این نام ریشه از هوستون یاد و خیابان ها و ساختمان ها و دیگر امکانات

هوستون تاریخ می رسد بازگشت به ماه اوت سال 1836 هنگامی که بنیانگذاران بایو شهرستان تاسیس آنچه که تبدیل به کلان شهر است که همه ما می دانیم و در امروز زندگی می کنند.

هر چند پس از 1836 بسیاری از مردم آمده اند و رفته اند در حالی که ترک علامت خود را در این شهر – که مهمترین آنها نام خود را.

شهرهای شهرستان: چگونه 21 هوستون حومه کردم نام خود را

از میلیون ها نفر از مردم است که باید به نام این شهرستان وجود دارد و چند آیکون ساخته شده است که از جمله تفاوت در فضای شهر فرهنگ است که برخی از هوستون ویژگی های نمادین نامگذاری شدند پس از آنها.

مطمئن شوید که وجود دارد آشکار هوستون ویژگی های مانند جورج بوش فرودگاه بین المللی و مرکز فضایی جانسون – که هر دو پس از نام رئیس جمهور سابق با قوی تگزاس روابط – اما آنچه در مورد اوت و جان کربی? یا جان و Dominique de Menil?

رفتن را از طریق تصاویر به صورت خودکار در بالا برای دیدن namesakes برخی از هوستون ترین مکان های نمادین و در ادامه به یاد بگیرند که چگونه هوستون محله رو نام خود را به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>