آمریکا احاطه شده توسط انکار و اختلال به عنوان coronavirus خروشان

واشنگتن – زمان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را اعلام کرد یک زمان جنگ رئیس جمهور و coronavirus دشمن – ایالات متحده بود و در حال حاضر در دوره برای دیدن بیشتر از آن مردم مردن از در جنگ های کره و ویتنام و افغانستان و عراق ترکیب شده است.

این کشور به تصویب رسید آرایه ای از زمان جنگ اقدامات هرگز شاغل در مجموع در تاریخ ایالات متحده – ممنوعیت تماس های ورودی مسافران از دو قاره آوردن تجارت نزدیک به توقف بهره گرفتن صنعت برای ایجاد اورژانس پزشکی دنده و محدود 230 میلیون آمریکایی به خانه های خود را در یک پیشنهاد از جان گذشته برای زنده ماندن حمله غیب دشمن.

نفس نفس زدن برای هوا’: 11 چیزهایی است که به کمک این هوستون زن نبرد علائم COVID-19

با وجود این و دیگر مراحل ایالات متحده به احتمال زیاد به پایین به عنوان کشور بود که ظاهرا بهترین آماده برای مبارزه با یک بیماری همه گیر اما به پایان رسید تا catastrophically برتری دارند رمان coronavirus حفظ سنگین تلفات بیش از هر کشور دیگری است.

آن را ندارد به این راه اتفاق می افتد. هر چند نه کاملا آماده ایالات متحده تا به حال بیشتر در تخصص منابع و برنامه های اپیدمیولوژیک تجربه بیش از ده ها کشور است که در نهایت شانس به مراتب بهتر در دفع ویروس.

شکست اتحاد پژواک از دوره منتهی به 9/11: هشدارهای شد صدا از جمله در بالاترین سطوح دولت اما رئیس جمهور شد ناشنوا به آنها را تا زمانی که دشمن در حال حاضر رخ داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از دریافت رسمی اطلاع رسانی از شیوع کروناویروس در چین در ژانویه. 3. در روز ایالات متحده جاسوسی آژانس های سیگنالینگ جدیت تهدید به ناروا از جمله هشدار در مورد کوروناویروس – برای اولین بار از بسیاری از پیام رئیس جمهور روزانه مختصر.

و در عین حال آن را در زمان 70 روز از اولیه که اطلاع رسانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن به درمان coronavirus نه به عنوان یک دور تهدید و یا بی ضرر آنفلوآنزای سویه به خوبی تحت کنترل است اما به عنوان یک نیروی کشنده است که تا به حال outflanked امریکا دفاعی و آماده شد برای کشتن دهها هزار نفر از شهروندان است. که بیشتر از دو ماه کشش در حال حاضر به عنوان زمان بحرانی که حیف و میل شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بی اساس اظهارات در این هفته از جمله ادعا می کنند که این امر همه فقط “معجزه آسایی” دور پاشیدند قابل توجه سردرگمی و تناقض فوری پیام های کارشناسان بهداشت عمومی.

“در حالی که رسانه ها خواهد بود و نه حدس و گمان در مورد ظالمانه ادعای کاخ فتنه, رئیس جمهور تهمت و این دولت باقی می ماند به طور کامل متمرکز بر سلامت و ایمنی مردم آمریکا با سراسر ساعت کار به سرعت گسترش ویروس, گسترش, تست و تسریع در تولید واکسن گفت:” جاد Deere سخنگوی رئیس جمهور. “از آنجا که از رئیس جمهور, رهبری, ما ظهور خواهد کرد از این چالش های سالم تر و قوی تر و با رونق و رشد اقتصاد است.”

اما رئیس جمهور رفتار و مبارز اظهارات صرفا یک لایه قابل مشاهده در بالای سطح عمیق تر از اختلال.

پشت منحنی: اینجا چرا تگزاس وقفه در انتشار به موقع اطلاعات در coronavirus

از مهم ترین شکست درگیر یک شکست در تلاش برای توسعه یک تست تشخیصی است که می تواند تولید انبوه و توزیع در سراسر ایالات متحده را قادر می سازد سازمان به نقشه اولیه شیوع این بیماری و تحمیل قرنطینه اندازه گیری شامل آنها است. در یک نقطه از یک غذا و داروی رسمی پاره به آزمایشگاه مقامات در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از گفتن آنها خود را ساقط پروتکل از جمله نگرانی هایی است که آزمایشگاه نیست معیار برای شرایط استریل بودند آنقدر جدی است که FDA خواهد “شما تعطیل” اگر CDC شدند تجاری به جای دولت نهاد.

شکست دیگر آبشاری از طریق سیستم. دولت اغلب به نظر می رسید هفته پشت منحنی در واکنش به گسترش ویروسی بسته شدن درهای که در حال حاضر آلوده. طولانی استدلال بین کاخ سفید و سازمان بهداشت و درمان بیش از بودجه همراه با ناچیز موجود در انبارهای اضطراری لوازم چپ وسیع امتداد این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی بدون محافظ دنده تا زمانی که شیوع بیماری در حال تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر. اختلافات چمن جنگ و ناگهانی رهبری تغییرات hobbled کار coronavirus نیروی کار.

آن را ممکن است هرگز شناخته می شود که چگونه بسیاری از هزاران نفر از مرگ و میر و یا میلیون ها نفر از عفونت ممکن است مانع شده اند با یک پاسخ که بیشتر منسجم فوری و موثر است. اما حتی در حال حاضر نشانه های بسیاری وجود دارد که دولت را از دست داده و این بحران به حال به طور بالقوه عواقب ویرانگر.

حتی رئیس جمهور را از پایه شروع به مقابله با این واقعیت است. در اواسط ماه مارس به عنوان برگ برنده شد تغییر علامت تجاری خود را یک رئیس جمهور زمان جنگ و دیر اصرار مردم برای کمک به کاهش سرعت گسترش ویروس رهبران جمهوری خواه پدیده هنگامی آشکار شد بیش از گریم رای داده که پیشنهاد تهمت بود lulling پیروان خود را به یک از امنیت کاذب در مواجهه با یک تهدید مهلک است.

این نظرسنجی نشان داد که به مراتب بیشتر از جمهوری خواهان از دموکرات ها بودند که تحت تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن بی اعتنا توصیفاتی از ویروس و قابل تکبر پوشش در فاکس نیوز و دیگر شبکه های محافظه کار. به عنوان یک نتیجه جمهوریخواهان بودند در distressingly تعداد زیادی امتناع از تغییر برنامه سفر به دنبال “اجتماعی فاصله” دستورالعمل سهام تا در منابع و یا در غیر این صورت coronavirus تهدید جدی است.

“انکار نیست و به احتمال زیاد به یک استراتژی موفق برای بقا” ایران pollster نیل Newhouse به این نتیجه رسیدند در یک سند است که به اشتراک گذاشته شده با توافق رهبران در کاپیتول هیل و مورد بحث به طور گسترده ای در کاخ سفید است. مغلوب ساختن پیشی جستن سرسخت ترین حامیان آن گفت: “در قرار دادن خود و عزیزان خود را در خطر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پیام تغییر به عنوان گزارش از طریق راهحل ارشد رتبه. در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن است bristled در یادآوری است که او تا به حال یک بار ادعا caseload به زودی خواهد بود “را به صفر است.”

بیش از 7000 نفر کشته شده اند از coronavirus در ایالات متحده تا کنون با حدود 240,000 موارد گزارش شده است. اما تهمت اذعان کرده است که مدل های جدید نشان می دهد که ملی نهایی تلفات می تواند بین 100000 تا 240,000.

فراتر از درد و رنج در فروشگاه برای هزاران نفر از قربانیان و خانواده های آنها نتیجه را عوض کرده است جایگاه های بین المللی از ایالات متحده آسیب رساندن و کاهش شهرت خود را به عنوان یک رهبر جهانی در زمان فوق العاده سختی است.

“این شده است یک ضربه واقعی به این معنا است که امریکا شد صالح” گفت: Gregory Treverton یک رئیس سابق شورای اطلاعات ملی دولت ارشد-ترین ارائه دهنده هوش و تحلیل. او پا را از NIC در ژانویه 2017 و در حال حاضر تدریس در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است. “که بخشی از جهانی ما نقش. سنتی دوستان و متحدان به ما نگاه کرد چرا که آنها فکر می کردند ما می تواند شایستگی به نام پس از به کار با آنها را در یک بحران است. این شده است مخالف است.”

این مقاله که تحت این شکست بیش از 70 روز از coronavirus بحران بر اساس 47 مصاحبه با مقامات دولت و کارشناسان بهداشت عمومی و هوش افسران و دیگران درگیر در مبارزه با این بیماری همه گیر. بسیاری از صحبت در خواست نامش فاش نشود به بحث در مورد اطلاعات حساس و تصمیم گیری.

– – –

مقامات بهداشت عمومی بخشی از یک نژاد خاص از بنده – همراه با عملیات مقامات نظامی برنامه ریزان حمل و نقل هوایی مقامات و دیگران – که مشاغل مصرف با در نظر بدترین سناریو مورد.

آرسنال که آنها خوب بکار بردن در برابر ویروسی مهاجمان قدرتمند قادر به خفه کردن یک جدید پاتوژن در حالی که تقلا برای درمان اما به راحتی تحت الشعاع اگر نه بسیج در زمان. به عنوان یک نتیجه مقامات در وزارت بهداشت و خدمات انسانی CDC و سازمان های دیگر صرف روز خود را اسکن افق در حال ظهور خطرات.

CDC آموخته از یک خوشه از موارد در چین در دسامبر. 31 و شروع به در حال توسعه گزارش HHS در Jan. 1. اما بدون ابهام ترین و هشدار داد که مقامات ایالات متحده در مورد دریافت coronavirus آمد Jan. 3, هنگامی که رابرت Redfield, CDC, مدیر, دریافت تماس از یک انبار کاغذ در چین است. این مقام Redfield که مرموز بیماری تنفسی بود که در ووهان انباشته تجاری شهر از 11 میلیون نفر در این کشور کمونیستی داخلی.

Redfield به سرعت رله اخلال اخبار به الکس آذر وزیر HHS سازمان که نظارت CDC و بهداشت عمومی به اشخاص. آذر به نوبه خود اطمینان داد که کاخ سفید مطلع شد آموزش خود را رئیس ستاد به اشتراک گذاری چینی گزارش با شورای امنیت ملی.

از لحظه ای که دولت و ویروس قفل شده بودند در یک مسابقه در برابر یک تیک تاک ساعت یک رقابت برای دست بالا بین پاتوژن و پیشگیری از آن خواهد دیکته مقیاس شیوع هنگامی که آن را به سواحل آمریکا و تعیین کنید که چگونه بسیاری از را مریض و یا می میرند.

پاسخ اولیه امیدوار کننده بود اما مقامات نیز بلافاصله موانع مواجه می شوند.

در Jan. 6, Redfield با ارسال نامه ای به چینی ارائه به ارسال کمک از جمله یک تیم از CDC دانشمندان است. چین رد این پیشنهاد را برای هفته ها تبدیل به دور کمک و محروم مقامات ایالات متحده از اوایل شانس برای دریافت یک نمونه از ویروس حیاتی برای توسعه تست های تشخیصی و هر بالقوه واکسن.

چین مانع آمریکا پاسخ از راه های دیگر از جمله خودداری اطلاعات دقیق در مورد شیوع. پکن تا به حال سابقه طولانی از کمرنگ جلوه دادن بیماری پدید آمده است که در درون مرزهای آن یک ضربه که مقامات ایالات متحده نسبت به تمایل رهبران این کشور برای جلوگیری از خجالت و پاسخگویی چین با 1.3 میلیارد نفر و دیگر کشورهایی که خود را در پاتوژن را در مسیر.

چین گیر کرده به این هزینه اسکریپت در مورد coronavirus گزارش Jan. 14 که آن را تا به حال دیده می شود “هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال است.” مقامات ایالات متحده درمان ادعا می کنند با شک و تردید است که تشدید زمانی که اولین مورد ظاهر خارج از چین با یک گزارش عفونت در تایلند است.

یک هفته پیش از آن مقامات ارشد در HHS را آغاز کرده بود برگزاری یک درون سازمان نیروی کار از جمله Redfield آذر و Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. هفته بعد نیز وجود دارد پراکنده جلسات در کاخ سفید با مقامات شورای امنیت ملی و وزارت امور خارجه با تمرکز به طور عمده در هنگامی که و این که آیا به کارمندان دولتی در چین است.

مقامات ایالات متحده شروع به گرفتن مراحل اولیه برای مقابله با پتانسیل شیوع. تا اواسط ژانویه رابرت Kadlec افسر نیروی هوایی و پزشک است که در خدمت به عنوان دستیار وزیر برای آمادگی و واکنش در HHS بود دستور زیردستان به تدوین برنامه های احتمالی برای اجرای دفاع تولید عمل اندازه گیری را قادر می سازد که دولت برای وادار کردن شرکت های خصوصی برای تولید تجهیزات و دستگاه های حیاتی برای امنیت کشور. دستیاران بودند تلخی تقسیم بر اینکه برای اجرای قانون و هیچ چیز اتفاق افتاده است برای بسیاری از سال.

در Jan. 14, Kadlec شتاب یک کلمه در یک نوت بوک او را حمل: “Coronavirus!!!”

با وجود این سراسیمگی از فعالیت در سطوح پایین تر از دولت او تهمت نمی شد قابل ملاحظه ای در جریان مقامات وزارت بهداشت در مورد کوروناویروس تا Jan.18 هنگامی که در حالی که صرف تعطیلات آخر هفته در دریا یک لاگو او در زمان یک تماس از آذر.

حتی قبل از هیت وزیر می تواند یک کلمه در مورد این ویروس مغلوب ساختن پیشی جستن او قطع و شروع به انتقاد آذر خود را برای دست زدن به یک سقط فدرال ممنوعیت vaping محصولات یک ماده که احسان رئیس جمهور.

در آن زمان تهمت بود در تلاطم یک استیضاح نبرد بیش از خود را متهم به تلاش برای اجبار سیاسی به نفع از رهبر اوکراین است. تبرئه به نظر می رسید برخی توسط GOP-کنترل سنا اما تهمت بود دغدغه با دادگاه تماس با قانونگذاران در اواخر شب به بیهوده گویی و ساخت لیست از تصور دشمنان او را به دنبال مجازات زمانی که پرونده او را به این نتیجه رسیدند.

در حقیقت به گفته مقامات آذر می توانست قوی تر در اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به نوبه خود حداقل در برخی از توجه خود را به یک تهدید خواهد بود که به زودی مطرح و حتی قلمزن آزمون به ریاست جمهوری خود یک بحران است که هزینه زندگی آمریکایی و مصرف نهایی سال از مغلوب ساختن پیشی جستن دوره اول.

اما وزیر که تا به حال یک رابطه تیره و تار با تهمت و بسیاری دیگر در دولت مطمئن باشید رئیس جمهور این است که کسانی که مسئول بودند و کار و نظارت بر این موضوع است. آذر گفت: چندین همکاران که رئیس جمهور معتقد بود “جنجال آفرینی” و آذر تلاش برای به دست آوردن تهمت توجه به تمرکز بر روی این موضوع حتی درخواست یکی از دوستان بهترین برای مشاوره.

در روز وجود دارد, علل جدید برای زنگ.

در Jan. 21 یک سیاتل بود که به تازگی از سفر به ووهان آزمایش مثبت برای coronavirus تبدیل شده عفونت در خاک ایالات متحده آمریکا. سپس دو روز بعد مقامات چینی در زمان مرحله شدید از بستن ووهان تبدیل پرتکاپو کلانشهر به یک شبح شهر خالی بزرگراه ها و توقیف آسمان خراش ها با میلیون ها نفر از مردم marooned در خانه های خود.

“که بود گفت اوه!,” گفت: یک مقام ارشد آمریکایی درگیر در کاخ سفید جلسات در بحران است. “این زمانی بود که مقیاس ریشتر آمار 8.”

همچنین زمانی که مقامات ایالات متحده شروع به مقابله با شکست از تلاش های خود را برای پاسخ.

آذر که تا به حال خدمت در سمت های ارشد در HHS از طریق بحران از جمله 9/11 حملات تروریستی و شیوع آنفولانزای پرندگان در سال 2005 بود تنگاتنگی آشنایی با راهکار برای مدیریت بحران.

او دستور زیردستان به سرعت حرکت می کند به ایجاد یک کشور سیستم نظارت برای پیگیری گسترش coronavirus – پا-نسخه چه CDC در هر سال می کند برای نظارت بر گونه های جدید از آنفلوآنزای معمولی.

اما انجام این کار نیاز به دارایی است که طفره رفتن مقامات ایالات متحده برای ماه – یک تست تشخیصی است که می تواند با دقت شناسایی کسانی که آلوده به ویروس جدید و توان تولید در مقیاس انبوه برای استقرار سریع در سراسر ایالات متحده و پول برای پیاده سازی سیستم.

آذر تیم نیز ضربه دیگری مانع است. چینی ها هنوز هم به دلیل خودداری از به اشتراک گذاری ویروسی نمونه آنها را تا به حال جمع آوری شده و با استفاده از به منظور توسعه خود را تست. در نا امیدی آمریکا از نگاه دیگر ممکن است راه.

یک biocontainment آزمایشگاه در دانشگاه پزشکی تگزاس شعبه در گلوستون تا به حال تحقیقات با همکاری ووهان موسسه ویروس شناسی.

Kadlec که می دانستند گلوستون آزمایشگاه مدیر امیدوار دانشمندان می تواند ترتیب یک معامله خود به خود و بدون دخالت دولت. در اولین آزمایشگاه در ووهان موافقت کرد اما مقامات در پکن مداخله Jan. 24 و مسدود شدن هر آزمایشگاه به آزمایشگاه انتقال دهید.

هیچ نشانه ای وجود دارد که مقامات به دنبال تشدید این موضوع و یا طلب کردن تهمت به دخالت. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن همواره مورد ستایش رئیس جمهور چین با وجود هشدارهای از اطلاعاتی ایالات متحده و مقامات بهداشتی است که پکن بود کتمان مقیاس واقعی از شیوع و مانع همکاری بر روی کلید جبهه.

CDC صادر کرده است آن اولین هشدار در مورد کوروناویروس Jan. 8 و 17 بود نظارت بر فرودگاه های بزرگ در لس آنجلس و سان فرانسیسکو و نیویورک که در آن تعداد زیادی از مسافران وارد شده در هر روز از چین است.

اما از راه های دیگر این وضعیت در حال حاضر در حال چرخش خارج از کنترل با ضرب موارد در سیاتل ناسازگاری توسط چینی نصب سوال از مردم و هیچ چیز در جای خود برای جلوگیری از آلوده مسافران از ورود از خارج از کشور.

تهمت بود به خارج از کشور برای این مهم کشش شرکت در سالانه اقتصاد جهانی در داووس سوئیس. او به همراه یک گروه از مقامات بالا از جمله مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین که در زمان اضطراب اطلس تماس از آذر.

آذر گفت: اوبراین که آن را “ضرب وشتم” در کاخ سفید با HHS مقامات فشرده به ارائه تقریبا یکسان جلسات به مخاطبان در همان روز.

آذر خواست اوبراین به شورای امنیت ملی ادعا کنترل بیش از یک ماده با پیامدهای بالقوه برای سفر هوایی, مهاجرت مقامات وزارت امور خارجه و پنتاگون. اوبراین به نظر می رسید به درک ضرورت و خود را معاون متی Pottinger که تا به حال مشغول به کار در چین به عنوان یک روزنامه نگار وال استریت ژورنال ” مسئول هماهنگی هنوز نوپای ایالات متحده پاسخ.

اما افزایش اضطراب در درون دولت به نظر می رسد برای ثبت نام با رئیس جمهور. در Jan. 22 تهمت دریافت اولین سوال در مورد کوروناویروس در یک مصاحبه با CNBC در حالی که در داووس. پرسید که آیا او نگران بود در مورد پتانسیل همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “نه. نه در همه. و ما آن را کاملا تحت کنترل است. آن را یک فرد در آینده از چین است. . . . این خواهد بود فقط خوب است.”

– – –

این حرکت توسط شورای امنیت ملی برای به دست گرفتن کنترل از پاسخ مشخص شده یک فرصت برای تغییر جهت استراتژی آمریکا در اطراف حاوی ویروس که در آن ممکن است و تهیه منابع است که بیمارستان ها را در هر متحده شیوع از جمله تجهیزات اساسی به عنوان ماسک محافظ و هواکش.

اما به جای بسیج برای چه بود آمدن مقامات ایالات متحده به نظر می رسید بیشتر دغدغه با مشکلات لجستیکی از جمله چگونه به تخلیه آمریکایی ها از چین است.

در واشنگتن و سپس اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney و Pottinger شروع برگزاری جلسات در کاخ سفید با مقامات ارشد از HHS از CDC و وزارت امور خارجه.

این گروه که شامل آذر Pottinger و Fauci و همچنین نه نفر دیگر در سراسر دولت تشکیل هسته از آنچه که تبدیل به دولت coronavirus نیروی کار. اما در درجه اول با تمرکز بر تلاش برای نگه داشتن افراد آلوده در چین از سفر به ایالات متحده حتی در حالی که تخلیه هزاران نفر از شهروندان ایالات متحده. جلسات بود به طور جدی تمرکز بر تست و یا تجهیزات است که پس از تبدیل شدن به دولت را بیشتر به چالش کشیدن مشکلات.

نیروی کار به طور رسمی اعلام کرد در ژانویه. 29.

“پیدایش این گروه در اطراف مرز کنترل و عودت کننده گان گفت:” یک مقام ارشد درگیر در جلسات. “آن را جامع و کامل-از-دولت به اجرای همه چیز است.”

وزارت امور خارجه دستور کار تحت سلطه کسانی که بحث های اولیه با توجه به شرکت کنندگان است. مقامات شروع به ساخت برنامه ای برای چارتر هواپیما برای تخلیه 6,000 آمریکایی رشته در ووهان. آنها همچنین بحث زبان برای مشاوره های مسافرتی است که دولت می تواند موضوع برای تضعیف دیگر سفر در داخل و خارج از چین.

در Jan. 29, Mulvaney ریاست یک نشست در کاخ سفید, وضعیت اتاق که در آن مقامات مورد بحث در حال حرکت محدودیت های مسافرتی را به “سطح 4” به معنی “آیا سفر” مشاوره از وزارت امور خارجه. سپس روز بعد چین در زمان سخت گیرانه مرحله از قفل کردن کل هوبئی استان که شامل ووهان.

که حرکت توسط پکن در نهایت باعث متناسب با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. در Jan. 31 آذر اعلام محدودیت های جلوگیری از هر گونه غیر شهروند آمریکا که در چین در طول دو هفته قبل از ورود به ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است با برخی از توجیه با اشاره به چین مربوط به محدودیت به عنوان شواهدی وجود دارد که او در پاسخ پرخاشگرانه و زود به وقوع. آن را میان چند گزینه های مداخله در طول بحران که به غرایز از رئیس جمهور که اغلب به نظر می رسد تثبیت شده در احداث مرزها و نگه داشتن خارجی ها در خارج از کشور است.

اما در آن نقطه 300,000 مردم آمده بودند به ایالات متحده از چین بیش از ماه قبل است. تنها وجود دارد 7,818 موارد تایید شده در سراسر جهان در پایان ماه ژانویه با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی – اما در حال حاضر روشن است که این ویروس گسترش بدون کنترل.

Pottinger شد و پس از آن فشار برای یکی دیگر از ممنوعیت سفر این زمان محدود کردن جریان مسافران از ایتالیا و دیگر کشورهای اتحادیه اروپا که به سرعت در حال ظهور به عنوان عمده جدید گره از وقوع. Pottinger پیشنهاد تایید شد کلید بهداشت و درمان-مراقبت از مقامات از جمله Fauci که استدلال می کنند که آن را حیاتی برای نزدیک کردن هر مسیر ویروس ممکن است به کشور است.

این طرح در دیدار با مقاومت از وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و دیگران که نگران تاثیر بر اقتصاد ایالات متحده. آن را نشانه ای از تنش در منطقه است که تقسیم دولت ایجاد حفره کسانی که اولویت بهداشت عمومی در برابر کسانی که مصمم به جلوگیری از هر گونه اختلال در انتخابات سال برای اجرا از گسترش و رشد اشتغال.

کسانی که پشتوانه اقتصاد غالب با رئیس جمهور. و آن را بیش از یک ماه قبل از دولت صادر دیرهنگام و گیج کننده ممنوعیت پرواز به ایالات متحده از اروپا است. صدها نفر از هزاران نفر از مردم در عبور از اقیانوس اطلس در آن بازه.

– – –

در حالی که دعوا بر سر مسافرت هوایی در کاخ سفید و مقامات بهداشت عمومی شروع به وحشت بیش از یک تکان دهنده کمبود بحرانی تجهیزات پزشکی از جمله ماسک محافظ برای پزشکان و پرستاران و همچنین به عنوان یک به سرعت در حال کاهش استخر پول مورد نیاز برای پرداخت چنین چیزهایی.

در اوایل ماه فوریه دولت بود و به سرعت تخلیه $105 میلیون کنگره صندوق برای پاسخ به شیوع بیماری های عفونی. Coronavirus تهدید به ایالات متحده هنوز هم به نظر می رسید دور اگر نه کاملا فرضی برای بسیاری از مردم است. اما به مقامات بهداشت شارژ با انباشت منابع برای بدترین-سناریوهای فاجعه به نظر می رسد به طور فزاینده ای اجتناب ناپذیر است.

ملی ذخایر N95 محافظ ماسک و لباس و دستکش و سایر لوازم در حال حاضر محزون می خوانی ناکافی پس از سالها underfunding. چشم انداز جایگزینی که فروشگاه به طور ناگهانی در معرض تهدید آشکار بحران در چین که مختل دریایی زنجیره تامین.

بسیاری از تولید از جمله تجهیزات مدتها پس از مهاجرت به چین که در آن کارخانه ها در حال حاضر در توقیف به دلیل کارگران در سفارش به ماندن در خانواده خود را. در همان زمان به چین خرید ماسک و دیگر دنده به اماده کردن برای خود coronavirus شیوع رانندگی کردن هزینه ها و انحصار منابع.

در اواخر ژانویه و اوایل فوریه رهبران در HHS ارسال دو نامه به کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه درخواست خود را به استفاده از انتقال قدرت به تغییر $136 میلیون دلار از بخش بودجه به استخر است که می تواند شنود گذاشته برای مبارزه با کروناویروس. آذر و دستیاران او نیز شروع به افزایش نیاز به چند میلیارد دلاری مکمل درخواست بودجه برای ارسال به کنگره است.

در عین حال کاخ سفید بودجه hawks استدلال کرد که اختصاص پول بیش از حد در یک بار زمانی که وجود دارد تنها چند متحده موارد می توان به عنوان جنجال آفرینی.

جو Grogan رئیس سیاست داخلی شورای درگیری با مقامات بهداشتی بیش از مصلی. او اعتماد چگونه پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد و مورد سوال چگونه مقامات بهداشتی استفاده کرده بودند قبلی آمادگی بودجه.

آذر سپس به صحبت کرد راسل Vought مدیر اقدام کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه در مغلوب ساختن پیشی جستن ایالت متحده آمریکا در فوریه. 4. Vought به نظر می رسید متمایل و گفت: آذر برای ارائه یک پیشنهاد.

آذر را روز بعد تهیه پیش نویس یک مکمل درخواست برای بیش از 4 میلیارد دلار مبلغی است که OMB مقامات و دیگران در کاخ سفید استقبال به عنوان یک خشم. آذر وارد کاخ سفید که روز برای یک زمان جلسه در اتاق وضعیت که فوران در یک بازی فریاد با توجه به سه نفر آشنا با حادثه است.

معاون بودجه دفتر متهم آذر پیشگیرانه لابی کنگره عظیم مجموع است که مقامات کاخ سفید تا به حال هیچ علاقه ای به اعطای. آذر bristled در نقد و دفاع نیاز برای مواقع اضطراری تزریق. اما جایگاه خود را با مقامات کاخ سفید در حال حاضر لرزان قبل از coronavirus بحران شروع شد و آسیب دیده بیشتر است.

مقامات کاخ سفید relented به مدرک هفته بعد به عنوان ترسید coronavirus افزایش در ایالات متحده شروع به تحقق. این OMB تیم محدودتر هم آذر مطالبات را به $2.5 میلیارد دلار پول که در دسترس خواهد بود تنها در سال مالی جاری. کنگره نادیده گرفت که رقم تصویب یک 8 میلیارد دلار لایحه الحاقی که مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده 6 مارس.

اما دوباره تاخیر ثابت پرهزینه است. این اختلافات به معنای آن است که ایالات متحده از دست رفته یک پنجره باریک به ذخایر هواکش ماسک و دیگر دنده محافظ قبل از دولت بود و مناقصه در برابر بسیاری دیگر از جان گذشته سازمان ملل و مقامات دولتی تغذیه فدرال با شکست شروع به تمیز کاری برای تامین خود را.

در اواخر ماه مارس دولت دستور داد 10,000 هواکش – به مراتب کمتر از آنچه که مقامات بهداشت عمومی و فرمانداران گفت: نیاز بود. و بسیاری نمی خواهد می رسند تا تابستان یا پاییز هنگامی که مدل های انتظار همه گیر به عقب.

“این در واقع یک نوع شوخی گفت:” دولت رسمی درگیر در مذاکرات در مورد دیرهنگام خرید.

– – –

اگر چه ویروس های سفر نهان مقامات بهداشت عمومی را توسعه داده اند استادانه درست شده راه های نقشه برداری و ردیابی حرکات خود را. ناشی از شیوع و یا کاهش یک بیماری همه گیر در بسیاری از راه های پایین می آید به توانایی به سرعت تقسیم جمعیت به کسانی که آلوده هستند و کسانی که نیستند.

انجام این کار, اما, لولا در داشتن دقیق تست برای تشخیص بیماران و استقرار آن را به سرعت به آزمایشگاه در سراسر کشور است. زمان آن را در زمان برای به انجام رساندن است که در ایالات متحده ممکن است کم هزینه تر به تلاشهای آمریکا از هر شکست.

“اگر شما تا به حال این تست به شما می گویند, ‘Oh my god وجود دارد گردش ویروس در سیاتل بیایید پرش بر روی آن. وجود گردش ویروس در شیکاگو بیایید پرش در آن’, ” گفت: یک مقام ارشد دولت رسمی درگیر در مبارزه با شیوع بیماری است. “ما نمی باید که دید.”

اولین شکست رسید که چین حاضر به اشتراک گذاری نمونه از ویروس محروم محققان آمریکایی از منابع به بمباران با مواد مخدر و درمان در جستجوی راه هایی برای آن را شکست. اما حتی زمانی که نمونه شده بود تهیه ایالات متحده تلاش داشت مانع از مشکلات سیستمیک و نهادی غرور.

در میان بزرگترین خطاهای یک نابجا و ارزیابی توسط top مقامات بهداشتی که شیوع احتمالا محدود در مقیاس داخل ایالات متحده – به عنوان تا به حال شده است در مورد هر عفونت در دهه های و که CDC می تواند مورد اعتماد خود را در آن به منظور توسعه یک تست تشخیصی کروناویروس.

CDC راه اندازی در 1940s به مهار شیوع مالاریا در جنوب ایالات متحده گرفته بود منجر به توسعه از تست های تشخیصی در عمده شیوع بیماری از جمله ابولا Zika و H1N1. اما CDC ساخته شده بود و نه به صورت انبوه تولید و تست.

CDC موفقیت تا به حال پرورش یک نهادی استکبار یک حس است که حتی در مواجهه با یک بحران بالقوه وجود دارد و نیاز مبرم به خصوصی شامل آزمایشگاه های موسسات دانشگاهی و بیمارستان و سازمان بهداشت جهانی نیز قادر به توسعه آزمون.

در عین حال برخی نگران بودند که سی دی تست به اندازه کافی نخواهد بود. استفان هان FDA کمیسر به دنبال قدرت در اوایل فوریه شروع به تماس خصوصی تشخیصی و شرکت های دارویی به کمک طلب کردن از کمک های خود را.

اما زمانی که ارشد مقامات FDA مشورت رهبران در HHS, هان که رهبری این سازمان حدود دو ماه گفته شد به ایستادگی کردن. وجود نگرانی در مورد او شخصا تماس با شرکت های تنظیم شده توسط خود سازمان است.

که در آن نقطه, آذر, این HHS وزیر به نظر می رسید متعهد به طرح او به دنبال آن خواهد خود را حفظ آژانس در مرکز پاسخ تلاش: تامین امنیت یک تست از CDC و سپس ملی ساختمان coronavirus سیستم نظارت با تکیه بر شبکه های موجود از آزمایشگاه استفاده می شود برای ردیابی آنفلوآنزای معمولی.

در نیروی کار جلسات آذر و Redfield تحت فشار قرار دادند برای 100 میلیون دلار به صندوق طرح شد اما شوت از پایین به دلیل هزینه بر اساس یک سند ترسیم استراتژی تست به دست آمده توسط واشنگتن پست.

با تکیه به شدت در CDC شده اند مشکل حتی اگر آن را به حال موفق به سرعت در حال توسعه موثر تست است که می تواند در سراسر کشور توزیع شده است. مقیاس این بیماری همه گیر و نیاز به تست توده به مراتب فراتر از توانایی های آنفولانزا شبکه را غرق آذر طرح که هیچوقت تصور جذاب تجاری آزمایشگاه شرکت تا شش ماه.

تلاش فرو ریخت که CDC شکست خورده آن پایه واگذاری برای ایجاد یک کار تست و وظیفه نیروی رد آذر طرح است.

در فوریه. 6 زمانی که سازمان بهداشت جهانی گزارش شد که در آن حمل و نقل 250,000 کیت های آزمایش به آزمایشگاه در سراسر جهان CDC شروع توزیع 90 کیت به دانش سطحی از دولتی سلامت labs.

تقریبا بلافاصله دولت امکانات مشکلات مواجه می شوند. نتایج مجمل در دادگاه اجرا می شود در بیش از نیمی از آزمایشگاه معنی آنها نمی تواند با اتکا به تشخیص واقعی بیماران است. CDC صادر عکاسی و اندازه گیری, آموزش labs برای ارسال تست به دفتر مرکزی آن در آتلانتا یک عمل است که می تواند نتایج جستجو برای روز.

کمبود موثر تست led مقامات به اعمال محدودیت های زمانی و نحوه استفاده از آنها و تاخیر در نظارت تست. اولیه دستورالعمل آنقدر محدود است که کشورهای دلسرد شد از آزمایش بیماران مبتلا به برگزاری نمایشگاه علائم مگر اینکه آنها تا به حال به چین سفر کرده و در تماس با یک مورد تایید شده که پاتوژن بود که نقطه تقریبا قطعا گسترش به طور گسترده تر به جمعیت عمومی است.

محدودیت چپ مقامات بالا تا حد زیادی نابینا به درست بعد از وقوع.

در جلسه ای در اتاق وضعیت در اواسط ماه فوریه Fauci و Redfield گفته مقامات کاخ سفید که هیچ شواهدی وجود نداشت و در عین حال نگران کننده از فرد به فرد انتقال در ایالات متحده است. در حقیقت به نظر می رسد تقریبا قطعی است که این ویروس در نظر گرفتن نگه دارید در جوامع که در آن نقطه. اما حتی در این کشور بالا کارشناسان تا به حال کمی معنی دار اطلاعات در مورد داخلی ابعاد تهدید. Fauci بعدها اذعان کرد که به آنها آموخته است که بیشتر دیدگاه های خود را تغییر.

در همان زمان رئیس جمهور زیردستان در حال رشد به طور فزاینده ای احساس خطر مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به نمایشگاه کمی نگرانی. در فوریه. 10 او برگزار شد یک تظاهرات سیاسی در نیوهمپشایر با حضور هزاران نفر که در آن او اعلام کرد که “با مارس, شما می دانید, در نظریه, هنگامی که آن را می شود کمی گرمتر از آن به طور معجزه آسایی از بین می رود.”

نیوهمپشایر رالی یکی از هشت که تهمت برگزار شد پس از او تا به حال گفته شده توسط Azar در مورد coronavirus یک دوره زمانی که او رفت و همچنین گلف خود را در دوره شش بار.

یک روز قبل از آن در فوریه. 9 گروهی از فرمانداران در شهر به صورت سیاه و سفید کراوات جشن در کاخ سفید امن یک جلسه خصوصی با Fauci و Redfield. جلسه لرزاند بسیاری از فرمانداران تحمل شباهت کمی به سخنان رئیس جمهور. “پزشکان و دانشمندان آنها بودند که به ما گفتن و سپس دقیقا آنچه آنها می گویند در حال حاضر” مریلند کالیفرنیا ، لری هوگان گفت.

که ماه فدرال پزشکی و بهداشت عمومی مقامات ایمیل به طور فزاینده ای وخیم پیش بینی های میان خود را با یکی از جانبازان در امور پزشکی مشاور هشدار ” ما در حال پرواز کور,'” با توجه به ایمیل های به دست آمده توسط گروه ناظر آمریکایی نظارت.

بعد از آن در ماه فوریه مقامات ایالات متحده کشف نشانه آن است که CDC آزمایشگاه شد, ناکامی در دیدار با پایه کیفیت-استانداردهای کنترل. در فوریه. 27 کنفرانس تلفنی با طیف وسیعی از بهداشت مقامات ارشد رسمی FDA شدت انتقاد کرد و در سی دی به صورت مکرر خود را لغزش.

جفری Shuren FDA مدیر برای دستگاه های رادیولوژی بهداشت گفت: CDC که اگر آن را در معرض همان موشکافی به عنوان یک بخش خصوصی اجرا آزمایشگاه “من می خواهم شما تعطیل.”

در فوریه. 29 یک ایالت واشنگتن مرد اول شد آمریکا به مرگ یک عفونت کروناویروس. که همان روز FDA ارشاد منتشر شد که نشان می دهد خصوصی آزمایشگاه شدند و رایگان به ادامه در حال توسعه خود را تشخیص.

یکی دیگر از چهار هفته کشش بوده است حیف و میل.

– – –

یک هفته بعد در تاریخ 6 مارس تهمت تور امکانات در CDC پوشیدن قرمز “حفظ آمریکای بزرگ” کلاه. او افتخار است که CDC آزمايشات تقریبا کامل و این که “کسی که می خواهد یک آزمون یک آزمون” یک وعده است که نزدیک به یک ماه بعد برآورده نشده باقی می ماند.

او همچنین استادانی که مشتاق پزشکی داشته باشید. “من می خواهم این مسائل است. من واقعا آن را,” او گفت:. “مردم در اینجا تعجب است که من آن را درک کنند. هر یک از این پزشکان گفت: “چگونه شما می دانم که خیلی در مورد این کار؟’ “

در واقع, بسیاری از شکست ها برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در آمریکا بودند یا نتیجه یا تشدید رهبری او.

برای چند هفته او به سختی به زبان آمده یک کلمه در مورد بحران که نمی تطهیر شدت آن و یا انتشار آشکارا اطلاعات نادرست است. او را رد هشدارهای مقامات اطلاعاتی و مقامات بهداشت عمومی در دولت او.

در زمان او ابراز مراتب بیشتر معتبر نگرانی در مورد مسیر بازار سهام از گسترش ویروس در ایالات متحده نرده در رئیس فدرال رزرو آمریکا و دیگران با شدت است که او هرگز به نظر می رسید به نمایشگاه مورد امکان تلفات انسانی از شیوع بیماری است.

در ماه مارس به عنوان دولت پس از دولت تحمیل جارو محدودیت های جدید بر شهروندان خود را در زندگی روزمره برای محافظت از آنها تحریک شدید shudders در اقتصاد – مغلوب ساختن پیشی جستن دوم حدس زده مستندات.

شایع آنفولانزا جان ده ها هزار نفر در هر سال و “هیچ چیز تعطیل است زندگی و اقتصاد در رفتن” او توییتی مارس 9. یک روز بعد او قول داد که این ویروس را “از بین برود. فقط آرام بماند.”

دو روز بعد مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت دستور توقف ورودی, سفر از اروپا که خود را معاون مشاور امنیت ملی شده بود دفاع هفته. اما تهمت botched دفتر بیضی اعلام آنقدر که مقامات کاخ سفید صرف روز در تلاش برای اصلاح غلط اظهارات که باعث شده رم توسط شهروندان ایالات متحده در خارج از کشور به خانه.

“وجود دارد برخی از آمدن به مقابله با این مشکل و ماهیت واقعی آن – 13th مارس زمانی است که من تو را دیدم او واقعا به نوبه خود گوشه. آن زمان در حالی که برای تحقق بخشیدن به شما در جنگ” لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. گفت. “این زمانی است که او در زمان اقدام قاطع که در حرکت واقعی بازده.”

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف چند هفته برروی آن بکشید مسئولیت برای رهبری دولت او در پاسخ به این بحران قرار دادن آذر مسئول نیروی کار در ابتدا با تکیه بر Pottinger معاون مشاور امنیت ملی برای مدت کوتاهی در نهایت قبل از قرار دادن معاون رئیس جمهور مایک پنس در این نقش نسبت به پایان ماه فوریه.

دیگر مقامات پدید آمده در طول بحران به کمک راست ایالات متحده’ دوره و در برابر اظهارات رئیس جمهور. اما حتی به عنوان Fauci آذر و دیگران به دنبال اثبات خود را مغلوب ساختن پیشی جستن در پشت صحنه تبدیل به دیگران بدون اعتبار تجربه و یا قابل تشخیص بینش در مرور یک بیماری همه گیر.

قبل از هر چیز در میان آنها بود که خود را مشاور و son-in-law, Jared کوشنر. یک تیم گزارش به کوشنر فرماندهی فضایی در طبقه هفتم HHS ساختمان به دنبال یک سری از inchoate طرح.

یکی از طرح های درگیر با داشتن گوگل ایجاد یک وب سایت به طور مستقیم به کسانی که با علائم برای تست امکانات که قرار بود به بهار در خارج پارکینگ در سراسر کشور, اما که هرگز محقق نشد. یکی دیگر از محور یک ایده پیشرفته توسط اوراکل رئیس لری الیسون به استفاده از نرم افزار برای نظارت بر اثبات نشده استفاده از داروهای ضد مالاریا داروها در برابر coronavirus پاتوژن.

تا کنون برنامه های شکست خورده اند به ارائه در وعده های ساخته شده زمانی که آنها تبلیغ در کاخ سفید, اخبار کنفرانس ها. این کوشنر طرح که اغلب قطع این کار از کسانی که تحت فشار بسیار زیاد به مدیریت آمریکا پاسخ.

زمان و مقامات سابق گفت که Kadlec, Fauci, Redfield و دیگران بارها و بارها تا به حال برای منحرف کردن توجه خود را از عملیات هسته به رقابت با بد درک درخواست از کاخ سفید آنها به اعتقاد آنها نمی تواند چشم پوشی است. و آذر که پس از فرار, پاسخ, کرده, کنار, با آژانس disempowered در تصمیم گیری و عملکرد خود را pilloried توسط طیف وسیعی از مقامات کاخ سفید از جمله کوشنر.

“در حال حاضر Fauci در تلاش است به رول از بلند پروازانه ترین کارآزمایی بالینی تا کنون اجرا” به تسریع توسعه یک واکسن گفت: یک ارشد سابق دولت رسمی در مکرر تماس با همکاران سابق. و در عین حال برتر کشور مقامات بهداشتی “در حال گرفتن تماس از کاخ سفید یا Jared تیم, درخواست, ‘آیا آن را نمی تواند به خوبی به انجام این کار با Oracle?’ “

اگر coronavirus در معرض این کشور نابجا و اعتماد به نفس در توانایی خود را برای رسیدگی به بحران آن نیز بازیگران نور سخت در محدوده تهمت رویکرد به ریاست جمهوری – تحقیر خود را برای حقایق و علم و تجربه است.

او جان سالم به در چالش های دیگر به ریاست جمهوری خود – از جمله روسیه تحقیق و تفحص و استیضاح – با شدت رقابت حقایق خاص در برابر او و تلاش برای کنترل و درک عمومی از حوادث با جریانهای دروغ.

Coronavirus ممکن است اولین بحران تهمت مواجه شده است و در دفتر که در آن حقایق – هزاران نفر از نصب مرگ و میر و عفونت هستند بنابراین devastatingly آشکار است که آنها سرپیچی از این تاکتیک است.

پس از ماه اخراج شدت coronavirus مقاومت در برابر خواستار تلخ اقدامات برای مهار آن و همگنی خود را به عنوان یک جنگ به رئيس جمهور تهمت به نظر می رسید در نهایت به تسلیم به کروناویروس واقعیت است. در جلسه ای با جمهوری متحد در دفتر بیضی ماه گذشته رئیس جمهور گفت: مبارزات انتخاباتی خود دیگر به دلیل اهمیت خود را از انتخاب مجدد خواهد لولا در coronavirus پاسخ.

“این کاملا حیاتی برای مردم آمریکا به دنبال دستورالعمل برای 30 روز آینده گفت:” در مارس 31 کنفرانس خبری. “این یک موضوع مرگ و زندگی است.”

– – –

واشنگتن پست جولی تیت و شین هریس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>