این افراد مشهور پله تا برای کمک به ما در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس

منتشر شده

مشهور در سراسر جهان در حال اهدای وقت و پول خود را برای کمک به طرفداران اولین پاسخ دهندگان و دیگران نیاز به مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

از اهدا به مواد غذایی بانک ها برای راه اندازی سری سرگرم کننده در Instagram به دادن پول برای تحقیقات دارویی, این ستاره ها به دنبال برای یک کمی از خبر خوشحال.

John Krasinski آغاز یوتیوب مجموعه ای به نام “خبر خوب” برای حفظ پیروان خود را سرگرم با مثبت داستان است.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: Houston توسعه دهنده ارائه می دهد فضای انبار برای COVID-19 امداد تلاش

“خوبه همه, چگونه در مورد #SomeGoodNews! ارسال من این داستان را ساخته اند که شما احساس خوبی در این هفته و یا چیزهایی است که فقط به شما لبخند!” گفت: Krasinski در صدای جیر جیر.

در یک ویدیو ارسال شده به Instagram, Houston Astros پارچ جاستین Verlander و همسرش کیت آپتون اعلام کردند که با اهدای Verlander را حقوق برای سازمان های مختلف در هر هفته.

پس از اعلام کرد که او و 3 ساله پسر جیمسون هر دو آزمایش مثبت برای coronavirus صورتی گفت: در Instagram که او را دو $500,000 کمک های مالی برای کمک در مبارزه با COVID-19.

هوستون مشاهیر: هوستون شخصیت های تلویزیونی به اشتراک گذاری مورد علاقه خود را در رستوران ها برای pick-up, تحویل

جی جی وات و همسرش Kealia Ohai اهدا $350,000 به هوستون مواد غذایی بانک با توجه به سازمان است.

اپرا وینفری اعلام کرد در Instagram او خواهد بود اهدای 10 میلیون دلار برای مواد غذایی در امریکا صندوق برای کمک به کسانی که در مواجهه با مواد غذایی ناامنی است.

دیدن عکس های دیگر افراد مشهور کمک کردن در میان COVID-19 همه گیر

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>