‘عجیب ترین چیزی که در حال رشد است این دست انداز توسط خودتان’: آنچه بارداری هستند و مانند یک بیماری همه گیر

Dianna پینتو کنکورد واقع در کالیفرنیا است به هنگام تولد اولین فرزند او تنها چند روز پس از یک پناهگاه در محل سفارش صادر شد برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

پینتو تحویل در قیصر Permanente بیمارستان در ولنوت کریک و تولد او آشکار شد که برخی از انجام طولانی مدت 36 ساعت کار در سزارين. بیمارستان ها به طور معمول اجازه می دهد تا زنان برای استقبال از مهمانان متعدد در کارگر خود را—از جمله دوستان و خانواده و ماما یا doula و البته همسران و شرکای تجاری به ارائه پشتیبانی از گرفتن عکس و به اشتراک گذاشتن تجربه.

تفکیک از موارد: کد پستی اطلاعات کمک به شهرستان هریس ساکنان تعیین coronavirus موارد در محله

در سن coronavirus بیمارستان ها اجازه تنها یک مهمان. پینتو را انتخاب کرد ،

هنگامی که او به نظر می رسد در هنگام تولد او views آن را از طریق یک لنز از خوش بینی. “در ابتدا ما در مورد صحبت کرده بود که مایل به آن بود و تنها من و شوهرم در اتاق زایمان” او گفت:. “پناهگاه در محل و نوع کار می کرد چرا که ما می تواند به خانواده ‘ما می توانیم هر کسی که در اتاق است.’ من فکر می کنم اگر هر چیزی پرستاران قادر به تمرکز بیشتر بر من به عنوان یک بیمار در مقابل برخورد با خانواده آینده در داخل و خارج.”

اما در حال حاضر که پینتو خانه با نوزاد تازه متولد شده خود را بدون بازدید کننده سیاست هنوز هم می ایستد و در حالی که شوهر او شده است از محل کار به خانه و “کاملا شگفت انگیز” با حمایت او شروع به از دست خانواده و دوستان است. حتی در قوانین که در همان شهر ملاقات نکرده نوه خود را.

“ما تا به حال هیچ بازدید کننده ای گفت:” پینتو. “آن را به معنای واقعی کلمه به تازگی من و همسرم به مدت سه هفته. من فکر می کنم است که بدترین قسمت. او سه هفته و ما نمی توانیم به اشتراک گذاری این شادی. آن را فقط بیش از حد ترسناک است.”

این داستان چند زنان باردار و مادران جدید مورد مصاحبه قرار گرفتند. در تمام موارد, آنها تا به حال سالم حاملگی و تولد و ابراز چند شکایت با توجه به مثبت از وضعیت خود است, اما همه آنها به ارمغان آورد یک موضوع: تنهایی و انزوا. خود حاملگی و تولد پر شده با مقدار زیادی از اتاق های خالی و ماسک های پزشکی و این فریم تجربه به عنوان یک سرما پزشکی رویداد به جای بیشتر معنوی و طبیعی یکی از با اتصال و پیوند با دوستان و خانواده.

پینتو گفت: پس از زايمان بوده است به خصوص سخت به عنوان هورمون و پا زدن در آن هفته که پدر و مادر او بودند و قرار شده اند به ماندن با آنها و کمک به گذشته است. “من احساس می کنم کمی تنها,” او گفت:. “من می خواهم مامان من.”

از آنجایی اجتماعی فاصله سفارشات صادر شده در کالیفرنیا در ماه مارس بسیار منظم زندگی را متوقف کرده است. اما حاملگی و تولد را به طور طبیعی ادامه داد. باردار شدن, زایمان و مادر جدید است که به طور کلی مشابه به عنوان قبل از آن بود به جز زنان در حال رفتن را از طریق بسیاری از تجربه های خود و یا با کسی در یک صفحه نمایش.

“بیماران در حال آمدن به فراصوت توسط خود دوران بارداری, مراقبت از خود,” دکتر گفت: Roxanna Irani پزشکی مدیر گروه زنان و زايمان در دانشگاه سان فرانسیسکو. “ما در حال انجام یک مقدار قابل توجهی از tele-health بازدیدکننده داشته است. ما هنوز کاملا انجام این کار در فرد بازدیدکننده داشته است اگر یک مادر نگرانی و یا عوارض, اما ما در حال تلاش برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را.”

‘تنهایی بیماری’: Coronavirus نابسامانی هوستون خانواده

دکتر گفت Irani مجازی بازدیدکننده داشته است به خوبی دریافت کرد به دلیل آمدن به بیمارستان برای دوران بارداری قرار ملاقات می تواند یک مصیبت به عنوان کارکنان بهداشتی درمانی در حال انجام همه چیز ممکن است برای اطمینان از ایمنی بیماران و کارکنان. قبل از اینکه یک زن باردار حتی همراه به بیمارستان, او به نمایش در آمد از طریق تلفن به مطمئن شوید که او نمی باید COVID-19. او نمایش دوباره در درب بیمارستان. هر کس او می آید در تماس با در یک کلینیک یا بیمارستان است که با پوشیدن ماسک و دستکش.

سان فرانسیسکو ساکن Leslie Smith دلیل نیست که در ماه جولای می گوید: او به تازگی مجازی دوران بارداری انتصاب. “دکتر من تقریبا پوشیدن Hazmat کت و شلوار و حتی بیش از VC” اسمیت گفت.

اوکلند ساکن Murph Bhat است که حدود 38 هفته باردار مشترک پروتکل برای آینده فرد در دوران بارداری قرار ملاقات برای یک سونوگرافی در علتا بیتس در برکلی و توصیف شرایط غیر معمول.

Bhat گفت که او و شوهرش گفته شد به رانندگی به بیمارستان و پارک در پارکینگ و آغاز فرایند از خودرو با تلفن تعیین وقت قبلی. او سپس به بیمارستان به تنهایی برای این روش.

“آنها به ما گفت” تنها شما می توانید در آمده است'” Bhat گفت. “شما نمی توانید هر کسی را لمس و یا ارتباط برقرار کردن با هر کسی که در راه خود را. آمده به طور مستقیم به اتاق. شما فقط ارتباط برقرار کردن با پزشک است.”

بیمارستان ها اجازه می دهد دو پدر و مادر به نوزاد مراجعه کنید اما پس از جلسه اولیه با پزشک متخصص اطفال تنها یکی از والدین مجاز است.

:::

بارداری برای زنان است که اغلب در یک زمان اتصال و پیوند با دیگر زنان و ارتباط از طریق فعالیت های گروهی مانند دوران بارداری یوگا و تغذیه با شیر مادر و تولد کلاس. امروز این چیزها نیست و در حال انجام در فرد و به جای آن اتفاق می افتد یا نه در همه.

Bhat گفت: او می داند که یک نفر دیگر که باردار است اما نه به دنبال ارتباط با دیگر انتظار مادران آنلاین, نه گرفته شده در به طور منظم مجازی یوگا. او صرف زمان زیادی را در خانه مشغول به کار است. “من هنوز کار از خانه پس چرا استفاده از بالا که مرخصی زایمان اگر من مجبور به رفت و آمد?” او گفت:.

بسیاری از زنان باردار نیست به طور منظم پله خارج برای پیاده روی و یا به فروشگاه های مواد غذایی با توجه به خطر ابتلا به ویروس. در حالی که مطالعات نشان نمی دهد که زنان باردار در معرض ابتلا به بیماری شدید پدر و مادر که آلوده شدن در نزدیکی زمان تولد ممکن است جدا از نوزادان جدید تا 14 روز.

برای محافظت از خودش اسمیت بیشتر ماندن در داخل و با استفاده از Instacart برای مواد غذایی و به تازگی خریداری یک تردمیل برای ورزش است. او در یک زندگی بالا و به سادگی سوار آسانسور می تواند وحشتناک آن را به عنوان شما را در یک وضعیت با دیگران است. اسمیت سالم است اما مانند بسیاری از زنان باردار در حال حاضر جدا شده است.

“عجیب ترین چیزی که در حال رشد است این دست انداز توسط خودتان” اسمیت می گوید. “هیچ کس شما را می بیند. من از دیدن چهره ام در آینه در خانه, اما که در آن است. من رفتم بیرون و من اصلا خارج رفتن بیش از حد و من تو را دیدم من انعکاس و من دیدم حلقه و آن را مانند, ‘وای من حامله هستم.'”

اسمیت گفت که او تا به حال برنامه ریزی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات از بارداری در Facebook اما در نهایت ارسال شده چیزی به عنوان یک راه برای اتصال.

“من می خواستم به نگه داشتن آن خصوصی اما من متوجه شدم که مردم حتی نمی دانند که من باردار هستم” گفت: اسمیت شوخی که در زمانی که این است که بیش از همه او ممکن است به دست انداز که می تواند کاملا گیج شده که چرا او را حمل نوزاد.

:::

نیکی Sherim سان فرانسیسکو قرار بود ايجاد شده در مارس 16, روز شهردار لندن نژاد صادر اقامت در خانه سفارش دهید.

Sherim به نام بیمارستان که صبح در ساعت 5:30 به پیدا کردن آنچه که زمان برای رفتن است.

“من به نام و گفتند تماس در ساعت 9 صبح” او گفت:. “من به نام در ساعت 9 صبح و به آنها گفت: به تماس در 10:30 a. m. I به نام در 10:30 صبح و پرستار بود ‘عسل, شما نمی خواهید به اینجا در حال حاضر. آن روز صبح بدون بازدید کننده سیاست منتشر کردم و او گفت: ‘شما مجاز به همسر خود را در اینجا به دلیل سیاست جدید.'”

Sherim بعد صحبت به دکتر که گفت که این وضعیت در حال تغییر بود توسط ساعت و آخرین اطلاعات بود که شوهرش می تواند در تولد اما هیچ کس دیگری.

دو روز بعد او القا شد. هنگامی که او و همسرش در بیمارستان وارد آنها شد و به نمایش در درب و سپس راه می رفت از طریق خالی راهرو به کار و تحویل. “ما نمی دیدن یک روح” او گفت:.

تشخیص زنان, اغلب راه رفتن در راهرو بیمارستان برای کمک به سرعت بخشیدن به فرایند تولد اما Sherim گفت: او محدود به اتاق خود. او را دیدم هرگز هر گونه بیماران در طول سفر خود.

این بود Sherin فرزند دوم و با او برای اولین بار از خانواده و پیوستن به او در بیمارستان است.

“من مادر من و مادر در قانون در اتاق من با من و پدران من بودند و در اتاق انتظار” او گفت:. “این یک خانواده بزرگ امر است. دختر من اولین نوه در هر دو طرف و پس از آن این است که اولین نوه. این طرح به حداقل مادر من در آن وجود دارد. اما من می تواند تنها شوهر من. من فکر می کنم مادر من بود نا امید کرد. بار دوم در اطراف آن احساس صمیمی تر داشتن فقط من و شوهرم وجود دارد. هر چند ما بعدا متوجه شدم ما تا به حال هیچ عکس به دلیل وجود دارد هیچ کس وجود دارد برای کمک به. شما فقط باید برای تنظیم مجدد تمام انتظارات خود را.”

دکتر Irani گفت: در UCSF او را به دیدن بسیاری از زنان باردار تنظیم به محدودیت های جدید در اطراف بازدید کنندگان با استفاده از فن آوری است. زنان در حال دریافت حمایت از خود doulas در هنگام زایمان از طریق دستگاه های دیجیتال. “ما قطعا تا به حال doulas در Facetime تمام وقت,” او گفت:. “آنها به ارائه پشتیبانی فوق العاده حتی اگر آن را مجازی. ما ضمن استقبال از آنها به بخشی از تجربه تقریبا.”

او نیز دیده می شود پدر و مادر جدید خانواده خود را به تحویل اتاق با صفحه نمایش.

“من در یک اتاق بود و من تقریبا به ارمغان آورد به اشک چون آنها تا به حال چهار گوشی با همه پدربزرگ و مادربزرگ و دیگر خانواده,” دکتر گفت: Irani. “وجود دارد کسی که در نیوجرسی و کسی که در نیویورک. شوهر او مدیریت تمام دستگاه های. در حالی که تولد تجربه نبود انتخاب اول خود را, من می دانم که آنها هنوز هم احساس عشق از خانواده خود را.”

دکتر ایرانی افزود: “ما می دانیم آن است که خیلی سخت برای بچه ها و خانواده ها در حال حاضر. ما در حال انجام بهترین های ما ot آن را به یک تجربه مثبت.”

امی Graff دیجیتال ویرایشگر با SFGATE. ایمیل خود را: [email protected]

بیشتر CORONAVIRUS پوشش:

ثبت نام برای ‘روزانه’ خبرنامه برای آخرین coronavirus اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>