این مردم هستند هوستون قهرمانان coronavirus همه گیر

گسترش رمان coronavirus در هوستون منطقه متوقف روزانه زندگی برای میلیون ها نفر از ساکنان.

هزاران نفر از کارگران گذاشته شده یا furloughed و بدانم که چگونه به اجاره. دانش آموزان دیده نمی همکلاسی های خود و یا معلمان برای هفته ها و در حال یادگیری از خانه برخی بدون دسترسی به اینترنت و یا کامپیوتر. شهروندان ارشد هستند و توجه به سازمان های غیر انتفاعی و کلیساها برای وعده غذایی بعدی خود را و بسیاری از کسانی که سازمان را مجبور به تقلا برای اصلاح عملیات خود را برای حفظ داوطلبان و امن است.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: شهرستان هریس معاون در شرایط بحرانی با توجه به نبرد با COVID-19

Houstonians می دانم بیشتر از آنچه در آن طول می کشد به گرد هم می آیند در طول یک رویداد فاجعه بار. در میان تمام این هرج و مرج شهرستان رهبران برنده جایزه سرآشپزها و آیکون های ورزشی هستند و فقط برخی از قابل توجه قهرمانان که پا تا به صفحه برای کمک به حفظ هوستون قوی در طول بیماری همه گیر.

با تشکر از او-B جمهور اسکات مک کللند معشوق مواد غذایی زنجیره ای و کارگران آن را تبدیل به قهرمانان گمنام این بیماری همه گیر. این شرکت آماده شد برای این ویروس ماه در پیش است و اجرا های مختلف اقدامات ایمنی برای حفظ کارکنان و مشتریان امن در حالی که همچنین نگه داشتن قفسه های ذخیره روزانه. او-ب پاسخ به همه گیر و حتی برخی از افراد مشهور در هیبت.

هوستون قوی: در اینجا چگونه برای کمک به هوستون در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

هنگامی که شیوع بیماری مجبور به بسته شدن رستوران ها در سراسر شهر بسیاری از مهمان نوازی کارگران چپ بدون یک کار. برنده جایزه هوستون آشپز و رستوران کریس چوپان کمک به جمع آوری کمک مالی برای مهمان نوازی از کارگران سراسر کشور با بحران سازمان امداد جنوبی دود بنیاد.

کشت هوستون ورزشکاران و ورزش legends باید پوسته هزار دلار برای سازمان های غیر انتفاعی و کارکنان بهداشت و درمان. اخیرا Astros پارچ جاستین Verlander متعهد از حقوق در طول ورزش shutdown به تلاش های امدادی. در ضمن Houston Texans را ساخته اند چند کمک های مالی از جمله $500,000 و 250.000 دلار از طرف McNair خانواده به هوستون بانک مواد غذایی و ادیان وزارت هوستون بیشتر وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و 50.000 دلار کمک های مالی به پسران و دختران باشگاه هوستون بیشتر و YMCA of Greater هوستون.

البته وجود جیم “تشک ماک” McIngvale صاحب گالری مبلمان طولانی تاسیس خود را به عنوان یک قهرمان برای شهرستان. هوستون آیکون در حال حاضر ارائه رایگان گرفتن و رفتن وعده های غذایی برای خانواده ها و سالمندان نیازمند در فروشگاه مبلمان. McIngvale همچنین ایجاد یک COVID-19 پاسخ سایت برای ساکنان به ارائه ایده های در مورد چگونه برای کمک به Houstonians نیاز در طول بحران.

از شجاع بیمارستان و بهداشت و درمان کارگران مبارزه COVID-19 در خط مقدم به مشهور است که در حال اهدای هزاران نفر به علل بزرگ به روزمره خوب سامری فقط تلاش برای قرض دادن یک دست این Houstonians شایسته به نام قهرمانان.

از طریق کلیک روی عکس های بالا به صورت هوستون قهرمانان در طول coronavirus همه گیر…

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>