جنگل’ درو Romo خانههای گلی خالی تصمیم پس از پیش نویس توسط رشته کوه های راکی

این نبوده است, ارشد سال به خود جلب کرد Romo پیش بینی.

رویاهای عمل بالا بردن را کرده جایزه قهرمانی در دل الماس نقش برآب شد پس از تنها دو هفته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس توقیف دبیرستان بیس بال. دولت مسابقات خواهد شده اند این آخر هفته در راوند راک, اما به جای Romo و هم تیمی های خود در خانه هستند.

با وجود آن ناامیدی Romo و کل Highlanders برنامه تا به حال چیز دیگری به جشن چهارشنبه. با استعداد سوئیچ-ضربه گیر شد, سومین دور اول انتخاب کنید در مدرسه تاریخچه زمانی که رشته کوه های راکی کلرادو انتخاب او 35th کلی (جبرانی) در لیگ اصلی بیس بال پیش نویس است.

“ما در تماس بودند (با رشته کوه های راکی) زیادی” Romo گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در روز پنج شنبه بعد از ظهر. “من و خانواده ام ما تا به حال واقعا احساس خوبی در مورد رشته کوه های راکی. ما عاشق این سازمان ما انجام بسیاری از تحقیقات و ما واقعا احساس خوبی در مورد رشته کوه های راکی.

اختصاص جایزه امضای ارزش برای Romo را انتخاب حدود 2.1 میلیون نفر است. او همچنین دارای گزینه ای از ادامه کار خود را در سطح دانشگاهی پس از امضای قرارداد با LSU در ماه نوامبر گذشته. از بعد از ظهر پنجشنبه هیچ یک از مقامات رسمی تصمیم گیری ساخته شده بود اما Romo است بحث در مورد آینده خود را با حق رای دادن.

Romo است که عضو یک گروه بسیار تبلیغ جذب کلاس برای LSU و مربی پل Mainieri. ببر’ کلاس چهارم را در کشور کامل بازی با پنج بازیکن از بالای 100. Romo تنها بازیکن از LSU ورودی و یا در حال حاضر با برنامه به پیش نویس در اولین روز از پیش نویس چهار شنبه.

“من متعهد به LSU برای چند سال در حال حاضر” Romo گفت. “آنها بهترین برنامه در کشور — بزرگترین مربیان در کشور آن را بزرگترین برنامه بهترین فن پایه. آن است که یک گزینه به نوبه خود پایین اما من بسیار سپاسگزار برای همه چیز آنها برای من انجام می شود. همه مربیان شده اند بسیار مهربان نسبت به من و آنها بوده ام.”

Romo می پیوندد Kyle Drabek (2006) و جیمسون Taillon (2010) به عنوان Highlanders انتخاب شده در دور باز است. Drabek ace از جنگل’ حالت دوم قهرمانی تیم گرفته شد 18 به طور کلی با فیلیز. Taillon که توسعه یافته به یک جامد استارت در رشته بود که در شماره 2 به طور کلی انتخاب به دزدان دریایی است.

جنگل مربی ران ایستمن که همچنین مربی Drabek و Taillon گفت: Romo نامحدود بالقوه است.

“او چک تمام جعبه با لمس از آنچه شما می خواهید در یک شکارچی” او گفت:. “نه تنها او را به نخبگان مدافع با نخبگان بازوی او می اندازد به عنوان خوب به عنوان کسی. او دسته کوزه واقعا خوب است. دو سال گذشته آن را قطعا مانند در اختیار داشتن یک مربی در این زمینه است که آنچه شما می خواهید از خود جالب توجه است. او کنترل بازی در پشت صفحه در یک سطح بسیار بالا است.”

Romo اولیه بازی زمین زیر کشت و هنگامی که او جوان تر بود اما انتقال به گیرنده به طور طبیعی آمد. این تغییر قطعا سود سهام پرداخت می شود.

“نه تنها بسیاری از مردم آن را انجام دهید” Romo گفت. “ابتلا به یک خرد کردن و من دوست دارم همه کار سخت است که با آن می آید. اگر شما به ویترین به عنوان شما در حال رشد وجود دارد 50 shortstops, 50 outfielders و پس از آن هفت یا هشت فو. برای من, آن را واقعا آسان برای ایستادگی و از آن ساخته شده بسیاری از حس برای من. من فقط دوست دارم آن را انجام می دهند.”

برخی سراغ گزارش سوال Romo را توهین آمیز قابلیت اما ایستمن گفت: نباید یک نگرانی است.

“او آمار در سطح بسیار بالا برای ما,” او گفت:. “من فکر می کنم او برای رفتن به ادامه انجام این کار به خوبی ادبانه. تا آنجا که رهبری و ناملموس به عنوان آنجا که مراقبت از کسب و کار در اتاق وزن و در کلاس درس او وجود دارد با برخی از بهترین ما تا به حال برای اطمینان حاصل کنید.”

Romo بود چهار سال استارت در طول زمان خود را در جنگل. او پشت سر هم بر روی صحنه به عنوان یک دانشجوی سال اول پیشرو در این تیم با یک .405 طور متوسط پنبه حلاجی شده. او ضربه زد .326 به عنوان یک دانشجوی سال دوم و شروع به پریدن کرد به بالا و به .397 فصل گذشته. Romo نامگذاری شد پیک دفاعی MVP به عنوان یک کاربر پس از ارسال .993 فیلدینگ درصد و درو کردن 11 خواهد بود-پایگاه stealers. وی همچنین از جمع آوری 17 دو برابر چهار خانه اجرا می شود و 35 RBIs در صفحه عنوان the Highlanders پیشرفته به منطقه ای نیمه نهایی.

Romo صرف بخشی از دوران کودکی خود را در سن آنتونیو قبل از حرکت به سمت جنگل. او به خاطر بت قرار دادن جنگل’ 2013 مسابقات قهرمانی کشور تیم و تمایل به بازی برای ایستمن. رویایی که به ثمر رسید و در حال حاضر او در حال خروج از برنامه به عنوان یکی از بهترین تا کنون هیچ شکارچی سبز و قرمز است.

“این سخت بود که قادر به پایان دبیرستان من حرفه ای اما من بسیار سپاسگزار برای همه خاطرات و همه کار سخت است که من را با تمام مربیان و هم تیمی های من در جنگل” Romo گفت. “این چند ماه گذشته من بزرگ سرود شده ‘کنترل آنچه که شما می توانید کنترل است.’ من شاهد بوده ام این را به عنوان یک فرصت برای کار سخت بالا بردن بازی من و خودم جدا از رقابت است. من فقط انجام همه چیز را من می توانم به طوری که یک بار بیس بال شروع می شود به بالا من قصد دارم به آماده فقط پس از آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>