اینها تنها کشور گزارش هیچ مورد از coronavirus

وجود دارد در حال حاضر تنها تعداد انگشت شماری از کشورها در سراسر جهان است که گزارش صفر coronavirus موارد — اگر چه این بدان معنا نیست که آنها واقعا هیچ ساکنان آلوده.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی وجود دارد یک دانش سطحی از سازمان ملل در سه قاره در صفر; هر کشور در اروپا گزارش کرده است حداقل هفت مورد از COVID-19 از جمله مقدس همراه با آمریکا و استرالیا.

متروک شهر: هواپیماهای بدون سرنشین عکس ها نشان می دهد خالی هوستون از آسمان در طول همه گیر

این کشور هنوز هم گزارش صفر COVID-19 موارد که از صبح روز دوشنبه عبارتند از:

آفریقا

— لسوتو

— کومور

اقیانوسیه

— جزایر مارشال

— میکرونزی

— نائورو

— کیریباتی

— پالائو

— ساموآ

— جزایر سلیمان

— تونگا

— تووالو

— وانواتو

آسیا

— کره شمالی

— تاجیکستان

— ترکمنستان

در HoustonChronicle.com: جدید کاغذ توالت? وزن آزاد.

البته به دلیل وجود دارد بود مشکوک در مورد برخی از این اعداد (یا فقدان آن). کره شمالی که مرز سهام با چین و کره جنوبی تقریبا قطعا موارد اما دیکتاتوری بعید است به فاش کردن میزان هر یک ممکن است شیوع. به طور مشابه, گزارش آمد در اواخر ماه مارس که ترکمنستان ممنوع اعلام کرده است دولت خود را کنترل رسانه ها از چاپ و یا گفت: “کوروناویروس” کشیده و سلامت بروشور در مورد COVID-19 از بیمارستان ها و مدارس و ادارات.

پرت و دور افتاده محل در اقیانوسیه هستند بیشتر احتمال دارد به راستی هیچ از موارد اگر چه مقامات در ساموآ آمریکا گفت NBC News آنها تا به حال هیچ قابلیت تست برای پردازش نمونه ها به احتمال زیاد یک سناریو مواجه با دیگر مکان های از راه دور بیش از حد. آنها با توسل به ارسال نمونه ها به مراکز کنترل بیماری ها در آتلانتا برای تجزیه و تحلیل.

بسیاری از جزیره کوچک ملت تحمیل دقیق دستورالعمل های مسافرت برای جلوگیری از بازدید کنندگان از سهوا آوردن COVID-19 همراه با آنها. نائورو جزیره در اقیانوس آرام با جمعیتی در حدود 10,000 بنا به گزارش ها به تازگی بیش از 150 گردشگران در سال, اما آنها به حالت تعلیق در اکثر پروازها در داخل و خارج از کشور به عنوان یک اقدام احتیاطی.

برای اکثر تا به روز جهانی coronavirus تعداد بازدید از این که صفحه فرود در اینجا.

بیشتر CORONAVIRUS پوشش:

Katie Boland ارشد دیجیتال ویرایشگر با SFGATE. ایمیل خود را: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>