وجود یک نشانه جدید از coronavirus پزشکان می گویند: از دست دادن ناگهانی بو یا طعم

از دست دادن حس بویایی و یا چشایی ممکن است نشانه ای از COVID-19 گروه پزشکی به نمایندگی از گوش و حلق و بینی و متخصصان هشدار داده اند.

با استناد به تعداد فزاینده ای از موارد در سراسر جهان, the American Academy of Otolaryngology – Head and Neck Surgery و گوش و حلق و انگلستان هر یک از هشدارهای صادر شده در مورد بیمارانی که آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید با تنها نشانه ای که از دست رفته و یا تغییر حس بویایی و یا چشایی.

“شواهد است که به سرعت در حال جمع آوری از سایت ها در سراسر جهان است که anosmia و اختلال چشايی در فاصله قابل توجهی علائم مرتبط با COVID-19 pandemic,” the American Academy of Otolaryngology – Head and Neck Surgery نوشت: در بیانیه ای.

Anosmia از دست دادن بویایی در حالی که اختلال چشايی در فاصله یک تغییر حس چشایی.

کره جنوبی و چین و ایتالیا باید تمام گزارش “تعداد قابل توجهی” از شناخته شده COVID-19 بيمار از دست رفته و یا کاهش حس بویایی, با توجه به بیانیه مشترک توسط کلر هاپکینز رئیس جمهور از Rhinological جامعه و Nirmal کومار رئیس جمهور گوش و حلق و انگلستان است.

“در آلمان گزارش شده است که بیش از 2 در 3 مورد تأیید کرده اند anosmia. در کره جنوبی که در آن تست شده است گسترده تر از 30% از بیماران آزمایش مثبت داشته اند anosmia به عنوان عمده خود را ارائه علامت در غیر این صورت موارد خفیف” آنها نوشت.

زنده به روز رسانی: آنچه در حال حاضر در مورد کوروناویروس امروز

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای خبرنامه ما در حال حاضر.

The American Academy of Otolaryngology – Head and Neck Surgery توصیه می شود که این علائم باید به این فهرست اضافه شده برای غربالگری بیماران ممکن است COVID-19 عفونت و گوش و حلق و انگلستان گفت: این علائم باید سیگنال را به متخصصان مراقبت های بهداشتی درمان یک بیمار برای فصل کامل تجهیزات حفاظت شخصی.

در حالی که یکی دیگر از عفونت های ویروسی و یا آلرژی فصلی می تواند باعث از دست دادن بو یا طعم تجربه بدون علائم دیگر بیماری های تنفسی حکم “توجه جدی برای خود انزوا و تست از این افراد” در آمریکا خبر داد.

برخی از بیماران تجربه کرده اند این علائم در اوایل COVID-19 بیماری در حالی که دیگران آن را تجربه می کنند بیشتر به بیماری با توجه به Dr. James C. Denneny III معاون اجرایی رئیس جمهور و مدیر عامل American Academy of Otolaryngology – Head and Neck Surgery.

“علائم به وضوح به عنوان مشترک به عنوان سرفه و تب و تنگی نفس, اما در صورت عدم وجود یک علت شناخته شده برای بوی اختلال این علامت ممکن است اضافی شناسه برای بیماران آلوده گفت:” ایالات متحده آمریکا امروز در بیانیه ای.

‘این ویروس فقط کیت کامل و caboodle’: COVID-19 علائم می تواند همه یا هیچ

نوئل رویز, 27 اولین تجربه 101-درجه تب آن فروکش کرد و پس از حدود یک روز. در عرض شش روز هر چند سردرد و سرفه توسعه یافته به جدی تر علائم با درد قفسه سینه خستگی شدید و عدم توانایی در گرفتن نفس خود را.

“من واقعا نمی توانست یک نفس عمیق بکشید من احساس نمی مانند من تا به حال به اندازه کافی هوا را در ریه های من,” او گفت:.

اما رویز تا به حال یکی دیگر از مجموعه ای از علائم است: “من از دست داده و طعم و مزه غذا نیست, اشتها آور, من نمی تواند بوی هر چیزی است.”

با آنفلوآنزای فصلی بیماران می تواند تجربه یک خوشه به عنوان علائم بیماری آغاز می شود, از جمله سرفه و تب و گرفتگی خستگی و از دست دادن بو و یا طعم و مزه به گفته دکتر گرگوری Levitin یک گوش در نیویورک چشم و گوش درمانگاه از کوه سینا.

“آنچه که بیشتر غیر معمول در مورد این یافته جدید است که از دست دادن بویایی و یا چشایی تنها ارائه علامت در یک گروه از بیماران با سن کمتر از 40 که در نهایت آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس” Levitin نوشت: در یک ایمیل به ایالات متحده آمریکا امروز.

رودی Gobert یوتا جاز مرکز که تست مثبت برای coronavirus نزدیک به دو هفته پیش در توئیتر خود نوشت که او از دست داد حس خود را از طعم و بوی نوشتن “شده اند قادر به بوی هر چیزی برای چهار روز گذشته.”

با توجه به Denneny و Levitin آسیب به اعصاب در نیروی دریایی حفره اعتقاد بر این است که به علت anosmia.

“معلوم نیست که آیا این به خاطر مستقیم آسیب یا تورم اما نشانه ای از anosmia از یک بیماری ویروسی است که به طور معمول ناگهانی می کند و اغلب در پاسخ به درمان با استروئیدها یا داروهای ضد ویروسی,” Levitin اضافه شده است.

چه coronavirus را به بدن شما ؟ همه چیز به دانستن در مورد روند عفونت

در حالی که از دست دادن بو و یا طعم و مزه می تواند بر کیفیت زندگی بیمار را نیز می تواند جدی داده شده است که آن را مانع توانایی خود را برای تشخیص احتمالا خطرناک بو مانند نشت گاز, او گفت:.

Denneny گفت: بیماران می تواند در بهبود حس بویایی به طور کامل و برای همیشه آن را از دست بدهند و یا زمین در هر نقطه در میان است.

“در حالی که آن است که خیلی زود برای تعیین بیماران مبتلا COVID-19 بهبود می یابند با توجه به آنچه ما می دانیم این امر می تواند معقول و منطقی به این امید که آنها را به عنوان به خوبی به عنوان بيماران مبتلا به آنفلوآنزای فصلی در سال گذشته” Levitin اضافه شده است.

کمک: الیزابت Weise

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز رایان میلر در توییتر @RyanW_Miller

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>