جنگل’ Kassidy آشپزی سارا بیکن برنده همگام ساز طلا در FINA شیرجه دیدار

منتشر شده

2016, المپیک Kassidy طبخ از جنگل و سارا بیکن از دانشگاه مینه سوتا برنده دوم متوالی پایانی جایزه بزرگ زنان 3 متر همگام مدال طلا یکشنبه در روستوک آلمان.

طبخ و بیکن که همچنین برنده جایزه بزرگ عنوان آخر هفته گذشته در مادرید بود, 287.01 نقاط منجر به ویکتوریا Kesar و آنا Pysmenska اوکراین با 284.64. برتر چینی غواصان رقابت نیست چون از سفر از محدودیت های ناشی از شیوع کروناویروس.

طبخ و بیکن بعدی خواهد شد رقابت در سطح بین المللی در ماه آوریل در جام جهانی رویداد در توکیو که در آن آنها امید به واجد شرایط برای ایالات متحده برای همگام ساز اسکله در سال 2020 المپیک.

“این دو گذشته مسابقات. داشتن دور آمده با دو مدال طلا در این رویداد واقعا مجموعه ما به خوبی به انجام بهترین ما می توانیم در جام جهانی” کوک گفت: ایالات متحده آمریکا غواصی “این بوده است من برای اولین بار مسابقات بین المللی پس از سال 2016 المپیک ریو بنابراین خارج وجود دارد و احساس کسانی که اعصاب و رقابت در برابر کشورهای مختلف و گرفتن که دوباره احساس بود واقعا برای من مهم است.”

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>