ما تا به حال یک فرصت برای یادگیری از anthrax, سارس, H1N1 و ابولا. پس چرا فدرال coronavirus پاسخ خیلی کثیف ؟

سابق پلیس آمریکا جوزف لیبرمن می گوید این بود که اگر Paul ریور سوار در سراسر کشور و هیچ یک از توجه.

برای بیش از دو دهه رابرت Kadlec هشدار داده است که رهبران ایالات متحده است و نه فقط در معرض یک بیماری همه گیر اما doomed by اختلال اگر یکی بودند به اعتصاب.

چند سال پیش هشدارهای خود را به دست آورد کشش.

کنگره با تصویب قانون در سال 2016 الزامی فدرال برنامه ای برای محافظت در برابر بیماری های مسری.

در سال 2018 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب رسید ملی Biodefense استراتژی است. آن را تا حد زیادی به دنبال توصیه های کمیسیون تاسیس و کارگردان Kadlec بازنشسته نیروی هوایی ایالات متحده سرهنگ و پزشک است که برگزار می شود ارشد در کاخ سفید با سنا و پنتاگون.

Kadlec منصوب شد به نظارت بر آمادگی و واکنش در وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

اما سند تصویب شده توسط تهمت بود طرح یک برنامه بازی است. ایده ها نیست, اجرا قبل از COVID-19 وارد, ایالات متحده است. و دولت فدرال پاسخ آن را نشان می دهد.

یک مثال: دولت فدرال شده است برای انتقاد از مصرف بیش از حد طولانی برای ایجاد و توزیع آزمون برای تشخیص ویروس است. وجود دارد کمبود تجهیزات پزشکی و تجهیزات از قبیل ماسک محافظ و هواکش. پیش بینی چنین کمبود این biodefense استراتژی خواستار راه اندازی بیش از حد ظرفیت تولید برای تولید این ضرورت سرعت در مواقع اضطراری است.

Coronavirus به روز رسانی: دریافت به روز رسانی در جهانی همه گیر با ما زندگی می کنند وبلاگ

چشم انداز در ایالات متحده می تواند بد: بیش از حد بسیاری از coronavirus بیماران بیش از حد چند هواکش

“چه کسی زندگی می کند و کسی که می میرد’: در بدترین شرایط coronavirus سناریو اخلاق راهنمای انتخاب می شود که مراقبت

همان biodefense استراتژی نیز نامیده می شود برای یک کابینه در سطح کمیته برای نظارت بر حفاظت در برابر بیماری های مسری. اما آن را هرگز ملاقات برای بحث در مورد شیوع کروناویروس.

و Coronavirus وظیفه نیروی ایجاد شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن یک ماه به این بیماری همه گیر را شامل نمی شود Kadlec کسی که تا به حال شده است هشدار از این نوع فاجعه برای سال.

امروز ملت biodefense شبکه باقی می ماند یک دخمه پرپیچ و خم با توجه به بولتن دانشمندان اتمی با مسئولیت مشترک حداقل 19 آژانس های فدرال, سه اجرایی دفاتر 50 سیاسی انتصاب و همه دولت های محلی و قبیله ای و منطقه ای دولت. نقش خود هستند كه در گیج کننده ترکیبی از قوانین و دستورات و برنامه عمل است.

این سیستم بسیار پیچیده و در یک دپارتمان انرژی آزمایشگاه استفاده می شود سیاست خود را-نقشه برداری ابزار شناخته شده به عنوان “هیولای اسپاگتی” برای نشان دادن ارتباط با هم تداخل دارند.

ملی Biodefense استراتژی قرار است برای حل کردن این ظروف سرباز یا مسافر. در میان آن جارو اهداف: “اطمینان از تصمیم گیری است که آگاهانه توسط هوش, پیش بینی و ارزیابی ریسک.” و “به سرعت در حال پاسخ به محدود کردن اثرات bioincidents.”

اما لیبرمن و آشا جورج مدیر اجرایی کمیسیون دو حزبی در Biodefense گفت: آن دسته از اهداف اجرا نشده اند.

در ماه فوریه در گرمای coronavirus همه گیر دولت دفتر پاسخگویی به این نتیجه رسیدند که استراتژی ملی است “بدون حذف, دقیق, فرآیند, نقش ها و مسئولیت های مشترک برای تصمیم گیری است.”

حتی دولت پیام در مورد کوروناویروس به نظر می رسید به سرپیچی از اصول biodefense استراتژی است. آن خواستار “به موقع و منظم و هماهنگ و سازگار” ارتباطات ،

در همان روز این ماه ناروا عنوان COVID-19 گفته است: “چیزی که ما باید فوق العاده ای کنترل” در حالی که خود را بالا بیماری های عفونی, متخصص, Anthony Fauci, گفت:, آن می تواند کشتن صدها نفر از هزاران نفر از آمریکایی ها است.

“چه بد است این؟’ این بد است.’: مغلوب ساختن پیشی جستن شیفت تن به عنوان همه گیر بدتر بازدید بحران اقتصاد

“این واقعا یک پرل هاربر لحظه در حال رفتن به قادر به دنده تا؟” لیبرمن پرسید. “در اینجا ما در حال حاضر آن را به یک بحران و شاید رفتن به یک فاجعه است. … ما می تواند در بسیاری شکل بهتر اگر مردم عمل کرده بود پیش از آن.”

یک مقام ارشد دولت رسمی که حاضر به شناسایی شود چرا که او مجاز به صحبت علنی گفت: biodefense استراتژی گذاشته یک تلاش هماهنگ شده در سراسر دولت فدرال برای اولین بار و اهداف آن در حال اجرا در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

دولت رسمی گفت: کمیته راهبری مشخص شده در biodefense استراتژی جایگزین coronavirus نیروی کار.

این مقام گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ایجاد biodefense استراتژی برای بهبود زمان واکنش در شرایطی مانند بیماری همه گیر کوروناویروس و آن کار می کند.

20 سال از هشدار در مورد تهدیدات بیولوژیکی مانند coronavirus

در مارس 2019, Kadlec گفت: کنگره این کشور بیولوژیکی حفاظت سیستم understaffed با 2000 کارگران است. “در حال ظهور بیماری شیوع بیماری به ویژه کسانی که با همه گیر بالقوه در حال پرواز بین المللی دور,” او گفت:.

ده ماه بعد رمان coronavirus شکست از چین و سفر نیمه راه در سراسر جهان به ایالات متحده است. آن را یک فرصت برای قرار دادن استراتژی به عمل است.

در طول سال Kadlec صدا ترس خود را در گاهی اوقات سناریوهای آخرالزمانی. او نمی تواند رسید برای مصاحبه برای این داستان.

در سال 1998 Kadlec پیش بینی یک anthrax حمله در شهر نیویورک است. “برآورد محافظه کار قرار داده و تعداد مرگ و میر رخ داده در چند روز اول در 400,000” گزارش ونکوور سان. “فراتر از بهداشت و درمان فوری پیامدهای چنین حمله بالقوه وحشت و ناآرامی های مدنی را ایجاد کنید به همان اندازه بزرگ و پاسخ.”

در سال 2001 Kadlec بود دوباره در آن پیش بینی اصلاح شده ژنتیکی بیماری است. “این مادر خود را آبله” او هشدار داد. “این یک F-15 Stealth fighter – این طراحی شده است که غیر قابل کشف و به کشتن. … ما اولین بار اجرای مراسم از تلاش های ما در biodefense.”

ماموریت خود را آغاز کرد و با وزارت دفاع در 1990s. او نقل مکان کرد و به کاخ سفید در طول دهه 2000 به عنوان مدیر biodefense در میهن شورای امنیت و به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور جورج دبلیو بوش است.

Kadlec بارها و بارها به کنگره گفت که ایالات متحده biodefense طرح بودند فاجعه ناقص. هیچ مرکزی رهبری است. مبهم استراتژی ملی. کافی پول منابع و نیروی انسانی برای رسیدگی به یک کشنده سرایت — که آیا آن را به طور طبیعی و یا در نتیجه جنگ بیولوژیکی یا تروریسم.

در سال 2014 او تاسیس یک سازمان غیر انتفاعی روبان آبی مطالعه پانل در Biodefense برای حمله به مشکل به عنوان یک غیر نظامی. Kadlec متقاعد لیبرمن مستقل و سابق دموکرات و سابق امنیت داخلی وزیر تام ریج یک جمهوری خواه برای شرکت در صندلی تلاش است.

که پنل بعد از تغییر نام این کمیسیون دو حزبی در Biodefense تکمیل یک داغدار گزارش در سال 2015 و ارسال آن به پس از آن رئیس جمهور باراک اوباما. “ملت فاقد رهبری و هماهنگی و همکاری و نوآوری لازم به پاسخ” کمیسیون نوشت.

این پیشنهاد یک طرح برای biodefense با وضوح تعریف نقش و معاون رئیس جمهور مسئول است. آن هشدار داده است که بیماری های همه گیر حمل “امکان میلیون ها نفر از تلفات و میلیاردها دلار زیان اقتصادی.”

گزارش گرفتار چشم از قانونگذاران. فقط قبل از اینکه اوباما در سمت چپ دفتر کنگره به تصویب یک قانون الزامی آفرینش یک طرح.

مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر شد ملی Biodefense استراتژی در سپتامبر سال 2018 است. سپس توسط او منصوب Kadlec به عنوان دستیار وزیر بهداشت و خدمات انسانی مسئول آماده سازی و پاسخ.

اساسا Paul ریور شده بود به عنوان نقطه ،

Untangling این کشور قصد دارد به صورت یک بیماری همه گیر

بیش از چند دهه گذشته شیوع حملات تروریستی و بلایای طبیعی را موجب یورش اساسنامه و برنامه و دستورات از پایتخت کشور است.

تلاش برای دفع بهداشتی تهدیدات را به دست آورد فوریت با حمله سیاه زخم در سال 2001 زمانی که نامه های رنگ و لعاب با بیماری کشنده فرستاده شد از طریق پست ایالات متحده کشتن پنج و مشمئز کننده 17 نفر دیگر.

در سال 2004 پس از سندرم حاد تنفسی (سارس) شیوع پرزیدنت بوش با امضای یک دستور است که با تمرکز بر سلاح های بیولوژیکی و خطاب چگونه برای جلوگیری و درمان بیماری های عفونی.

پنج سال بعد پس از بیماری همه گیر H1N1 اوباما صادر شده خود را با استراتژی لازم برای مقابله با “بیماری های عفونی, طبیعی, اتفاقی و عمدی مبدا.”

پس از آمریکایی ها که در سفر به غرب آفریقا قرارداد ابولا در سال 2014 مسئولیت biodefense شد و هنوز هم در سراسر واشنگتن بوروکراسی.

اعضای روبان آبی پنل مطالعه سیستم برای یک سال جمع آوری شهادت ده ها تن از کارشناسان. آنها به این نتیجه رسیدند که ملت را از خطرات ناشی از تهدیدات بیولوژیکی رسیده بود “جرم بحرانی است.”

از آن 33 توصیه ها در سال 2015 نام به صورت متمرکز فرمان. Kadlec استدلال کرده بود برای سال های سال است که biodefense دستورات باید از بالا — بالاتر از اعضای کابینه — و از کسی که می تواند نقش فعال.

“ملت فاقد یک رهبر واحد برای کنترل و اولویت بندی و هماهنگی و نگه سازمان های پاسخگو” کمیسیون گزارش گفت:. “رهبری biodefense باید نهادینه در کاخ سفید با معاون رئیس جمهور.”

سابق امنیت داخلی و مبارزه با تروریسم مشاور لیزا موناکو گفت: دولت اوباما توافق با روح است که توصیه هر چند نه نامه. در نزدیکی پایان دولت اوباما ایجاد یک واحد در شورای امنیت ملی اختصاص داده شده به بیماری های آمادگی.

“در سال 2018 متاسفانه که ساختار برچیده شد,” موناکو گفت: با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به از بین بردن کاخ سفید همه گیر ، موناکو در حال حاضر یک عضو کمیسیون دو حزبی در Biodefense و بهداشت عمومی مشاور سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که به دنبال نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری.

‘ناخالص قضاوت’: کارشناسان می گویند تهمت تصمیم به منحل کردن همه گیر تیم مانع از coronavirus پاسخ

به جای قرار دادن معاون رئیس جمهور مسئول biodefense استراتژی مغلوب ساختن پیشی جستن اختصاص داده است که نقش خود را با شورای امنیت ملی هیات نظارت بر سیاست و بهداشت و خدمات انسانی هماهنگی همه گیر پاسخ.

“این یک مشکل واقعی است چرا که وزیر بهداشت به هیچ وجه قدرت برای فشار به دیگر اعضای کابینه” دکتر گفت: Kenneth برنارد سابق دستیار جراح عمومی نوشت که در سال 2004 biodefense طرح تحت بوش. “که من فکر می کنم, یک, عمده, عمده خطا.”

Coronavirus قرار می دهد استراتژی برای آزمون

یک بار biodefense استراتژی به تصویب رسید آن را تنها یک ماده از زمان قبل از آن خواهد بود را آزمایش کردند.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تعیین کابینه در سطح کمیته برای نظارت بر اجرای آن است. اما این کمیته هرگز ملاقات کرد برای مقابله با COVID-19 مسائل.

در عوض در Jan. 29 یک روز قبل از اینکه سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یک اورژانس جهانی, رئیس جمهور اعلام کرد Coronavirus نیروی کار. که تنظیم نیست که در Biodefense استراتژی است.

توسط Feb. 26 ویروس رسیده بود 37 کشور جهان خارج از چین و ایجاد جای پایی در ایالات متحده با بیش از 50 مورد شناخته شده و بی شماری تشخیص داده نشده با توجه به کمبود کیت های آزمایش.

آن روز مغلوب ساختن پیشی جستن به نام معاون رئیس جمهور مایک پنس منجر به کروناویروس نیروی کار.

جرمی Konyndyk که خدمت در دولت اوباما به عنوان مدیر U. s. Foreign Disaster Assistance گفت که به نظر می رسید “بسیار قابل توجه است.” اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن biodefense استراتژی گفت: بهداشت و خدمات انسانی منجر خواهد تلاش “در واقعی بحران رهبری در کاخ سفید که در آن باید در وهله اول بوده است.”

“ما در حال بازی گرفتن” لیبرمن گفت. “این است که واقعا عمیقا ناامید کننده بود برای من.”

ناشناس ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت پنس تجربه به عنوان یک فرماندار ساخته شده او را کامل نقطه فرد به عنوان دولت گسترش آن تلاش برای مبارزه با ویروس. این مقام گفت: قبل از پنس انتصاب رئیس جمهور در حال حاضر گرفته شده از یک “طیف وسیعی از اقدامات قاطع انعکاسی از کل خود را از دولت رویکرد” از جمله اعمال محدودیت های مسافرتی.

لیبرمن و جورج به ذکر است که Coronavirus نیروی کار است که توسط کاخ سفید مشاوران و بهداشت و خدمات انسانی مدیران با یک نام قابل ملاحظه ای از دست رفته: رابرت Kadlec فدرال سلامتی مقام مسئول آمادگی و پاسخ. با این حال رئیس بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر بر روی آن است.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی نیست پاسخ به سوالات و مصاحبه در صورت درخواست.

در مارس 2, Kadlec نامگذاری شد منجر به بهداشت و خدمات انسانی’ پاسخ.

‘آویزان در بوروکراسی’

گام بعدی پس از ایجاد biodefense استراتژی جورج گفت که برای پیاده سازی آن و در واقع حل کردن همه کسانی که قوانین و سیاست ها و وظایف. که “آویزان در بوروکراسی.”

“این واقعا کار می کنند,” او گفت: با اشاره به استراتژی است. “من نمی دانم اگر ‘تاسف’ است که کلمه حق. اما من در چه خبر است در حال حاضر و من فقط فکر می کنم خدای من چیزهای زیادی وجود دارد که انجام شده می تواند در پیشبرد.

“این مرا اذیت که مردم در حال رفتن به مریض و می میرند چرا که ما نمی باید برنامه ها و سیاست.”

توسط اواسط ماه مارس آمریکایی ها بودند وحشت-خرید در سوپر مارکت پاک کردن لوازم از کاغذ توالت و ماکارونی. شهرهای بزرگ تعطیل مکان تجمع و برخی از دستور ساکنان به پناهگاه در محل.

و سپس یکی دیگر از تغییر در دولت رویکرد: FEMA اعلام شد به عنوان سرب آژانس فدرال در هماهنگی فدرال پاسخ به COVID-19 چیزی حداقل یک سابق FEMA رسمی فکر می کردم که زودتر.

این تصمیم در آمد پنج روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن امضا اضطراری ملی اعلام و هشت هفته پس از کروناویروس اولین بار تشخیص داده شده در ایالات متحده است.

روز یکشنبه خواسته در ABC News’ “این هفته” چرا FEMA تا به حال گرفته منجر شود زودتر و نبود بخشی از coronavirus وظیفه نیروی FEMA مدیر پیتر Gaynor گفت: او که قرار بود به بحث در مورد “چه باید انجام شود, آنچه نیست انجام می شود.”

“بهداشت عمومی ماموریت پزشکی — که قدرت نهفته است با HHS,” او گفت:. “من ماموریت FEMA قبل از این (بود) بلایای طبیعی و کسانی که حوادث فاجعه بار است که اتفاق می افتد. در حال حاضر آن را به یک جهان متفاوت است.”

در میان این آشفتگی گائو تکمیل یک بررسی ملی Biodefense استراتژی است که در آن آغاز شده بود در سال 2018 به خوبی قبل از COVID-19 ناشى از یک مرطوب بازار در ووهان چین.

به عنوان این بیماری همچنان به گسترش گائو گفت: در گزارش به کنگره “دولت فدرال باید اقدامات لازم برای حفاظت از مردم آمریکا. … این استراتژی تنها به عنوان خوب به عنوان اجرای آن است.”

جمعه تهمت دفاع از این کشور در پاسخ به pandemic: “این دولت به ارث منسوخ, شکسته, سیستم های قدیمی که نیست به معنای این است. ما که دور انداخته سیستم. … و ما بسیار افتخار از آنچه ما انجام داده ایم.”

که برنارد سابق دستیار جراح عمومی پاسخ داد: “اگر آن شکسته شد چرا شما آن را تعمیر دو سال پیش است؟”

کمک: بارت یانسن دیوید جکسون Ledyard Kin

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat