غرب – تنر میدان ایستاده بود در نزدیکی midcourt و بخور آبی تسمه یا طناب نمایش مدال طلا در اطراف گردن خود را از بازیکنان و مربیان است. او به پایان رسید هر تعامل با قوی در آغوش.

شور و شوق خود را در تیم مشهود بود در آن لحظات. آن را نیز آشکار در قبل و دو ساعت.

جنگل مسیحی آکادمی شده بود برتر تیم در این دولت تمام شود. رزمندگان ساخته شده رسمی که روز شنبه در غرب دبیرستان با توجهی عملکرد.

پس از درد و رنج دردناک از دست دادن اضافه کاری در دولت بازی مسابقات قهرمانی فصل گذشته رزمندگان در بر داشت رستگاری با 68-50 پیروزی بر کالیویل میثاق در TAPPS کلاس 4A عنوان بازی.

“در سال گذشته صدمه دیده است — آن را صدمه دیده بد” درست گفت. “این واقعا بدبو است که کسی برای رفتن به صفحه اصلی از دست دادن اما ما قطعا خوشحالم که در این موقعیت. این هدف برای ما. ما می دانستیم که ما تا به حال استعداد و ما می دانستیم که ما تا به حال مربیگری کارکنان به آن انجام می شود. این فقط یک احساس شگفت انگیز. آن را تقریبا به یک تسکین چون ما شماره 1 تیم در تمام طول سال و ما نوع از انتظار بود ،

پیروزی مشخص شده دوم مسابقات قهرمانی کشور در سه سال برای TWCA. رزمندگان ساخته شده اند متوالی دولت مسابقات ظاهر پس زمینه در زمان کمر و باید در مسابقات قهرمانی تقلا سه سال راست.

این پیروزی همچنین مشخص ششم مسابقات قهرمانی کشور برای این برنامه بیش از گذشته 12 فصل است. رزمندگان همچنین موفق به کسب عناوین در سال 2008, 2009, 2011 و 2012.

ارشد گارد Bakari LaStrap به پایان رسید و با یک بازی-بالا 21 امتیاز به رهبری رزمندگان (27-6). تاریخ و گارد آستین Benigni ریخت و در 20 امتیاز و ارشد رو به جلو تاکر Nooe اضافه شده 10. LaStrap, Benigni, Nooe و ارشد لوقا منسفیلد انتخاب شدند به تمام مسابقات تیم LaStrap دریافت مدال خود را در میان “MVP” سرودهای از جمعیت است.

“در طی این سال ما برنامه ریزی شده بر روی اینجا بودن” گفت: LaStrap که یک نامزد برای بچه ها V. لوئیس جایزه دست به بازیکن برتر در هوستون بیشتر در هر فصل. “در بسیاری از احساسات ما هفت سالمندان با بسیاری از بلوغ است. این فقط عشق است. من فقط واقعا نمی توانید آن را توضیح دهید.”

TWCA هدر رفته هیچ زمان ایجاد یک فرمانده اولیه منجر شود. رزمندگان گل اول نه امتیاز از این بازی و رهبری 14 عنوان بسیاری از در باز سه ماهه. TWCA شد, تنومند, دفاعی, برگزاری, خانمها بالغ (27-9) بدون یک شات ساخته شده تا 3:06 خوانده شده را علامت.

“من فکر می کنم آن بود unselfishness ما با آمد گفت:” منسفیلد شده است که با این برنامه تمام چهار سال است. “توپ در حال حرکت بود ما بودند هدف قرار دادن عکس و هر کس ژل با هم.”

میثاق قطع منجر به نه امتیاز با 5:50 در ساعت در سه ماهه دوم اما این است که به عنوان نزدیک به عنوان Cougars را دریافت کنید. LaStrap میخ 3-اشاره گر از جناح راست به رزمندگان 29-14 سرب با 4:01 باقی مانده است. TWCA نگهداری راحت حاشیه طریق بقیه دوره و راه می رفت به اتاق قفل با یک 34-20 مزیت است.

“هر سه ماهه امروز پیام ما به برنده اول دو دقیقه و من فکر می کنم آنها که” درست گفت. “دفاع بی عیب و نقص بود. برای ما این پیام است که همیشه دفاع منجر به جرم. این ما را قادر به دریافت و اجرا شود و ما به برخی از 3s زود است. گرفتن یک منجر شد بخشی از برنامه بازی چون ما می دانستیم (میثاق) خواهد بود دشوار پایین کشش خود را خوب بورس است.”

رزمندگان رفتم جلو با به عنوان بسیاری از 20 امتیاز در سه ماهه سوم و همین در چهارمین آنها به عنوان cruised به پیروزی است. برجسته از مسابقه آمد و با فقط 1:09 باقی مانده به عنوان منسفیلد زد دادگاه در انتقال و پرتاب توپ به عقب مدیره به LaStrap. ارشد گارد گرفتار توپ mid-air, به پایان رسید و با تاکید بر یک دست غوطه دادن.

“این دیوانه” LaStrap با لبخند گفت:.” که پسر من از سال دوم. آن را به پایان برساند با او پرتاب کمک به — او آن را انداخت و من برای رفتن به آن را دریافت. من نمی توانم تشکر از پسر من به اندازه کافی. که نوع مانند بسکتبال خدایان من می گویند. آن نوشته شده بود کاملا مرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im