این شهرستان هریس کد پستی ترین موارد تایید شده از COVID-19 تا کنون نشان داده

دو تا از, شهرستان هریس, شهرستان, کد پستی با کمترین تعداد از تایید COVID-19 موارد بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus واقع شده در نزدیکی وست هوستون و کتی منطقه با توجه به آخرین اطلاعات موجود از, شهرستان هریس, بهداشت عمومی.

اجتماعی فاصله ها و تلاش های دولت را به اقامت در خانه سفارش ثابت کرده اند برای کمک به کاهش سرعت گسترش این بیماری است. داده های جدید نشان می دهد تگزاس را 5,000 کمتر COVID-19 مرگ و میر ناشی از آنچه قبلا تخمین زده می شد هوستون کرونیکل گزارش شده است.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: این مناطق از شهرستان هریس در بالاترین خطر از coronavirus

آخرین شماره از هوستون کرونیکل داده تیم نشان می دهد هوستون منطقه تعداد در 7,285 با 128 مرگ و میر. روز شنبه مشخص شده روز سوم در یک ردیف وجود دارد coronavirus مربوط به مرگ و میر در داخل شهر هوستون شهردار سیلوستر ترنر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر.

با استفاده از تازه ترین اطلاعات در دسترس از شهرستان هریس, بهداشت عمومی, Chron.com وارد شده بالای 25 کد پستی با کمترین تایید تعداد COVID-19 موارد تا کنون. تعداد واقعی coronavirus موارد در منطقه نامشخص است با توجه به عدم تست کیت و دسترسی به سایت. برخی از کدهای پستی’ تعداد نیز ممکن است تحت تاثیر قرار با توجه به حضور آزمون سایت در آن مناطق.

آخرین: Houstonians عمومی مقامات واکنش نشان می دهند به لینا هیدلگو اجباری صورت پوشش سفارش

HCPH به روز رسانی شماره آن در موارد تایید شده در هر روز. اعداد به صورت زیپ کدهای ذکر شده در این داستان ها که از 4 p. m. روز شنبه, آوریل 22.

از طریق کلیک روی عکس بالا برای یک نگاه, شهرستان هریس کد پستی با کمترین تعداد موارد تایید شده تا کنون دستور داد از بالاترین به پایین ترین…

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>