این کشورها در حال سفارش ساکنان به ماندن در خانه یا پناهگاه در محل. چه معنا است ؟

متحده و شهرستانهای سراسر کشور در حال سرکوب ساکنان جنبش در میان ادامه گسترش coronavirus.

در حالی که برخی از مقامات در حال سازماندهی “پناهگاه در محل” سفارشات دیگران خود را فراخوانی دستورات “stay-at-home” سفارشات. دستورات متفاوت, محل, اما به طور کلی نیاز ساکنان برای جلوگیری از غیر ضروری گردش و اقامت در داخل به عنوان آنجا که ممکن است.

وحشت نکنید این دستور نیست “مستندات.” آنها اجازه می دهد تا ساکنان به ادامه انجام وظایف ضروری برای سلامت و امنیت خانواده و حیوانات خانگی. آن را هنوز هم خوب به خرید مواد غذایی برای اجرا, راه رفتن سگ, بلند کردن, پزشکی, پزشک مراجعه و یا دریافت منابع به کار از خانه.

بیمار در خانه با COVID-19: چگونه برای مراقبت از شما عزیزان مبتلا به کروناویروس

دستورالعمل های فدرال به دولت و مقامات محلی گریز در نظر آنها “ضروری” کسب و کار در اورژانس. ولی در کل این صنایع عبارتند از: فروشگاه های مواد غذایی و تولید مواد غذایی, داروخانه ها, بهداشت و درمان, خدمات شهری, حمل و نقل بانکی و دیگر خدمات دولتی اجرای قانون پرسنل اورژانس و روزنامه نگاران.

از آنجا که هر دولتی می تواند به تعیین آنچه که به عنوان طبقه بندی شده ضروری است, کارفرمایان باید مراقب باشید به دنبال قوانین و مقررات. مجازات مدنی می تواند از پس چنین دستور اجرایی.

یکشنبه, در اینجا نگاهی به آخرین سفارشات برای مردم به ماندن در خانه:

  • دلاور رژیم صهیونیستی است. جان کارنی دستور ساکنان به ماندن در خانه و بسته غیرضروری کسب و کار در دولت شروع روز سه شنبه در ساعت 8 صبح
  • کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear دستور ‘غیرضروری’ کسب و کار به
  • لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز تحمیل ایالت اقامت در خانه, منظور, موثر 5 p. m. دوشنبه.
  • اوهایو را تحمیل ایالت اقامت در خانه دستور موثر 11:59 p. m. روز شنبه, رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine اعلام کرد.
  • فیلادلفیا شد, آخرین شهرستان به منظور ساکنان آن را به ماندن در خانه یک دستور است که می رود به اثر در ساعت 8 صبح روز شنبه و معاف فعالیت های خرید مواد غذایی و دارو به دنبال مراقبت های پزشکی و ورزش.
  • میسوری شهرهای صادر stay-at-home سفارشات شنبه. سنت لوئیس’ دستور آن نیز به St. Louis County, دوشنبه آغاز می شود و در شهر کانزاس و آن منطقه مترو می رود به اثر روز سه شنبه.
  • New Orleans شهردار LaToya Cantrell کارگردانی ساکنان به ماندن در خانه آغاز جمعه.
  • San Miguel County, Colorado, است که در زیر یک سرپناه در محل سفارش تا آوریل 3.
  • آتن-Clarke County, Georgia, است که در زیر یک سرپناه در محل سفارش تا 7 آوریل.
  • Blaine County, Idaho, است تحت یک پناهگاه در محل سفارش.

در اینجا چیزی است که سفارشات جدید در هر دولت:

دلاور اعلام stay-at-home, منظور, موثر شنبه

رژیم صهیونیستی. جان کارنی دستور دلاور ساکنان به ماندن در خانه و بسته غیرضروری کسب و کار در دولت شروع روز سه شنبه در ساعت 8 صبح

تحت کارنی اقامت-در-خانه سفارش ساکنان می توانند خانه های خود را ترک برای مراقبت های پزشکی به فروشگاه برای مواد غذایی, برای رفتن به محل کار اگر کارفرمای خود را مجاز به باز بماند و به فعاليت اجتماعی مناسب-فاصله.

نمایندگی خودرو, لباس, فروشگاه, هنرهای نمایشی, شرکت ها و مدارس در میان غیر ضروری فعالیت های دستور داد به نزدیک کارنی. رستوران خواهد بود و مجاز به ادامه حمل و تحویل کسب و کار.

‘غیرضروری’ کسب و کار در کنتاکی

رژیم صهیونیستی. اندی Beshear یکشنبه شب اعلام کرد که چندین محدودیت های جدید آغاز خواهد شد دوشنبه پس از کنتاکی تعداد کل coronavirus موارد پیشی 100.

شروع 8 p. m. در مارس 23, همه غیرضروری خرده فروشی را به فرد ترافیک. همچنین در حالی که بسیاری از تجهیزات پزشکی باید با پیروی از یک درخواست برای توقف روش انتخابی آن را تبدیل به یک دستور شروع دوشنبه.

منظور امر به فروشگاه های لباس, سرگرمی, فروشگاه لوازم ورزشی, فروشگاه کفش, فروشگاه جواهر, گل, مبلمان, فروشگاه کتاب فروشی ها و فروشندگان خودرو (هر چند که تعمیر و فروشگاه های معاف هستند). آن را نمی شود به فروشگاه های مواد غذایی, ایستگاه های گاز, liquor stores, بانک ها, دامپزشکی, بیمارستان ها, داروخانه ها و فروشگاه های مواد مخدر.

این روشن نیست که اگر این محدودیت اعمال می شود به فروشگاه های سخت افزاری.

لوئیزیانا اقامت در خانه سفارش

لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز صادر ایالت اقامت در خانه سفارش یکشنبه آغاز و در 5 بعد از ظهر دوشنبه به صورت غیر ضروری کارگران و کسب و کار برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

بسیاری از کسب و کار مانند فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه و بانک ها خواهد بود معاف از سفارش. تمام مدارس دولتی و بسیاری از کسب و کار مانند کافه ها و سالن های ورزشی در لوئیزیانا در حال حاضر بسته قبلی اجرایی سفارشات اما روز یکشنبه سفارش را گسترش تعطیلی.

در اوایل یادگیری مراکز و امکانات مراقبت از کودک پیوستن به ارشاد صادر شده توسط لوئیزیانا وزارت آموزش و پرورش و اداره بهداشت عمومی ممکن است همچنان به کار گیرند.

اوهایو را به پیوستن به لیست پنج شنبه

اوهایو را به پیوستن به لیست در حال رشد از متحده تحمیل قیمومیت برای ساکنان آن به ماندن در خانه زمانی که رژیم صهیونیستی. مایک DeWine منظور می رود به اثر در 11:59 p. m. دوشنبه. DeWine از اعلام روز شنبه.

سفارش را حداقل تا 6 آوریل خواهد بود و مجددا در آن زمان و در صورت لزوم DeWine گفت. سفارش می تواند اجرا توسط بهداشت محلی و اجرای قانون بخش, فرماندار گفت.

DeWine گفت: به منظور اجازه می دهد تا استثنا مانند رفتن به فروشگاه مواد غذایی, رستوران, carryout رفتن به پارک (اما نه استفاده از تجهیزات زمین بازی) مراقبت از همسایگان و یا اعضای خانواده عروسی و مجالس ترحیم.

کالیفرنیا پناهگاه در محل سفارش

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد ایالت پناهگاه در محل سفارش پنج شنبه شب.

Newsom شناسایی 16 زیرساخت های حیاتی بخش – از جمله کسانی که به ارائه مواد غذایی, بهداشت و درمان و انرژی – که باز باقی خواهد ماند. وقتی پرسید که چگونه پناهگاه در محل سفارش در ماه مه گذشته Newsom گفت: آن وابسته به مردم است و رفتار و چگونه دولت قادر به مهار این ویروس.

“این یک پویا وضعیت” Newsom گفت. “من انتظار ندارم که این به بسیاری از بسیاری از ماه اما برای زمان حال ما شناخت بعد از هشت هفته” که به ویژه مهم است.

ریدر Q&A: آن را امن برای دریافت مواد غذایی در طول ارشد, خرید ساعت ؟ آیا آن را خوب به حمل کردن مواد غذایی ؟

New York ‘مکث’ طرح

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو روز جمعه اعلام کرد که تمام نیویورک ساکنان باید در خانه بمانند “به حداکثر میزان ممکن است” موثر 8 p. m. روز شنبه, آوریل 22.

کومو به نام سفارش “ایالت نیویورک در مکث” طرح و این ممنوعیت همه غیر ضروری بوده و برخی از افراد “با هر اندازه و به هر دلیلی.”

ساکنان می تواند به ترک خانه های خود را به صورت انفرادی تمرین و یا برای به دست آوردن خدمات ضروری و یا مواردی از جمله سفر به فروشگاه های مواد غذایی. هنگامی که در آنها باید حفظ 6 فوت فاصله از دیگران است.

جرم حمل و نقل خواهد ماند عملیاتی; تحویل مواد غذایی و بایگانی اطلاعات خدمات باز خواهد ماند و به عنوان دیگر ضروری کسب و کار مانند ایستگاه های گاز و فروشگاه های مواد غذایی. اما همه کارگران باید در خانه بمانند مگر اینکه آنها سقوط به لیست ضروری کسب و کار.

کومو بارها گفت که اصطلاح “پناهگاه در محل” نامناسب است به درخواست برای سفارش جدید به دلیل اینکه اکثر مردم واژه با یک فعال تیرانداز وضعیت.

در اینجا چیزی است که شما می توانید و نمی تواند انجام دهد در نیویورک است.

ایلینوی اقامت در خانه سفارش

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر روز جمعه اعلام کرد یک “stay-at-home” سفارش آغاز شد که شنبه و را حداقل تا 7 آوریل.

همه غیر ضروری کسب و کار باید از نزدیک و همه افرادی که می توانید از خانه کار باید انجام پریتزکر گفت. همه ایلینوی مدارس بسته خواهد ماند تا زمانی که حداقل 8 مارس.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot گفت: منظور “است و نه یک مستند یا رزمی قانون است.” داروخانه ها, مواد غذایی داستان ها و درمانگاه ها خواهد شد. فرودگاه باز خواهد بود و زباله جمع آوری خواهد شد.

کانکتیکات اقامت در خانه سفارش

در کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت روز جمعه اعلام کرد یک فرمان اجرایی کارگردانی تمام غیر ضروری کسب و کار و نه برای سود سازمان در دولت به منع همه در شخص توابع اگر آنها قادر به موثر 8 p. m. دوشنبه.

سفارش مانع کسب و کار ضروری مانند مراقبت های بهداشتی مواد غذایی, خدمات, اجرای قانون و مشابه بحرانی خدمات گفت: لمانت است که تماس خود را بخشنامه “ایمن ماندن در خانه بمانند.”

منظور توصیه می کند که مردم حفظ اجتماعی فاصله محدود کردن فضای فعالیت های تفریحی به غیر از تماس و محدود کردن استفاده از حمل و نقل عمومی به هنگامی که آن را کاملا ضروری است در میان موارد دیگر.

نقشه: آهنگ coronavirus شیوع بیماری در سراسر ایالات متحده و دولت خود را

اورگان اقامت در خانه سفارش

اورگان دولتی کیت قهوه ای در روز جمعه گفت: ساکنان به ماندن صفحه اصلی تماس با بخشنامه “هر دو یک منظور و یک آگاهی عمومی.”

“من کارگردانی Oregonians امشب به خانه ماندن برای سالم ماندن. اجتماعی فاصله به خوبی انجام می شود و زود انجام می شود می تواند زندگی را نجات دهد” براون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

پورتلند شهردار تد ویلر گفت: در توییتر در روز جمعه که او مشغول به کار بود با فرماندار و Multnomah County صندلی دبورا Kafoury به پیش نویس جزئیات سفارش بیش از آخر هفته. “این است که یک مستند” ویلر گفت: در پست. “این است که در خانه بماند مگر اینکه مطلقا لازم است به بیرون رفتن” نظم.”

دریافت روزانه COVID-19 روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای Coronavirus دیده بان

نیوجرسی, اقامت در خانه سفارش

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی روز شنبه اعلام کرد که او می تواند سفارش ساکنان به ماندن در خانه و موثر در 9 p. m. او همچنین لغو تجمعات از هر تعداد از جمله احزاب و مراسم عروسی و مراسم مذهبی.

“ما نیاز شما را به تنها ماندن در خانه” مورفی گفت. “ما باید به تغییر رفتار ما.”

مورفی گفت: محدودیت نمی خواهد تغییر “در هر زمان به زودی” و می تواند همچنان برای هفته ها یا ماه.

پنسیلوانیا بسته غیرضروری کسب و کار

پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام ولف دستور داد همه “غیر پایدار زندگی” کسب و کار نزدیک به پنج شنبه شب. او به این منظور پس از اعطا قدرت فوق العاده ای بر “اعلامیه فاجعه اضطراری مانند COVID-19.”

کمک: Mike Snider, ایالات متحده آمریکا امروز; اشلی Balcerzak, NorthJersey.com; بتنی برونر, The Columbus Dispatch; Greg Hilburn مونرو (La.) اخبار-Star; سارا Ladd, لویی (Ky.) پیک مجله.

دنبال فضل Hauck در توییتر @grace_hauck

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>