‘هیچ سحر و جادو مواد مخدر در خارج وجود دارد: آنچه مردم مسئول هستند گفت: در مورد کوروناویروس

واشنگتن – به عنوان coronavirus موارد گذشت 13,000 در ایالات متحده در روز پنج شنبه سیاستمداران دست و پنجه نرم چگونه برای مقابله با گسترش بیماری است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و اعضای کنگره کار می کرد برای کشف کردن بهترین راه برای کمک به آمریکایی ها و برای کاهش گسترش ویروس به عنوان مقامات دولتی همچنان به مقابله خود را با واقعیت جدید.

در اینجا برخی از نقل قول از روز شنبه بزرگترین داستان در COVID-19 شیوع و اخبار مردم نیاز به دانستن در مورد چیزهایی که در آن ایستاده است.

“ما باید مردم آمریکا را پشت’

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-KY., معرفی عظیم و تاریخی بسته محرک اقتصادی که شامل پرداخت های مستقیم از 1200 دلار به افراد و کمک به کسب و کار برای مقابله با سلامتی و اقتصادی آسیب از coronavirus.

“ما باید به مردم آمریکا را پشت” مک کانل گفت: در آمریکا هستند که به معرفی قانون.

بیشتر: جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد 1200 دلار پرداخت نقدی در coronavirus بسته نجات اقتصادی

عروسی زوج ها خواهد بود واجد شرایط برای $2,400 در کمک با اضافی $500 برای هر کودک.

کمک خواهد شروع تدریجی برای افراد با درآمد حداقل $75,000 و نمی خواهد در دسترس برای کسانی که با تنظیم درآمد ناخالص بالاتر از $99,000. کمک برای زوج مرحله پس از 150.000 دلار و در دسترس است برای کسانی که مشترک با درآمد بیش از $198,000.

مک کانل گفت: جمهوری خواهان شروع بحث با دموکرات ها همراه با مقامات دولت.

در یک بیانیه مشترک صادر شده در مدت کوتاهی پس از مک کانل در اطلاعیه ای رهبر اقلیت سنا چاک شومر و مجلس نانسی پلوسی گفت که بسته نمی کسب دموکرات پشتیبانی مگر اینکه آن را “اولویت و محافظت کارگران از جمله ممنوعیت دریافت کننده شرکت از خرید سهام پاداش مدیران و تخمگذار کردن کارگران است.”

NIH مدیر در coronavirus: ‘وجود دارد رفتن به یک جاده بسیار خشن در هفته ها و ماه های آینده ما است.’

‘هیچ سحر و جادو مواد مخدر وجود دارد’

در طول کنفرانس مطبوعاتی خود در روز پنج شنبه تهمت تبلیغ دو دارو در حال حاضر تجویز شده برای مقاصد دیگر است که او گفت: نشان داده اند “بالقوه” برای مبارزه با کروناویروس.

اما Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در تضاد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در طی یک مصاحبه در سی ان ان جمعه شب. Fauci گم شده بود از روز پنجشنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

“وجود دارد هیچ سحر و جادو مواد مخدر در خارج وجود دارد در حال حاضر,” او گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد تهمت توضیحات تماس با مواد مخدر به عنوان “بازی را تغییر دهند.”

“وجود دارد هیچ اثبات بی خطر و موثر درمان برای coronavirus” Fauci گفت. “این بدان معنا نیست که ما قصد داریم به انجام همه چیز ما می توانیم به چیزهایی که حتی یک اشاره از اثر بخشی بیشتر به راحتی در دسترس است.”

FDA کمیسر Stephen هان نیز محتاط تر در نظر خود را در مورد این دو دارو با رئیس جمهور صحبت کرد: هیدروکسی کلروکین استفاده می شود برای درمان مالاریا و ضد ویروسی داروی remdesivir گفته او “بزرگ امید” اما “امید کاذب.”

Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن لغو G-7 در اجلاس سران در کمپ دیوید; مک کانل معرفی بسته محرک – به روز رسانی زنده

مالاریا, داروی هان گفت: می توان تست شده در “مراقبت دلسوزانه” موارد بسیار بیمار بیماران خارج از عادی محاکمه. فراتر از آن, او گفت:, و استفاده از آن برای coronavirus نیاز “بزرگ عملی کارآزمایی بالینی است.” در remdesivir او گفت: “ما نیاز به واقع می دانم که در مورد ایمنی و اثربخشی.”

“ما خواهد شد بحث در مورد تمام گزینه های’

پس از دو قانونگذاران آزمایش مثبت برای COVID-19 بیش از یک دوجین از نمایندگان مجلس رفت و به خود شده است.

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer گفت دیگر آمریکا در یک نامه روز شنبه که قانونگذاران خواهد ماند در یک زنگ تفریح تا بعد coronavirus کمک های اضطراری بسته آماده بود و نیاز به رای دادند.

Hoyer اذعان جدید وجود دارد نگرانی از نمایندگان مجلس پس از مظنونان حمله به دانشگاه ماریو دیاز-Balart R-Fla., و بن McAdams, D-یوتا اعلام کرد که آزمایش مثبت است.

فراوانی از احتیاط’: چند قانونگذاران خود قرنطینه از ترس از تماس با کروناویروس

Hoyer گفت: تغییرات صورت گرفته در حال کار کردن برای جلوگیری از جرم گروه از رای دادن در همان زمان در کف خانه.

Hoyer افزود: “هیچ تصمیم گیری شده که دقیقا این تغییرات خواهد بود اما ما خواهد شد بحث در مورد تمام گزینه های. پس از مشاوره با اعضای ما و تصمیم گیری چگونه ما ادامه خواهد ما را متوجه به اعضای خوب پیش از هر رای.”

ایده تغییر بنیادی قوانین کنگره اجازه رای دادن از مکان های از راه دور به جای همه با هم تبدیل به یک جدی گزاره در یک بدن است که به خود می بالد در زیر زمان افتخار آداب و رسوم.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه کرده است افراد مسن تر از 60-جلوگیری از جمعیت زیادی. متوسط سن 63 در سنا و 58 در خانه.

’56 درصد از جمعیت ما… آلوده می شود’

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پروژه بیش از نیمی از دولت را 40 میلیون نفر می تواند قرارداد coronavirus در بعد از هشت هفته.

“ما پروژه که حدود 56 درصد از جمعیت ما -25.5 میلیون نفر — را با آلوده این ویروس بیش از هشت هفته دوره” Newsom نوشت: در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای امن فدرال منابع برای دولت است.

Coronavirus: 25.5 میلیون کالیفرنیا می تواند تبدیل به یکی از آلوده Newsom می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن

در پس از آن نامه ای به رهبران کنگره در روز پنج شنبه Newsom گفت: کالیفرنیا به احتمال زیاد نیاز به بیش از 1 میلیارد دلار در کمک های فدرال به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در دولت همچنان به ضرب.

شده اند وجود دارد حداقل 958 موارد تایید شده در کالیفرنیا با 19 مرگ و میر.

Newsom اضافه شده است که در کالیفرنیا نیاز قابل توجهی کمک های فدرال برای ارائه مراقبت های بهداشتی به مردم این پروژه قرارداد ممکن coronavirus و از او پرسید: نیروی دریایی ایالات متحده استقرار آن USNS Mercy Hospital کشتی “برای کمک به خارج کردن [کالیفرنیا] زمان سیستم تحویل مراقبت های بهداشتی در لس آنجلس” در حالی که در مقایسه با تراکم جمعیت به شهر نیویورک پس از پنتاگون اعلام کرد این ارسال یک کشتی بیمارستانی است که می تواند نگه دارید تا 1000 تخت برای شهر نیویورک بندر.

“من می خواهم لرزش دست خود را, اما من قرار نیست به انجام این کار است’

مغلوب ساختن پیشی جستن معرفی FDA کمیسر Stephen هان در طی یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید سهشنبه اما گفت: سلام باقی خواهد ماند کلامی تنها.

“من می خواهم لرزش دست خود را, اما من قرار نیست برای انجام این کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

جدید اعلامیه برای تکان دادن دست آمده روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت انتقاد برای مدل سازی “اجتماعی فاصله” کارشناسان پزشکی گفت: لازم است برای جلوگیری از سرایت.

بیشتر: تهمت می لرزد چند مهمانان دست در coronavirus کنفرانس مطبوعاتی با وجود تکرار مشاوره به

پس از اعلام ملی اضطراری برای مبارزه با شیوع کروناویروس جمعه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن را تکان داد دست در دست یک سری از مدیران شرکت پس از هر یک از آنها ساخته شده است اظهارات در کاخ سفید تریبون – با وجود تکرار مشاوره از خود کارشناسان بهداشت عمومی در برابر چنین تماس بگیرید.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه کرده است آمریکایی ها برای جلوگیری از دست دادن با افراد دیگر و همچنین برای جلوگیری از “بالا-سطوح تماس در اماکن عمومی – دکمه های آسانسور, درب, دستگیره های نرده” و غیره.

کمک: Ledyard پادشاه نیکلاس وو Christal هیز مورین Groppe جان Fritze, Deidre Shesgreen. سام Metz پالم اسپرینگز آفتاب صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>