این مناطق در نزدیکی فورت خم به روز رسانی برنامه های خود را برای coronavirus

مدارس در هوستون بیشتر و به خصوص کسانی که در داخل و اطراف Fort Bend County, در حال تغییر رویکرد خود را به پتانسیل گسترش این کروناویروس جدید پس از یک مرد در 70s آزمایش مثبت برای این ویروس در روز چهارشنبه.

پرلند ISD و Lamar CISD مقامات اعلام کردند آنها را تعلیق مناطق حضور کامل قوانین باقی مانده از سال تحصیلی و تشخیص دانش آموزان که نمی هر گونه غیبت بین Aug. 15, 2019 و آغاز ماه مارس با تمایز به جای. هر دو خواست دانش آموزان و کارکنان به ماندن در خانه اگر آنها بیمار هستند به دستهای و برای ضد عفونی کردن همه چیز آنها را لمس کنند. Lamar CISD اشاره کرد که دولت قوانین مربوط به دانشجويان حضور در مدرسه هنوز هم اعمال می شود اما این حضور پزشکی شکننده دانش آموزان در نظر گرفته خواهد شد در یک مورد به مورد و بر اساس.

متولیان در فورت خم ISD و Lamar CISD در حال حاضر شده است با استفاده از بیمارستان های درجه تمیز کردن محصولات برای ضد عفونی دانشگاه های روزانه, با توجه به مناطق’ وب سایت و ادامه خواهد داد به انجام این کار. منطقه توییتی چند آهنگ ها دانش آموزان می توانند به مطمئن شوید که آنها دست خود را بشویید حداقل به مدت 20 ثانیه از جمله خودداری از “بچه کوسه.”

دانشجویان جدید امید به ثبت نام در فورت خم شدن و یا پرلند ISDs را از طریق یک فرآیند غربالگری که در آن یک پرستار مدرسه را بپرسید به یک سری از سوالات است. جدید دانش آموزان مجاز به شرکت در کلاس تا زمانی که آنها پاک هستند و توسط پرستار و مقامات بهداشت عمومی, مقامات منطقه نوشت.

Fort Bend ISD سرپرست چارلز Dupre در بیانیه ای گفت که این منطقه ادامه خواهد داد برای برگزاری کلاس و همه را در آینده راهنمایی در مورد مدرسه عملیات از بهداشت محلی مقامات.

“با که گفت, این منطقه آماده است برای کمک به خانواده هایی که نگرانی در مورد مدیریت سلامت و رفاه خود و خانواده به خصوص که در حال آماده شدن برای رخصتی بهار” Dupre نوشت.

Fort Bend ISD, پرلند ISD و چندین ولسوالی دیگر نیز راه اندازی وب سایت های اختصاص داده شده به خود را در حال تحول پاسخ به کروناویروس جدید شناخته شده به عنوان COVID-19. وب سایت را می توان با کلیک کردن بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

Alief ISD

آلوین ISD

Fort Bend ISD

کتی ISD

Lamar CISD

پرلند ISD

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>