آمریکا در مقابله با کروناویروس بدون سی دی. آن را مانند مبارزه با یک دست گره خورده است پشت سر خود را,’ ex-مدیر می گوید.

ایالات متحده در پاسخ به COVID-19 همه گیر است اتفاقی ناهماهنگ و بشدت از دست رفته ارشاد از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری که آژانس مدیر سابق گفت: آمریکا امروز در روز سه شنبه.

و “فوق العاده” فقدان این کشور منجر آژانس بهداشت عمومی در خط مقدم مبارزه با کروناویروس باعث تام فریدن احساس “کمتر امن است.”

در حال حاضر رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی حل برای صرفه جویی در زندگی فریدن توصیه دیگر ملل در مورد نحوه سازماندهی در برابر همه گیر. او گفت: جهانی بهترین تمرین است برای تعیین یک حادثه مدیر گزارش به وزارت بهداشت و رسمی که پس از ارتباط به رئیس دولت.

همان ویروس رویکرد متفاوت: این 5 نقشه نشان می دهد که چگونه کشورهای متفاوت در حفاظت از آمریکایی ها در برابر coronavirus

این که چگونه این کار در آمریکا

“ما شنیده ایم که FEMA مسئول است. ما شنیده ام که معاون رئیس جمهور مسئول است. ما شنیده ایم که (U. s. Ambassador-at-Large) دکتر (دبورا) Birx هماهنگ کننده. ما شنیده ایم که (بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex) آذر مسئول نیروی کار. چه کسی در اینجا؟” فریدن گفت: ایالات متحده آمریکا امروز هیئت تحریریه در یک تماس تصویری.

یک سازمان است که قطعا نیست مسئول است CDC که فریدن کارگردانی از سال 2009 تا سال 2017.

این یک استارک برگشت از این گذشته زمانی که CDC نه تنها در زمان سرب در ایالات متحده آمریکا است اما در سطح جهانی در برابر تهدید بیماری های عفونی. از شیوع بیماری سارس در سال 2002 به 2009 H1N1 flu از آغاز شیوع بیماری ابولا در سال 2014 و از طریق 2015 Zika ویروس شیوع CDC برگزار مکرر و گاهی اوقات روزانه جلسات به عنوان مرکز هماهنگی برای دولت ایالات متحده و فراتر از آن.

این آژانس که منجر عمده هر پاسخ اپیدمی در کشور طی هفت دهه است که نه فقط وجود دارد فریدن گفت. آن 700 حرفه ای به طور خاص متمرکز بر عفونی و بیماری های ریوی به نظر می رسد کنار.

“مبارزه با یک بیماری همه گیر بدون CDC درگیر در تصمیم گیری جدول و در تریبون است مانند مبارزه با یک دست گره خورده است پشت سر خود را,” او گفت:.

یک راهنمای تصویری: چه coronavirus را به بدن شما ؟

در شیوع بیماری های قبلی CDC تا به حال اغلب روزانه تماس با خبرنگاران. این بار CDC تا به حال چندین اخبار همایش لغو شد “چرا که اگر کاخ سفید است که با داشتن یک کنفرانس مطبوعاتی آنها نمی توانند یک” فریدن گفت. یکی از آخرین بایگانی شده در سی دی صفحه رسانه است که از مارس 9.

در مورد خواسته فریدن را از نظرات و پیشنهادات CDC پاسخ آن است که هنوز هم به طور فعال درگیر در این کشور COVID-19 پاسخ و کار با تمامیت دولت فدرال است.

رابرت Redfield فعلی مدیر CDC عضو مجلس Coronavirus نیروی کار است اما به ندرت به نظر می رسد در آن تقریبا روزانه تصویری جلسات.

چرا تام فریدن مخالف با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تمرکز بر high-throughput coronavirus تست

در گسترده گفتگو با تحریریه فریدن نیز گفت: تست برای coronavirus است که جناح.

درایو برای همه در همه جا تست شده برای COVID-19 است که به سادگی اشتباه از ديدگاه بهداشت عمومی است. در مناطق بسیاری از موارد هیچ یک دیگر از افرادی که نیاز به بستری بیماری ناشی از این ویروس باید آزمایش می شود.

“وجود دارد هر دلیلی برای دریافت تست شده,” او گفت:. “اگر شما علائم خفیف در خانه بمانند!” تلاش برای آزمایش فقط به معنی استفاده از تجهیزات حفاظتی کارکنان زمان و کمیاب کیت های آزمایش و ممکن است دیگران را آلوده.

آن زنده است ؟ یک بیماری همه گیر کوروناویروس جهان گسترده است اما آنچه که دقیقا یک ویروس ؟

“اگر شما مثبت آن را نمی خواهید را به هر گونه تفاوت. شما در حال رفتن به می گفت: به در خانه بمانند مگر اینکه شما با داشتن مشکل در تنفس. سپس شما نیاز به رفتن به بیمارستان است.”

در مکان هایی با تعداد نسبتا کمی از COVID-19 موارد, اما, تست, حس, فریدن گفت. در این زمینه مقامات بهداشت عمومی می توانید پیگیری اطلاعات تماس, تماس برای جداسازی و سرعت گسترش این بیماری است.

او همچنین مخالفت با تمرکز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیروی کار در “high-throughput” تست. سریع-چرخش است آنچه مورد نیاز فریدن گفت.

“این صدا ممکن است مانند یک تفاوت ویژگی های, اما آن را یک تفاوت بزرگ” او گفت:.

High-throughput تست نیاز به استفاده از متمرکز آزمایشگاه و می تواند بین یک روز تا چهار روز برای دریافت نتایج. آن را بی فایده به خط مقدم پزشکی حرفه ای با دیدن تعداد زیادی از مردم در اتاق های اورژانس ، آنها نیاز به دانستن در یک ساعت چه کسی coronavirus و باید بستری قرار داده و به قرنطینه.

و آن را به طور فزاینده مهم است اگر به عنوان فریدن پیش بینی یک موج بزرگ از عفونت می آید توفنده در ایالات متحده است.

“این به شدت بیمار بیماران امروز آلوده شدند 10 تا 12 روز پیش. در آن طول می کشد حدود 10 روز به بیمار و 5 پنج روز به بیمار,” او گفت:. “وجود خواهد داشت افزایش تصاعدی بوده است.”

که نگرانی 35 سال بهداشت عمومی veteran. تمرکز زدایی از ایالات متحده در نظام سلامت تنها کار می کند اگر هدایت روشن از بالا, فریدن گفت.

“ما می توانیم انتظار نوآوری و فعال عمل از ایالت ها و مناطق محلی,” او گفت:. “اما ما واقعا نیاز به روشن هدایت و هماهنگی در سطح فدرال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>