این 6 جدید ممکن است علائم کروناویروس, با توجه به CDC

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) اضافه شده به لیست خود را از COVID-19 علائم یکشنبه.

در علاوه بر این به تب و سرفه و تنگی نفس یا اشکال در تنفس ، CDC هشدار داد که لرز و تکان دادن مکرر با لرز و درد عضلانی و سردرد و گلو درد و جدید از دست دادن طعم و مزه یا بوی آن می تواند نشانه ای از coronavirus.

مبارز باز: فدرال آمریکا کوره در یادبود بازگشایی برای ناهار خوری سرویس در برابر هیدلگو سفارش

اگر شما تجربه هر یک از این نه علائم که ممکن است به نظر می رسد دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض ویروس شما می توانید با استفاده از CDC coronavirus خود-جستجوگر برای تعیین گام های بعدی برای درمان.

CDC گزارش این لیست نیست فراگیر, اما, به عنوان کسانی که تجربه کرده اند COVID-19 گزارش آرایه ای از علائم از خفیف تا شدید بیماری است.

برخی افراد گزارش کرده اند مسائل گوارشی مانند اسهال. دیگران را تجربه کرده اند بنفش و ورم انگشتان پا, شایع ترین ظاهر می شود در کودکان و بزرگسالان جوان لقب “COVID انگشتان پا است.”

برخی از پزشکان گزارش داده اند که این ویروس ممکن است باعث ناگهانی سکته مغزی در افراد جوان و میانسال.

اگر شما احساس بیمار CDC توصیه می کند که شما در خانه بمانند مگر اینکه شما در حال تجربه اورژانس علائم هشدار دهنده که حکم به توجه فوری پزشکی. این شامل مشکل در تنفس مداوم درد یا فشار در قفسه سینه جدید سردرگمی و یا عدم توانایی در بیدار مایل به آبی لب یا صورت.

این لیست از نشانه های توسعه به عنوان کارشناسان بهداشت و درمان ” درک تکامل می یابد با نزدیک به سه میلیون نفر در حال حاضر در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>