جنگل’ Noel هانسن بازنشسته پس از موفقیت حرفه ای

زمان فقط حق را برای Noel هانسن.

جنگل’ دختران صلیب کشور و پیگیری و زمینه مربی رسما بازنشسته از این حرفه پس از بیش از سه دهه است. هانسن صرف 17 سال گذشته با بانوی Highlanders پیشرو برنامه های خود را به انبوه تیمی و فردی تمجید.

هانسن 63 و همسرش استلا طرح به حرکت و نزدیک به نشویل منطقه ای که در آن دختر خود مارینا حل و فصل است. خانواده عامل اصلی در تصمیم گیری خود را و او آماده بود به تماس بعد از یک کار طولانی. به عنوان او را از مراحل پایین را از پست خود هانسن در پشت برگ یک میراث است که می رود فراتر از تمام کسانی که براق مدال ورزشکاران خود را به دست آورد.

“من به مربی برخی واقعا زیبا و ورزشکاران” هانسن گفت. “آن هم از نوع واقعا من مجبور به بازی من در بسیاری از راه های به سعی کنید برای تبدیل شدن به یک مربی بهتر برای ورزشکاران است. من تا به حال فوق العاده دستیاران و کل فرایند به من نگاه بر روی آن و من احساس می کنم بسیار خوش شانس به اینجا آمده اند و مربی به عنوان طولانی به عنوان من.”

Juris سبز که منجر شده است فوق العاده-موفق پسران تیم در جنگل را برای هانسن.

هانسن شروع مربیگری در دانشگاه کانزاس به عنوان یک فارغ التحصیل دستیار در اواسط 80s در ابتدا پس از گام گذاشتن در یک حرفه ای در کسب و کار. او سپس به استخدام جیم Streety در نیو برونفلس دبیرستان در سال 1988 منجر به دختران و پسران صلیب کشور برنامه های خود را. او همچنین سر دختران مسیر مربی.

“من متوجه شدم که من مایل به صرف بقیه زندگی من در یک دفتر” گفت: هانسن بود که یک دانش آموز-ورزشکار کردم و مدرک کارشناسی خود را در دانشگاه تگزاس. “من دوست داشتم در حال اجرا — هنوز هم دوست دارم در حال اجرا است. من واقعا خوشحالم که من ساخته شده است که تصمیم خروج از کسب و کار جهانی و قادر بودن به مربی است.”

هانسن به حال تن از موفقیت در نیو برونفلس منجر دختران کشور عبور برنامه برای سه دوره متوالی کلاس 4A مسابقات قهرمانی کشور از سال 1993 تا 1995. او همچنین هدایت دختران به یک مسیر دولت عنوان در سال 1996. بین این دو ورزش, دختران و پسران خود را در برنامه های برنده 15 منطقه عنوان و پنج منطقه عنوان.

هانسن وارد جنگل در سال 2003. این مدرسه در حال حاضر به یک شهرت قوی برای عبور از کشور و پیگیری به دلیل مربی افسانه ای دن سبز و چه پسران خود را در تیم انجام شده اما این دختران تلاش شد برخی از زمانی که او در زمان کمر. هانسن گفت: حرکت مفید برای بسیاری از دلایل.

“جنگل تا به حال بسیاری از چیزهایی که شما دنبال آن هستید,” او گفت:. “آن را به حال بزرگ اجتماعی و اقتصادی بالقوه وجود دارد و کسانی که بچه ها واقعا علاقه مند به عالی. من بسیار علاقه مند به درگیر شدن با آن است. پسر من (لوقا) تا به حال فقط به پایان رسید خود را از سال دوم دبیرستان به بالا می خواستم به پایین آمده و اطراف آن نوع از دوندگان را به عنوان به خوبی. این نوع برنده-برنده وضعیت برای ما است.”

برجسته هانسن مربیگری تصدی در جنگل آمد و در سال 2008 زمانی که تیم خود را برنده این کلاس 5A قهرمانی کشور. او نام مربی سال توسط تگزاس صلیب کشور مربیان کانون که فصل. برنامه های خود را برنده هشت منطقه عنوان چهار منطقه ای عنوان و واجد شرایط برای دولت 13 سال متوالی در یک نقطه.

هانسن آهنگ تیم هم مقدار زیادی از برنده گرفتن 14 مستقیم district عناوین در غالب کشش. این تیم همچنین از اختصاص پنج منطقه ای عنوان و پنج بالا-هفت پس از اتمام در دولت است. هانسن بود به نام ساحل خلیج فارس آهنگ مربیان کانون مربی سال در سال 2009 و 2013.

هانسن ذکر شده چند تن از دستیاران او — کریستین Saldana, Gary Madore جیمی جرثقیل و دیگران — که به دختران آهنگ برنامه موفق است. او همچنین اعتبار قوی تقویت کننده باشگاه و حمایت پدر و مادر که داوطلب وقت و انرژی خود را به میزبانی سالانه جمعه شب چراغ صلیب کشور رویداد در جنگل در ابتدای هر فصل است. که برآورده شده است به شدت تبلیغ در طول سال برای آن مهمان نوازی و نخبگان در سطح رقابت در سراسر کشور.

“در مسیر ما تا به حال بزرگ دستیار مربیان بودند که علاقه مند به کمک به آن دسته از دختران عالی,” هانسن گفت. “این واقعا یک چیز سرگرم کننده به تماشای رخ می دهد در طول سال است.”

هانسن گفت: دوندگان مانند شریل بهار, سارا اندروز, کتی ویلارد مدی McLellan و لورد ویوس بودند در کلام رهبری صلیب کشور برنامه. او همچنین به ذکر چند آهنگ ورزشکاران — Ellyana طولانی کریستین شولتز, موسسه خیریه, توماس, Teesa Mpagi, اماتور لیندزی و جاستین Charbonnet — که نقش های کلیدی.

“فقط وجود دارد بسیاری از مردم من می دانم من قصد دارم برای فراموش کردن برخی از” هانسن گفت. “فقط یک مقدار زیادی از دختران است. آنها فوق العاده بودند هم تیمی در بیشتر قسمت ها, و آن را واقعا تجربه خوبی است. من واقعا لذت می برد مربیگری جنبه های آن — تماشای کودکان و نوجوانان می آیند و فقط بهبود در طول سال. من لذت می برد برنده بخشی از آن بیش از حد و رقابت اما من لذت بردن از دیدن آنها را از طریق فرایند و رسیدگی به چیزهایی که نوجوانان و سالمندان آنها هرگز نمی تواند انجام دهد به عنوان دانشجویان سال اول و رشته.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>