هشدار دولت به هیئت مدیره یک کشتی کروز یا بلند پرواز اگر شما ضعيف است. کنوانسیون و رویداد لغو از ساحل به ساحل. سفر جهانی هشدار.

صنعت سفر و گردشگری گرفته شده ضربه پس از ضربه از شیوع کروناویروس در ماه ژانویه آغاز شد. آن را هنوز هم در مراحل اولیه برای بتن داده اما اقتصاددانان و مدیران صنعت ترس 9/11 – یا رکود اقتصادی-مانند پیامدهای. تقاضای سفر کاهش یافت و سپس و به کندی بهبود می یابند.

“متاسفانه آنها در خط مقدم بر اثر این ویروس است. آنها در حال گرفتن کوبیده گفت:” علامت گذاری زندی اقتصاددان ارشد برای مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

او گفت: سفر و گردشگری تاثیر از coronavirus می تواند بیشتر از fallout از 9/11 یا 2003 شیوع سارس به دلیل ماهیت جهانی بحران.

“سفر جهانی است که به طور موثر بستن,” او گفت:. “این رفتن به یک در حالی که آن را به بالا و دوباره در حال اجرا. این است که رفتن به بسیار سال سختی برای صنعت سفر و گردشگری.”

ویلی Shih استاد از عمل مدیریت مدیریت بازرگانی در دانشکده بازرگانی هاروارد گفت: این اقتصاد بسیار کوچکتر از مولفه های اقتصاد جهانی پس از آن امروز است.

Shih گفت: نبود آنجا مستقیم بین المللی از سفر به چین در سال 2001 یا 2003 و حامل پرواز از چین به مقصد های بین المللی امروز حامل های منطقه ای پس از آن.

“قدر بسیار بسیار بزرگتر است.” “این بسیار مقیاس های مختلف است.”

سفر جهانی تحقیقات شرکت گردشگری اقتصاد می گوید: صنعت مسافرت احساس حاد ترین coronavirus درد به سه دلیل: سفر رسمی محدودیت رویداد لغو و ریسک گریزی. این اثر موج دار شدن از آن trifecta در حال صدمه زدن به خطوط هوایی و هتل ها و شرکت های اجاره خودرو, کروز, خطوط, جاذبه های گردشگری و سفر, کسب و کار است.

“ما نمی دانیم که چگونه این چیزی که در حال رفتن به بازی کردن هنوز” Shih گفت.

Cruises: Grand شاهزاده مسافران ابراز نگرانی بیش از coronavirus طرح دعوی در دادگاه واصل

نشانه هایی از کاهش سرعت

خطوط هوایی ایالات متحده شروع تعلیق و برش پروازهای بین المللی در اواخر ماه ژانویه و بارها و بارها جدید اضافه شده کاهش اضافی به مقصد.

در حال حاضر این کاهش در حال آماده کردن خود برای به پرواز در ایالات متحده به عنوان مسافران نگرانی در مورد خطرات ناشی از پرواز در هر نقطه و نه فقط در خارج از کشور.

هواپیمایی متحده در هفته گذشته گفت: آن را برش داخلی آن صندلی ظرفیت 10 درصد در آوریل و مه و JetBlue گفت: ساخت 5% کاهش.

روز سه شنبه آمریکا گفت: این کاهش بین المللی صندلی ظرفیت 10% در این تابستان از جمله 55 درصد کاهش در پرواز در سراسر اقیانوس آرام. پرواز در ایالات متحده کاهش خواهد یافت 7.5% برای ماه آوریل است.

تعداد گزارش coronavirus موارد در آمریکا کوچک است نسبت به دیگر کشورها اما به سرعت در حال افزایش spooking می شود مسافران به عنوان آنها فکر می کنم در مورد شکستن بهار و تابستان برنامه سفر.

“مردم در حال رفتن به تغییر برنامه سفر” گفت: Paul Lewis, معاون رئیس جمهور از سیاست و امور مالی در Eno مرکز حمل و نقل, سیاست در واشنگتن است. “ما در حال حاضر شاهد آن است.”

خطوط هوایی جنوب غربی مدیر عامل شرکت Gary کلی در هفته گذشته گفت: هواپیمایی رزرو در زمان شیرجه رفتن در پایان ماه فوریه. بیش از 95 ٪ از جنوب غربی به پرواز در ایالات متحده آن را یک کلید فشار سنج از آمریکا تقاضای سفر. برآورد مالی آمار: $200 میلیون دلار به 300 میلیون دلار در رزرو.

“این یک 9/11 مانند احساس” کلی گفت: از قطره در رزرو.

بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن که نشان دهنده خطوط هوایی جهانی در هفته گذشته افزایش آن برآورد مالی جهانی ضربه از COVID-19 از $29.3 میلیارد دلار به $63 میلیارد دلار و 113 میلیارد دلار به عنوان رزرو falloff گسترش فراتر از آسیا است.

است که شرکت های هواپیمایی در بسیاری از موقعیت مخاطره آمیز آنها بوده است و از آنجا پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی. در ایالات متحده به تنهایی صنعت سفر از دست داد $40 میلیارد دلار از سال 2001 تا 2005.

ترافیک هوایی نمی بازگشت به قبل از 9/11 سطح تا جولای 2004, با توجه به U. s. اداره حمل و نقل و صنعت نبود سودآور دوباره تا سال 2006.

در نظر گرفتن ظرفیت می تواند کمک به شرکت های هواپیمایی بنیادی آمدن ضرر و زیان Shih گفت. هنوز هم آنها بالا هزینه های ثابت.

“آنها مجبور به پرداخت برای آن که آیا از آن استفاده می شود یا نه” او گفت:. “این یک مشکل بزرگ است.”

تخفیف ممکن است جذب برخی از حفظ مسافران اما زندی فکر می کند گسترده تر بهبود بیشتر است.

“9/11 واقعا تاریک سفر و گردشگری برای ماه, اما نه برای یک سال تمام است.” “من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک در حالی که برای مردم به احساس راحت در مورد سفر.”

در کاخ سفید دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد برای کار با خطوط هوایی و کروز صنایع برای کمک به آنها آب و ذرات از coronavirus.

“ما می تواند کمک به آنها را از طریق این پچ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه با بیمه سلامت مدیران.

شرکت های هواپیمایی: آمریکا, دلتا برش جهانی و پروازهای داخلی به عنوان تقاضا غرق

وجود دارد هیچ جایی مانند خانه

هتل کسب و کار فرم سه منبع – vacationers مسافران کسب و کار و کنوانسیون/eventgoers – و هر گروه به عقب کشیدن است در سفر با توجه به coronavirus نگرانی گفت: Jan Freitag معاون ارشد رئیس جمهور از محل سکونت بینش برای هتل شرکت تحقیقاتی STR.

اولین نگاه جامد در ایالات متحده هتل تقاضا از موارد در آمریکا تشدید خواهد شد و دوشنبه در هنگام STR گزارش داده ها از هفته اول ماه مارس اما خرید اینترنتی در حال حاضر شروع به نشان می دهد در فرودگاه-هتل منطقه اشغال Freitag گفت.

هتل های نزدیک به فرودگاه با تعداد زیادی از پروازهای بین المللی را دیدم اتاق با کاهش تقاضا در اواخر فوریه, او گفت:. تقاضا در هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی نیوآرک در نیوجرسی پایین بود 12 درصد تقاضا در Chicago o’hare International airport, هتل ها خاموش بود و 8.1%.

Freitag و زندی گفت: در برخی مکانها می تواند در نهایت با بهره گیری اگر حفظ مسافران اقامت نزدیک به خانه.

“شما ممکن است بخواهید برای رفتن به ساحل نیوجرسی اگر شما نمی خواهید برای دریافت در یک هواپیما برای رفتن به فلوریدا کارائیب یا جنوب فرانسه” زندی گفت.

یکی از تاثیر coronavirus نگرانی نیز می تواند به اثبات می شود یک ثروت باد آورده به مصرف کنندگان: کاهش قیمت نفت است.

با معیار قیمت های نفت خام معلق در هوا در حدود 30 دلار در هر بشکه کمتر از نصف سال خود را به روز بالا از $63 لوئیس گفت که می تواند رانندگی بیشتر مقرون به صرفه است.

“ما می تواند دیدن گاز با قیمت زیر 2 دلار شاید $1.50 در برخی از مکان های,” او گفت:.

با که در ذهن افراد ممکن است تصمیم گرفتن کروز و یا تور اروپا نیست و ارزش در معرض خطر است که می تواند آنها را قرنطینه در جایی دور از خانه.

“شاید مردم را در نظر بگیرند تعطیلات به خانه نزدیک تر است.”

ایتالیا: ایتالیا گسترش می یابد محدودیت های مسافرتی برای کل کشور شامل coronavirus

کشتی های کروز در برزخ

آن شده است یک دوره برای کشتی کروز اپراتورهای. دو شاهزاده Cruises کشتی مورد اصابت قرار گرفتند و با شیوع و عروق دیگر تبدیل شد به دور از پورت های مختلف به دلیل ترس coronavirus ممکن است روی.

بیش از آخر هفته, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: NBC است که افراد مسن و کسانی که با برخی از شرایط بهداشتی مزمن باید به جلوگیری از مصرف cruises. وزارت امور خارجه ایالات متحده صادر مشورتی هشدار مسن آمریکایی ها به سفر در کشتی های کروز.

کروز شرکت تا به حال $52 میلیارد دلار و تاثیر بر اقتصاد ایالات متحده در سال 2018 تا 10% از سال 2016 کروز دریایی با خطوط بین المللی, انجمن تجارت, گروه, گزارش سال گذشته است. کشتی های کروز انجام 12.68 میلیون متحده مسافران پشتیبانی از بیش از 400 ، 000 شغل و پرداخت 23 میلیارد دلار در دستمزد.

هیچ دولت و اتحاد بیشتر در معرض خطر از فلوریدا که در آن صنعت کروز استخدام 150,000 کارگران می پردازد $7.69 میلیارد دلار در دستمزد و تولید $8.49 میلیارد دلار در هزینه های مستقیم.

Jaime g. michael فاستر ارشد تحلیلگر سهام در مورنینگ گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که در حالی که این coronavirus تاثیر این صنعت در این سال, این احتمال وجود دارد که همه چیز را به حالت عادی بازگشت در نهایت.

“من فکر می کنم که چگونه ما فکر می کنم در مورد آن وجود دارد این است که به طور موقت مانعی برای تقاضا خواهد شد که تاثیر کسب و کار برای این سال است که بازگشت و نزدیک به نرمال در سال 2021,” کاتز گفت.

“من فکر می کنم واقعی اختلال (به صنعت) است که از آنجا که این ویروس در سطح جهانی و فراگیر وجود ندارد آسان به محل انباشتگی کشتی ها برای جذب تقاضا در حال حاضر,” او گفت:.

پس از وقوع است ظاهر کند در چین او گفت: وجود دارد یک فرصت کسب و کار می تواند رزومه در این منطقه با سرعت بیشتری از آن را در داخل کشور.

در کنفرانس تلفنی با خبرنگاران بیش از آخر هفته Jan Swartz رئیس جمهور شاهزاده Cruises گفت: صنعت تنظیم به “طبیعی است.”

“ما قصد داریم به انعطاف پذیر و انطباق با” او گفت:.

بازی های المپیک: ژاپنی سازماندهی رسمی در مورد امکان بازی های المپیک می تواند به تعویق افتاد 1-2 سال

جاده به بازیابی

در ماه گذشته بیش از 700 مسافر از الماس شاهزاده آلوده شد پس از کشتی برگزار شد در قرنطینه در سواحل ژاپن است. حدود 300 آمریکایی تخلیه از کشتی و بازگشت به ایالات متحده, 46 آزمایش مثبت است. هر چند بیشتر آنها به پایان رسید خود را به 14 روز در قرنطینه در آمریکا پایگاه های نظامی برخی از باقی مانده اند در پزشکی انزوای آنها بهبود می یابند.

دو هزار بیشتر مسافران کروز در گرند شاهزاده خانم در انتظار گام های بعدی خود را. کشتی پهلو در روز دوشنبه در بندر اوکلند کالیفرنیا که در آن مسافران خواهد بود آزمایش های دلپذیر و قرنطینه در روزهای آینده. حداقل دو مسافر و 19 خدمه باید آزمایش مثبت است.

مقامات ایالات متحده را متوقف کوتاه محدود گشت. بیش از آخر هفته کروز شرکت های ملاقات با معاون رئیس جمهور مایک پنس و اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ و موافقت داوطلبانه مراحل را برای جلوگیری از گسترش coronavirus در کشتی از جمله سختگیرانه تر preboarding مسافر قراضه و افزایش استفاده از اجتماعی فاصله و ضد عفونی.

“بهداشت و ایمنی از مهمانان ما از بالاترین اولویت” گفت: ونس Gulliksen سخنگوی کارناوال Corp. o در بیانیه ای گفت: “و کروز همچنان یکی از جذاب ترین تعطیلات گزینه های در دسترس است.”

تنر Callais بنیانگذار و سردبیر Cruzely.com گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که او فکر می کند coronavirus در حال رفتن به تاثیر بر صنعت برای چند ماه اگر نه دیگر.

“در این مرحله اگر همه چیز شد به آرام کردن شما احتمالا هنوز به دنبال شش ماه تا یک سال که در آن تأثیر مردم در تصمیم گیری خرید,” او گفت:. “اگر همه چیز رو به بدتر من فقط می بینیم که جدول زمانی افزایش کمی.”

Callais گفت که در کروز-مرتبط با انجمن ها او این است که بخشی از مردم به نظر نمی رسد بیش از حد ناراحت اما کمتر مکرر موبایل و یا افرادی که هرگز cruised ممکن است احتمال بیشتری برای انتخاب کردن از کروز.

“(این یک) بسیار زیادی از زمانی که وزارت امور خارجه بیرون می آید و می گوید: شهروندان ایالات متحده باید اجتناب از کشتی های کروز و من فکر نمی کنم که به آرامی گرفته شده توسط بسیاری از وسط جاده مصرف کنندگان,” او گفت:.

و در حالی که این مشکل ممکن است روشن کردن در دراز مدت Callais فکر نمی کند که این ارتباط بین coronavirus و کشتی را ترک مکان حافظه در هر زمان به زودی.

“کارناوال پیروزی – که در سال 2013 – مردم هنوز هم به یاد داشته باشید ‘مدفوع کروز,’ چیزی است که آنها آن تماس بگیرید” گفت: Callais. “من فکر می کنم از آن خواهد شد چیزی است که همیشه در حافظه مردم وجود دارد و همیشه جوک در مورد آن ذکر شده است.”

مسافران که به انتظارنشسته بودند تا به هیئت مدیره شش کشتی های کروز مستقر در بندر میامی در دوشنبه ساخته شده آماده سازی خود را. آنها بسته بندی کیسه های خود را با ضد عفونی کننده دست و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و Lysol قوطی اسپری و گفت: آنها می شود فوق العاده دقیق با شستن دست های خود را اغلب و اجتناب از هر کسی که سرفه.

اما آنها گفت: گسترش ویروس نمی خواهد آنها را متوقف کند. در واقع Chrisean نیکولز گفت: نگرانی اصلی او گرفتن قرنطینه پس از بازگشت خود را.

این دانشجوی سال دوم در دانشگاه پیتسبورگ سفر با خانواده اش برای جشن خود را 20 تولد در روز پنج شنبه و او گفت: آنها صحبت کرد در هفته های اخیر درباره لغو.

“هنگامی که ما صحبت در مورد نگرانی های آن کمتر در مورد اینکه آیا یا نه ما می خواهم coronavirus و بیشتر در مورد اینکه آیا ما می خواهم قرنطینه” او گفت:. “خواهد بود که یک ضربه در شلوار.”

کمک: Alan گومز, رایان میلر کورتنی سوبرامانیان ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de