب است. در هیسپانیک گلینا پارک یک توسعه دهنده در این سال fracked نفت و گاز فقط صدها متری (متر) از یک مدرسه. در یکی دیگر هیسپانیک جامعه, Manchester مخازن ذخیره مواد شیمیایی برج بیش از تک داستان قاب خانه پوشاندن تمام اما و رواقها و driveways.

قبل از طلوع آفتاب یک روز در ماه گذشته یک سردرد القا شیمیایی بوی عجین محله به عنوان یک کودک منتظر یک اتوبوس مدرسه.

حتی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت rollbacks هوستون شهری بزرگراه و صنایع بودند پمپاژ کافی سمی پالایشگاه مواد شیمیایی و فلزات سنگین و دیزل و ماشین اگزوز به “مسلما” بود مقصر برای مشکلات تنفسی و زود مرگ و میر و همچنین به عنوان یک “غیر قابل قبول افزایش خطر ابتلا” به سرطان و بیماری های مزمن نتیجه یک شهر نیروی کار از سال 2005 شروع به مطالعه سلامت اثرات.

ساکنان برخی از عمدتا اقلیت هوستون محله صورت حداقل سه برابر خطر سرطان از آمریکایی ها به طور کلی با توجه به 2014 سازمان حفاظت محیط زیست ارزیابی های اخیر در دسترس است.

سال گذشته مقامات بهداشتی دولت را تایید کرد یک خوشه سرطان در یک آفریقایی آمریکایی هوستون محله که در آن ساکنان به حال برای سال شکایت کرده است که کرئوزوت از سابق راه آهن حیاط شد و کشتار ساکنان. یک زن سوار در اطراف با مسخره کردن اسکلت انسان در صندلی مسافر به تلاش برای جلب توجه به مرگ و میر.

در میان دیگر سلامت مضرات هوستون آفریقایی خانواده بسیاری از آنها در محله های نزدیک به یکی از این کشور بزرگترین خوشه های پتروشیمی, گزارش دو بار به عنوان بسیاری از موارد آسم به عنوان شهرستان را سفید خانواده با توجه به یک دولت فدرال مطالعه است.

در یکی از روزهای اخیر 50 ساله Felicia بند دار hummed سرود او به عنوان nuzzled او 4 ساله و نوه Kdynn که در تخت دراز کشیده با یک پلاستیک ماسک اکسیژن بر روی صورت خود. بند دار بچه دختر در 5:30 a.m هر روز صبح به مدت یک ساعت از درمان آسم.

بند دار سرزنش هوستون آلودگی هوا مربوط به آسم و ذات الریه که به کشته شدن یک پسر در 27 و برای دختر کوچک آسم و خود او. او طول می کشد او را به نوبه خود در نبولایزر پس از او می شود کودک به مهد کودک.

بند دار نمی اغلب اجازه می دهد Kdynn و یکی دیگر از نوه خارج از بازی مهم نیست که چقدر آنها بکند.

“من می توانم آن را به آنها اتفاق می افتد,” او می گوید: با اشاره به پسرش آسم مرگ است. “ساعت مچی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>