این بهترین NFL free agents هنوز هم در دسترس

به روز شده

تگزاسی ها در ایجاد نیاز های خود را زمانی که آنها برخورد DeAndre هاپکینز به کاردینالها برای در حال اجرا بازگشت دیوید جانسون و پیش نویس میدارد دوشنبه.

ناگهان تگزاسی’ No. 1 گیرنده است و بارها مجروح خواهد فولر. تگزاسی ها امضا عامل رایگان Randall Cobb در شب دوشنبه اما آنها هنوز هم نیاز به یک گیرنده.

جان مکلین را کیسه مراسلات پستی در تگزاس ورزشی ملت ایران: تگزاسی طرفداران دریچه پس از تکان دهنده هاپکینز تجارت

آنها قطعا آدرس گیرنده باید در پیش نویس اما هنوز هم وجود دارد در دسترس گیرنده در رایگان آژانس از جمله محلی امانوئل ساندرز که بازی در سوپر جام با 49ers فصل گذشته.

تگزاسی ها نیز به شدت نیاز به دیگری منتقل حمله کننده. بهترین موجود عبور متهور است که سابق تگزاس Jadeveon Clowney که بدیهی است که یک گزینه نیست.

جان مکلین در تگزاس ورزشی ملت ایران: DeAndre هاپکینز رفته است. چه بعدی برای تگزاسی?

پس از پرداختن به آن در سال گذشته پیش نویس تگزاسی ها ندارد و به عنوان خودنمایی نیاز در خط حمله اگر چه آنها می تواند به بهبود در گارد دارد و مناسب گارد گزینه های در بازار.

مرور از طریق عکس در بالای صفحه به صورت یک نگاهی به بالا رایگان عوامل هنوز در بازار و چه مقدار پول دیگر بالا نمایندگی رایگان دریافت کرده اند تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>