“آنها به من نگاه کن و فکر می کنم من نوعی از ویروس’: آنچه در آن مانند به آسیایی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

کارل چان خرید بود در سن فرانسیسکو رسانه های حق بیمه زمانی که او تحت پوشش دهان خود را به سرفه ، یک زن و شوهر ایستاده و حدود 20 تا 30 فوت دور از او خیره شد در زنگ. تبدیل و فرار کرد.

بار دیگر او را در حال قدم زدن یک اوکلند خیابان با یک گروه از مردم وقتی کسی شروع به سرفه کردن. نبود چان اما مردم در اطراف تبدیل شده glared در او و تحت پوشش دهان خود را.

کثیف به نظر می رسد اتفاق افتاده هفته پیش قبل از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور دولت 40 میلیون نفر به ماندن در خانه. قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به مرگبار COVID-19 به عنوان “چینی virus.” قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس فرستاده اقتصاد کشور به اضمحلال رود. و قبل از آن کشته شدن صدها نفر از آمریکایی ها و آلوده به بیش از هزاران.

“آنها به من نگاه کن و فکر می کنم من نوعی از ویروس” گفت چان رئیس جمهور از اوکلند Chinatown اتاق بازرگانی است.

ضد آمریکایی آسیایی احساسات: آسیایی, آمریکایی قانونگذاران صدای زنگ در coronavirus مربوط به تبعیض

در سراسر ایالات متحده, آسیایی, آمریکایی ها تبدیل شده اند هدف از بیگانه و متعصب حملات به همه گیر ویران کردن در جامعه آمریکا است. به گفته کارشناسان این قربانی است که توسط سوخت مضر و بلاغت از سیاستمداران از جمله رئیس جمهور که بعدها به نام برای محافظت از آمریکایی ها از حوثی ها و نیروهای دولتی پس از بارها و بارها خواستار COVID-19 “چینی virus.”

در ماه های اخیر, مردم, آسیایی تبار – نه فقط آمریکایی چینی – شده اند دوری شفاهی, سکس با نام-نام سرفه و تف حتی جسمی حمله گفت: راسل Jeung صندلی های آسیایی آمریکایی مطالعات گروه در دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو که مطالعه تعصب مربوط به حوادث مقابل آمریکایی های آسیایی تبار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این قربانی یادآور پیر نژادپرستانه استعارههای که منجر به سیاست های تبعیض آمیز علیه مهاجران آسیایی در ایالات متحده – از quarantining سان فرانسیسکو محله چینی ها در طول طاعون از 1900s به گرد کردن ژاپنی آمریکایی ها در اردوگاه های اقامت اجباری در طول جنگ جهانی دوم کارشناسان و طرفداران گفت.

با پوشیدن ماسک صورت عملی آغاز شد که در کشورهای آسیایی به صورت فرهنگی و دلایل زیست محیطی و عبور بیش از به جوامع مهاجر در ایالات متحده در حال حاضر تبدیل به یک racialized نماد ویروس.

“اگر شما با پوشیدن یک ماسک شما دیده می شود به عنوان یک بیماری حامل. اگر شما با پوشیدن یک ماسک شما دیده می شود به عنوان یک بیماری حامل اما غفلت” Jeung گفت.

در شهر نیویورک به کمیسیون حقوق بشر که به بررسی حوادث و آزار و تبعیض و تعصب را دریافت کرده است که “افزایش شدید” در مورد COVID-19 مربوط به تبعیض که شامل حوادث تعصب در برابر آسیایی, آمریکایی, سخنگوی Alicia McCauley گفت. مک کالی گفت که او را قادر به ارائه یک تعداد دقیق اما این سازمان دریافت تماس های روزانه است.

اداره پلیس نیویورک در حال بررسی یک حمله علیه یک زن بود که فریاد زد و حمله در یک ایستگاه مترو. ویروسی ویدیو نشان می دهد که به نظر می رسد آسیایی تبار و با پوشیدن ماسک در حال اجرا به عنوان یک مرد تعقیب و او را زده.

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای خبرنامه ما در حال حاضر.

بخش جرایم ناشی از نفرت وظیفه نیروی توییتی که روز شنبه آن آگاه گزارش “چند COVID-19 مربوط به جرایم ناشی از نفرت” و “بازداشت شده اند ساخته شده و در اکثر موارد.” NYPD سخنگوی نیست پاسخ دادن به سوالات از جمله چگونه بسیاری از گزارش ها و بازداشت شده اند ساخته شده و یا اگر قربانیان و آسیایی تبار.

دولت دادستان کل Letitia جیمز نیز به تازگی راه اندازی یک خط برای نیویورکی به گزارش نفرت جرائم مربوط به کوروناویروس.

“هیچ کس نباید در ترس زندگی می کنند به دروغ خود را به دلیل که آنها آنچه مانند نگاه کنند و یا که در آن آنها می آیند از” جیمز گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

در Bellevue, Washington, رئیس پلیس استیو Mylett گفت: او را دیده 178 درصد افزایش در تعدادی از برنامه های کاربردی برای نقل و انتقال اسلحه گرم. دولت نیاز به اسلحه گرم نمایندگی به گزارش همه اسلحه گرم انتقال به پلیس محلی. Mylett گفت: تعداد قابل توجهی از متقاضیان به نظر می رسد به نام آخرین سازگار با میراث.

آزار و اذیت و دیگر گرایش های مرتبط با حوادث را “قرار دادن به اندازه کافی ترس به آنها که آنها احساس آنها نیاز به بازوی خود را برای محافظت از خود و خانواده خود را” Mylett گفت.

اما با وجود فراوانی از شواهد گزارش شده در رسانه ها و توسط گروه های حمایت بسیاری از ادارات پلیس از جمله Mylett را گفت: آنها را دیده اند و نه هر چشم انداز مثبت قابل توجهی در تعداد و جنایت نفرت گزارش مربوط به COVID-19. این نشان می دهد که مردم ممکن است مردد اگر نه ترس برای رفتن به پلیس.

لفاظی:مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از چین به عنوان یک فویل هنگامی که صحبت کردن در coronavirus فاصله خود را از انتقاد

که یک نگرانی برای Mylett. جرایم ناشی از نفرت شروع به طور معمول به عنوان مهاجم نظرات که اصلا به سطح افزایش جرم قبل از آنها به تشدید خشونت فیزیکی است.

“تا قبل از اجرای قانون می تواند دخالت کند و سپس امیدوارم ما قادر خواهید بود برای جلوگیری از کسی (از) قربانی بودن و کسی تصمیم گیری خواهد کرد که زمین آنها را در زندان برای مدت زمان طولانی” Mylett گفت.

Jeung های ایالتی سان فرانسیسکو استاد گفت: دلایل متعددی وجود دارد که چرا مردم ممکن است بخواهید به گزارش به پلیس. بسیاری از آمریکایی های آسیایی تبار هستند و از نظر فرهنگی ساکت برای مقابله با دولت, او گفت:. برخی از فرار رژیم های اقتدارگرا از کشورهای خود و ذاتا بی اقتدار است. برخی نیز به ایالات متحده آمد غیر قانونی و ترس از جلب توجه به خود. موانع زبان نیز می تواند یک موضوع است.

Jeung و وکالت دو گروه در کالیفرنیا به تازگی راه اندازی یک وب سایت اجازه می دهد مردم به گزارش حوادث ناشناس. آنها با دریافت 673 پاسخ طی هفته گذشته از سراسر کشور که بسیاری از آنها آمد از نیویورک و کالیفرنیا که در آن اکثریت از ایالات متحده, آسیایی, جمعیت زندگی می کنند, با توجه به گزارش.

حوادث درگیر نه تنها آمریکایی چینی, بلکه, ژاپنی, کره ای, تایوانی, ویتنامی و فیلیپینی – یک مورد واضح و روشن از دهها برابر آسیایی, آمریکایی, Jeung گفت.

گفت: برخی از آنها محروم از کسب و کار موسسات فریاد زد توسط صندوق داران و مشتریان که متهم آنها را از آوردن این ویروس به کشور است. گفت: برخی از Lyft و رانندگان حاضر به آنها بدهد ،

برخی از گزارش در حال سرفه در و تف. “در حالی که ما در حال عبور از یک گروه از چهار مرد یکی از آنها سرفه به من نه یک بار بلکه دو بار بدون پوشش دهان خود را. به عنوان من من پشت سر همه آنها پشت سر هم از خنده” یک مخاطب نوشت.

یکی دیگر از مخاطب گزارش که به نام “بیمار 0 و یک ویروس پخش” آنلاین. دیگری گفت: یک مرد انداخت یک نوشیدنی در چهره خود را در حالی که گفت “آنها باید ممنوع شود.”

این دوری می گزیدند و کلامی ضرب و جرح بودند نه فقط مرتکب شده توسط افراد بزرگسال با توجه به گزارش. یک جواب گفت: دو دختر نوجوان جیغ زدم و تحت پوشش چهره خود را در حالی که در قطار. یکی دیگر از گزارش شنوایی یک دختر جوان به او می گوید که پدر و مادر او در حال رفتن برای مردن. پس از پدر و مادر پرسید: چرا, “او گفت: coronavirus و اشاره در جهت” مخاطب نوشت.

لفاظی:اوباما سناتور می گوید چین ‘مقصر’ به صورت coronavirus گسترش به دلیل ‘فرهنگ که در آن مردم خوردن خفاش و مار و سگ’

سینتیا چوی مدیر شرکت چینی برای اقدام مثبت یکی از سازمان هایی که راه اندازی وب سایت, اذعان کرد که گزارش آنلاین نیست محافظت در برابر ساختگی گزارش آنلاین و عضو شورای نظارت مدت. اما او گفت که این گزارش نشان می دهد پاک کردن شباهت ها در تن از آزار و اذیت و حملات.

“ما قطعا از دیدن الگوها و تنها می تواند پایه این ارزیابی در این سیستم افتخار است که مردم گزارش آنچه واقعا اتفاق می افتد به آنها” چوی گفت.

چوی هشدار داد که در عصر اینترنت و رسانه های اجتماعی مضر شعارهای اطلاعات غلط و تئوری های توطئه گسترش می تواند سریع تر از ویروس. طرفداران نیز خواست در برابر استفاده های جغرافیایی منشاء این ویروس در هنگام مراجعه به آن publicly.

“از آنجا که از نظر اخلاقی قابل سرزنش و آن را کمک نمی کند ما مشکل را حل کند” گفت: Manjusha Kulkarni, مدیر اجرایی, آسیایی اقیانوس آرام سیاست و شورای برنامه ریزی. “هیچ یک از ما احساس خوبی در مورد نشاندار یک ویروس است. آن را مخل. آن را از لحاظ جسمی و عاطفی مضر است.”

روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام آمریکایی آسیایی “چشم مردم” و گفت: این بیماری همه گیر است که “تقصیر خود را در راه هر شکل یا فرم.”

در اوکلند چینی که قربانی منجر به رکود در کسب و کار گفت: چان که مهاجرت از هنگ کنگ 40 سال پیش. خانواده موسسات بسیاری از آن آغاز شد سال پیش توسط سالمندان ساکنان که به ایالات متحده آمد برای آینده ای بهتر برای خانواده خود شروع به دیدن قابل توجهی قطره در کسب و کار خود را. قبل از کالیفرنیا پناهگاه در محل سفارش اثر در زمان بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک تبدیل به پس انداز شخصی خود را به نگه داشتن کسب و کار خود را باز کنید و مطمئن شوید کارکنان خود را هنوز هم تا به حال شغل چان گفت.

“من احساس بسیار غمگین … که من بی سر و صدا نشسته من فقط احساس می کنم خیلی غم انگیز” چان گفت: “صدای خود را شکستن. “بسیاری از ما واقعا رنج می برند. حملات به خصوص برای سالمندان ما واقعا لطمه می زند و … بسیاری از آنها نمی دانند که چگونه از خود دفاع کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>